Kuidas iPhone’is fotosid redigeerida ilma rakendusteta

Kuidas fotosid iPhone'is muuta

Seda ei saa eitada, iPhone on pildistamiseks kõige enam kasutatav seade maailmas. Apple väidab jätkuvalt, et Flickr kinnitab teavet. Ja ka kõige olulisem arvamus nõustub, sina!

Apple korraldab isegi kampaaniat, mille fotod on tehtud tavaliste inimeste iPhone’idest (nagu esialgsed fotod), mis näevad välja nagu professionaalsed fotod. Kuid selleks, et foto täiuslik välja näeks, vajab see tavaliselt mõningast toimetamist. Kallutamine, kĂĽllastus, heledus, toon, kärpimine või isegi filtrite lisamine muudavad tavalised fotod täiuslikeks fotodeks.

Kui varem oli iPhone’is fotode redigeerimine väga keeruline, siis tänapäeval saate isegi iPhone’i enda fotosid hõlpsalt ja intuitiivselt redigeerida. Ja seda ma täna õpetan.

~

Loe ka:

~

Noh, ma pole fotograaf ega fotosõber, kuid hindan ja armastan iPhone’e, nii et tean, kuidas teile seda näpunäidet anda. Ole nĂĽĂĽd?

Esmalt tehke iPhone’is foto redigeerimiseks

Esimene samm on saada näidisfoto. Nii et kas valite ühe või valite selle näpunäite juurde. Noh, ma olen juba ühe valinud ja näete allpool enne ja pärast.

NĂĽĂĽd minge oma iPhone’i rakendusse Photos. Valige foto ja puudutage seda ekraanil Muutmiseks.

IPhone’i fototöötlusfunktsioonid

Näete, et teile kuvatakse mitu redigeerimisvalikut. Minu puhul ilmub 2 ĂĽlaosas. Ăśks Live Photo’i (iPhone 6s) keelamiseks ja teine ​​automaatse täiustamise jaoks (võlukepp).

Kuidas iPhone'is fotosid redigeerida ilma rakendusteta

Mis on võlukepp?

Võlukepp () on automaatne värvikĂĽllastuse ja redigeerimisfunktsioon. Ta “loeb” fotot ja näeb, millised värvid purunevad ja kas heledus on piisav, ning parandab need automaatselt. See funktsioon pĂĽĂĽab ka punasilmsusest automaatselt lahti saada.

Allosas näete veel 4 sümbolit. [Da esquerda para direita] SEE kõigepealt on lõigatud, nurk ja proportsioon. Siis tule teine, mis saab filtriks. Siis on kolmas peene värvi, küllastuse ja heleduse reguleerimisega. Viimane nupp on meie lisanipp, nii et see on ka lõpp.

Kärbi, nurk ja proportsioon

Kuidas iPhone'is fotosid redigeerida ilma rakendusteta

Esimesel nupul on teil võimalus pilti kärpida, nurka muuta, fotot 90ºx90º muuta. Sellel on ka väga lahe variant, milleks on pildi kärpimine proportsionaalselt etteantud suurusega (nool).

Pange tähele, et printimiseks on valikuid nagu ruut (nt instagram), 3: 4 (fotodokument) ja muud vormingud, näiteks 5: 7.

Filtreeri

Kuidas iPhone'is fotosid redigeerida ilma rakendusteta

Teisel nupul on teie fotode jaoks valmis erinevad filtrid. Valige lihtsalt ja olete valmis, teie fotol on erinev välimus.

Peenreguleerimine

Kuidas iPhone'is fotosid redigeerida ilma rakendusteta

Kolmandal nupul saate muuta valgustust, värvi ja must-valge efekti peenhäälestust. Lihtsalt puudutage valikut, et liikuda ja muudatusi koheselt näha.

Rakenda muudatused ja ennista

IPhone'i fotode muutmine - enne ja pärast

Kui olete seda oma maitse järgi muutnud, puudutage lihtsalt nuppu hästi ja valmis. Teie fotot muudetakse teie kaamerarullis, fotot dubleerimata.

Ăśks lahedamaid asju iPhone’i redaktori juures on aga võimalus asjad ĂĽmber pöörata. SEE! Apple hoiab originaalfotot alati ka pärast lugematuid muudatusi.

Kuidas muuta fototöötlusi iPhone'is

Selleks, et saaksite tagasi tulla, sisestage lihtsalt pilt uuesti ja puudutage Taasta> Taasta algne ja valmis! Kõik saab olema nagu varem.

Nii et uurige julgelt kõiki iPhone’i efekte kartmatult, sest kui see muutub kole, tagastage see lihtsalt.

Lisanipp! Kolmanda osapoole rakenduste redigeerimine otse iPhone’is

See lisanipp on väga lahe, tõeliselt kasulik ja ülipraktiline. See väärib isegi artiklit just selle eest. Kuid nüüd ainult neile, kes seda artiklit lõpuni lugesid.

Kas mäletate neljandat nuppu (…)? Noh, see on uus funktsioon, kus iPhone võimaldab teil otse muudes rakendustes redigeerida, ilma et peaksite teist rakendust avama.

Redigeerige fotosid kolmanda osapoole rakendustes

Nagu näete ĂĽlaltoodud pildil, on nuppu (…) puudutades võimalus automaatselt muuta muudesse iPhone’i installitud rakendustesse, mis minu puhul oli Kaamera +.

Kaamera +

Kaamera +

Ăśhtegi rakendust ei kuvata?

Esimest korda ei kuvata teie jaoks ĂĽhtegi rakendust. Peate puudutama Rohkem ja installitud rakendused “aktiveerima”. Kui midagi ei ilmu, pole teil ĂĽhilduvat rakendust installitud.

Rakendust puudutades avaneb rakendus automaatselt rakenduses Photos ja saate filtreid ja kõiki funktsioone kasutades fotosid redigeerida. Kuna Camera + on praktiliselt professionaalne rakendus, on teil rohkem võimalusi oma fotode redigeerimiseks.

Ja kui see on muudetud, puudutage lihtsalt nuppu OK ja kõik on valmis, saate koos muudetud fotoga uuesti teenusesse Fotod.

Kui teile see väljaanne ei meeldi, minge tagasi, nagu me eespool rääkisime.

~

Loodan, et teile meeldis meie näpunäide ja nüüd on teie fotod veelgi ilusamad!

Jagage artikleid oma sõpradega ja kui teil on küsimusi, kasutage ja kuritarvitage kommentaare.