contador gratis Skip to content

Kuidas Internetis muusikat teha; Loetelu toob viis saiti, et lööki saada Muutke ja tehke

Kuidas Internetis muusikat teha; Loetelu toob viis saiti, et lööki saada Muutke ja tehke

Video visandite, heliribade või audiovisuaalsete teoste jaoks on võimalik teha tasuta veebimuusikat. Allolevas loendis olevad saidid võimaldavad teil luua oma peksmise ilma kallist ja keerukat tarkvara alla laadimata või professionaali palkamata. Mõni lubab teil loodud meloodiaid alla laadida, teised aga mitte. Kontrollige tasuta platvormi tugevusi ja nõrkusi, et teha oma laule ilma arvutisse installimata programme.

Õppige, kuidas teha muusikat laulmata ja ilma tööd tegemata

Üks kuuest saidist võimaldab teil teha tasuta muusikat ja salvestada Foto: Pond5

Sait võimaldab teil teha tasuta muusikat ja salvestada Foto: Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Chrome Music Lab on Google'i ettevõtte välja töötatud veebipõhine sekventser, mis võimaldab kõigil luua vaid mõne klõpsuga oma löögi. Äärmiselt didaktilisi platvorme saab käitada mis tahes serveris, näiteks Opera ja Mozilla Firefox, mitte ainult ettevõtte brauseritega.

See pakub kasutajatele võimalust luua meloodiaid hääletooni äratundmisel selliste instrumentidega nagu klaver ja keelpillid. Vaatamata liidese lihtsusele on sellel platvormil siiski keerukamaid funktsioone, näiteks kompositsiooni kiiruse näitamine ja loomingu salvestamine.

2-st 6-st Chrome'i muusikakaardist, fotolaulu tegemise platvorm: Reproduo / Giulia Arajo

Chrome Music Lab, fotolaulu tegemise platvorm: Reproduo / Giulia Arajo

Maatriksitoon võimaldab teil mõne klõpsuga oma lööki teha. Selle suurimad eelised on väga kasutajasõbralik liides, erinevad võimalikud kombinatsioonid ja loomingu koheselt jagamise võimalus oma sõpradele Facebookis.

Kuid platvorm ei paku palju tööriistu heli redigeerimiseks, töölaual on vaja Adobe Flash Playeri uusimaid värskendusi ja see ei võimalda kasutajatel helifaile alla laadida. Kui soovite uuesti lööki kuulda, peavad kasutajad lingid kopeerima, nii et lööke pole võrguühenduseta võimalik mängida.

3 / 6ToneMatrix võitis sekveneerija Foto: Reproduo / Giulia Arajo

ToneMatrix peksis sekvencerit Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Incredibox on võrgumäng, mis on mõeldud Interneti-kasutajatele oma muusika löömiseks. beatbox, õppige meloodiate tegemist lihtsalt ja kiiresti. See on väga interaktiivne ja lõbus, võimaldades kasutajatel oma loomingut salvestada ja alla laadida või sotsiaalvõrgustikes nagu Twitter ja Facebook jagada.

Lisaks kasutab see lõbusaid ja kohandatavaid tegelasi, mis simuleerivad suuga löögi reprodutseerimist, muutes loomingulise protsessi nauditavamaks. Kuid see platvorm nõuab ka Adobe Flash Play uusimaid värskendusi ja selle suurim nõrkus on piiratud heli kättesaadavus. Mäng on rakendusvormingus saadaval ka Androidile, iPhone'ile (iOS), macOS-le, Windowsi seadmetele ja Amazoni platvormile.

4-st 6-st IncrediBox-i mängust, mis võimaldab luua autentse peksukasti

IncrediBoxi mäng võimaldab luua autentset beatboxi võitu. Fotod: Reproduction / Giulia Arajo

see on autorikompositsioonide tootmiseks ja redigeerimiseks välja töötatud platvorm. Platvormi liides on pisut keerulisem kui ülalnimetatud, kuid sellel on suurem valik tööriistu. Selle funktsioonide hulgas on valida muusikarütm, heli remiksimine ning instrumentide ja virtuaalefektide lisamine.

Vaatamata tellimispakettide pakkumisele on Soundationil piirangutega tasuta versioon, see on piiratud kümne projektiga ega võimalda heli importida. Ideaalne platvorm professionaalsemate projektide jaoks või projektide jaoks, mis nõuavad kompositsioonide redigeerimist.

5/6 platvormi helisignaal võimaldab kasutajatel luua keerulisemaid meloodiaid. Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Heli platvorm võimaldab kasutajatel luua keerulisemaid meloodiaid. Foto: Reproduo / Giulia Arajo

tasuta veebiplatvorm, mis võimaldab kasutajatel luua ja salvestada oma lööke klaviatuurilt, mis muutub muusikariistaks. See võimaldab Interneti-kasutajatel valida veebisaidil pakutavate arvu proovide, sealhulgas aplausi, klassikaliste ja instrumentaalheli vahel.

Veel üks eelis, mida pakub platvorm, võimalus kuulata teiste kasutajate toodetud sisu Twitteriga ühenduse loomisel. Kuigi lõplikku sisu on võimalik salvestada, pole Sampulatoril võimalust heli alla laadida ja suurimaks miinuseks on uue heli lisamise võimatus.

6/6 prooviplatvormist, klaviatuuri muutmine näidiseadmeks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Sampulaatori platvorm muudab klaviatuuri näidiseadmeks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Valmis! NĂĽĂĽd, kui teate omaenda sisu tootmiseks parimat platvormi, laske lihtsalt loovusest lahti.

Tarkvara professionaalseks visandiks? Vaadake TechTudo foorumit

YouTube'i videote allalaadimine ilma programmi installimata

YouTube'i videote allalaadimine ilma programmi installimata