Kuidas installida Telegram Linuxi 2020. aastal

Kiire ja praktiline suhtlemine inimestega on tänapäeval hädavajalik, veelgi enam, kui olete kaasatud käimasolevatesse projektidesse, tellimusi ootavad meeskonnad, koolist ja kolledĹľist klasside hinnete ilmumist ootavad või vahetavad lihtsalt “ulakaid” ideid purustades või hävitades. ?

Kiirsõnumite segmendis on meil tõeline lahing, et näha, kes on siis kallis. Siiani on Facebookile kuuluv WhatsApp seda ära kasutanud. Kuid meil on võistlusel teisigi apostleid, näiteks Telegram, Signal, Skype, Google Meet, Google Duo, Facebook Messenger, Jitsi Meet, Viber ja ICQ (jah, kas ta on veel elus ??).

Näitame teile, kuidas installida Telegram Linuxi, WhatsAppi otsese konkurendi turuliidriks. Viimaste kuude baasil kasutajate tohutu kasvuga jõudis see 400 miljoni kasutaja piirini. Telegrami viimaseid uudiseid kajastame kolmes väga terviklikus artiklis, mida saab kontrollida siin, siin ja siin.

See artikkel näitab teile kolme viisi, kuidas töölaua Telegram Linuxi installida, nii et see käsitseks võimalikult palju distrosid.

Kuidas laadida Linuxi telegrammi ametlikult veebisaidilt alla

Telegrami allalaadimine Linuxi on väga lihtne. Sisestage lihtsalt veebisait ja kerige allalaadimisseansini järgmise nime all „Telegram PC / Mac / Linuxile“ ja klõpsake sellel.

Sellel suvandil klõpsamisel tuvastatakse kasutatav operatsioonisüsteem. Seega osutades õigetele allalaadimisvõimalustele. Kui installime Linuxi, suunab Telegrami veebisait Linuxi valikule.

Järgmisel kuvataval ekraanil peate valima, kuhu salvestada fail, mille me alla laadime. Minu puhul salvestan faili kausta Ubuntu “Allalaadimised”, kuid saate valida soovitud kausta. Oluline on meeles pidada, et teil peab olema kausta, kuhu faile salvestate, õigused, seega soovitame kasutada oma kasutajakausta.

Telegrami installimine Linuxi

Pärast Telegrami allalaadimist ja õigesse kohta salvestamist installime selle Linuxi. Nagu ma juba varem mainisin, hoian seda kaustas Allalaadimised, kuna mul on juurdepääsuload jms, mis muudab mul hõlpsasti äsja alla laaditud binaarse õiguste muutmise, mis on tihendatud tar.xz-s.

Allalaaditud tar.xz sisu ekstraheerimiseks klõpsake lihtsalt paremklõpsake failil ja klõpsake valikut “Ekstrakti siin”, nagu allpool näidatud.

Pärast väljavõtmist luuakse kaust nimega “tsetup.2.1.7” (mis võib versiooni väljaandmisel olla erinev), mis minu arvates on kokkuvõtlikult “telegrammi seaded”, aga teate ju? ?

Kausta sisenedes leiame alamkausta, mille nimi on “Telegram”. Saame selle alamkausta oma koju kolida või sinna jätta, see on teie valik ✌?.

Pärast seda valikulist sammu näeme kausta sisenemisel kahte telegrammi binaarfaili, ĂĽhe nimega “Telegram” ja teise nimega “Uuenda”.

NĂĽĂĽd kontrollime, kas binaarsel telegrammil on vajalikud õigused, et see saaks normaalselt töötada. Tavaliselt kaasnevad sellega konfigureeritud õigused (“seatud”), nii et juurutamine toimub tavapäraselt, kuid alati on mõningaid õigusi kontrollida. Selles etapis paremklõpsake binaarset.

Kui see protseduur on lõpule viidud, topeltklõpsake binaarset faili ja oodake, kuni kuvatakse Telegrami konfiguratsiooniekraan, kuhu saate sisestada oma telefoninumbri või kasutada selleks QR-koodi. Esialgu ilmub see inglise keeles, kuid saate allpool toodud valikutel minna üle brasiilia portugali keelele.

Kui olete selle protseduuri teinud, saate nüüd Linuxi Telegrami abil tavaliselt välja logida ✌? ✌. Telegrami saate installida ka oma Linuxi levitamise hoidlate kaudu, kuid üldiselt on olemasolevad versioonid Telegrami või GitHubi veebisaitide jaoks aegunud.

Telegramm vormingus Snap ja Flatpak

Telegrami saab Linuxi installida veel kahel viisil, nimelt Snap ja Flatpak. Mõlemad on Telegrami töötajate loodud paketid. Kui teie Linuxi distributsioonis on see tehnoloogia lubatud, otsige lihtsalt rakenduste poest sõna “telegramm” ja installige see kas Snapi või Flatpaki kaudu.

Kuid kui teie levitamisel pole seda tehnoloogiat lubatud, saate tutvuda meie Snapi ja Flatpaki õpetusega ning valmistada see installimiseks valmis. Pärast selle protseduuri tegemist saate otsida ja installida rakenduste poodi (eespool mainitud), kuid teil on ka võimalus installida terminali kaudu, mis on üsna lihtne. Käsk on:

Klõps

 sudo snap install telegram-desktop

Flatpak

flatpak install flathub org.telegram.desktop

Pärast installimise lõppu otsige lihtsalt oma Linuxi distro menüüst Telegrami ikooni ja nautige. Snapi versioonis on viga parandatud, kuna aktsentide kasutamine ei õnnestu.

Telegramm jõuab “kokkupõrkeni”, käskjalad ei taha olla “veel ĂĽks”, vaid on diferentseeritud. Näiteks piiramatute kanalite loomise võimalus klientidele (kasulik näiteks kaubamärkide reklaamimiseks), kuni 200 tuhande inimese rĂĽhmadele (keegi arvab, et 256 on tõesti ??), kuni 1,5 GB suuruste failide (fotod, videod, arvutustabelid, tekstidokumendid, (muuhulgas), ei pea te esitama telefoninumbrit, vaid ainult oma linki või kasutajat (mis on teie @ teie kasutajanimi), ja mis kõige tähtsam minu jaoks, te ei pea telefoni 100% suhtlemiseks ĂĽhendama, funktsioon WhatsAppil puudub ja pean seda väga kasulikuks.

Paljud ütlevad, et neil pole Telegramis sõpru, tuttavaid, perekondi jms, kuid just siis, kui helistasite neile WhatsAppi kasutamiseks käivitamisel, miks mitte teha sama ka Telegrami jaoks ja näidata selle eeliseid ?? Nii see algas, eks? ??

Kohtumiseni järgmises artiklis, kallistused!