Kuidas installida Ubuntu teema Stupendously Hot Charmander

2015. aastal näitasime siin kontseptuaalset projekti nimegaCharmanderi projekt“, See on visuaalne soovitus Ubuntu jaoks koos Unityga, mis on väga ilus ja silmale meeldiv. Mis alles hakkas tegelikkuseks muutuma ja meil on praegu testimiseks saadaval teemasid, mida veel täiustatakse, kuid mis on juba väga ilusad.

Hämmastavalt kuum võlu teema on väga ilus teema, mis püüab ühendada lameda disaini omadused materjali kujundusega, vaadake mõnda pilti:

Tõesti-kuum-võlur
Tõesti-kuum-võlur
Tõesti-kuum-võlur

Kuidas seda kaunist teemat oma Ubuntu installida?

Teema on saadaval GitHubis ja sellel on installiskript, seega peame teema installimiseks kasutama terminali. Avage terminal ja kleepige järgmine käsk:

sudo apt-get install git
git clone https://github.com/btd1337/Stupendously-Hot-Charmander
cd Stupendously-Hot-Charmander
./installer.sh

Viimase käsutamisprotsessi lõpus installitakse ja konfigureeritakse teema teie arvutisse. Teemat Unity Tweak saate kasutada teema täpseks kohandamiseks või algsele süsteemiteemale naasmiseks, kuid kui soovite süsteemi teema lähtestada, käivitage lihtsalt see käsk teema kaustas:

cd Stupendously-Hot-Charmander
./reset-theme.sh

Soovitan ikkagi kasutada tööriista Unity Tweak ja kohandada sealset teemat, leiate programmi Ubuntu menĂĽĂĽst, Ubuntu vaiketeemaks on GTK teema jaoks “Ambiance” ja ikoonide jaoks “Ubuntu-mono-dark”.

Kas soovite selle teema kohta rohkem teada saada Väga kuum Charmander ning kaasneda selle arendamisel või aidata seda? Juurdepääs projekti GitHubi lehele.

Loe ka: Tutvuge Ubuntu Diolinux Paper Orange’i teemaga

Järgmine!