Kuidas installida Ubuntu kernel Deepin Linuxi

Debianist pärinevate distributsioonide huvitav asi on see, et need on omavahel üldiselt ühilduvad, välja arvatud mõned väiksemad erandid. Täna saate teada, kuidas installida Ubuntu tuum Deepini, Hiina levitamisse, mis on inimeste tähelepanu pälvinud oma parema disaini ja lihtsa kasutatavuse tõttu.

Ubuntu kerneli kasutamisel Deepinis võib olla mitu kasutust. Deepin küll Veerev vabastamine, Ta ei tee seda Verejooksu serv, see tähendab, et kõik pole hoidlas, sealhulgas kernel, uusimas versioonis.

Linuxi kernel on operatsioonisüsteemi osa, mis sisaldab draivereid ja seetõttu võib uuem versioon olla mõnes aspektis soodne ning võib tuua kaasa uuema versiooni komponente, mis mõjutavad süsteemi jõudlust, näiteks videodraiverid, võrgudraiverid, mis võivad isegi oma WiFi-signaali paremaks muuta.

Ma ei näe Deepin Kernelit kahtlasena, lihtsalt sellepärast, et distro on hiinlane, on see minu arvates natuke viga, aga kui see teid häirib, võib Ubuntu kerneli kasutamine end rahulikumalt tunda.

Kuidas installida Ubuntu kernel Deepini

Hoidkem seda lihtsana. Esimene samm on juurdepääs Ubuntu Kernelsi hoidlale.

Siit pääseb juurde Ubuntu põhiliini tuumale.

Ubuntu tuum

Hoidlast leiate kausta kerneli versiooniga, saate valida installitava versiooni. Minu puhul kasutan versiooni 4.14 (juba on mitu uuemat versiooni 4.14.1 ja 4.14.2), see on selle õpetuse ajal uusim versioon.

Valige soovitud versioon ja klõpsake kaustal.

Tuuma allalaadimine

Kataloogi seest leiate mitu erinevat seanssi, pöörake tähelepanu pakettide arhitektuurile. 64-bitiste süsteemide jaoks laadime alla paketid, mis on loetletud jaotises „Ehitamine versioonile AMD64 õnnestus”.

Igas seansis on ka madala latentsusega tuumade paketid, kui te neid ei vaja, peate alla laadima ainult teise paketi.

Loe ka: Mis on madala latentsusega kernel ja millal seda kasutada.

Loe ka: Kuidas installida Linuxi tuuma versioon Ubuntu

Loe ka: Kuidas kompileerida oma masina jaoks Linuxi kernel.

Peate alla laadima ainult 3 paketti, mis lõpevad tähtedega “all deb”, “linux headers” ja “linux image”. Kui soovite alla laadida madala latentsusega kerneli, peate alla laadima ka “all deb” ja kaks ĂĽlejäänud, mis sisaldavad nende nimel “lowlatency”.

Selles näites laadin alla ülaltoodud pildil märgitud paketi. Deb-pakette on 3.

Deepini Ubuntu kernel

Installige need lihtsalt kahe klõpsuga:

Installige kernel

Pärast 3 paketi installimist, nii et uus tuum tuvastatakse GRUB-is süsteemi käivitamisel, on vaja GRUB-i värskendada. Kui te ei viitsi terminali kasutada, tippige sinna järgmine käsk:

sudo update-grub
Sudo värskendab Grubi

Muidugi on seda värskendust võimalik teha ka ilma terminali kasutamata, kuid selleks vajame tööriista nimega GRUB-i kohandaja.

Deepini jaoks lihtsalt laadige siit alla deb-pakett ja installige see kahe klõpsuga.

GRUB-i kohandaja

Lihtsalt värskendage loendit ja installige GRUB uuesti, saate kirjeid vabalt tellida, kui soovite.

Järgmine!