Kuidas IQ Option töötab? Tea, mis see on ja kuidas platvormi kasutada

IQ Option on allalaaditav äri- ja investeerimisplatvorm, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS). See rakendus võimaldab teil valida reaalse konto ja virtuaalse konto vahel. Esimest kasutatakse investeeringute tegemiseks, teine ​​aga fikseerib 10 000 dollarit klientidele praktika omandamiseks ja tulevaste rakenduste strateegiate määratlemiseks. Teenus ĂĽhendab investoreid 150 riigist ja sellel on mitu tööriista, mis aitavad kasutajatel veebi investeerida ja finantsturgudel raha teenida.

LOE: Investeerimisrakendus: 6 võimalust internetti raha investeerida

SEE TechTudo koostas nimekirja küsimustega ja vastustega IQ Optioni, äri- ja investeerimisteenuste kohta, mis on saadaval alates 2013. aastast. Vaadake allpool, kuidas see töötab ja kuidas IQ Optioni kasutada mobiilirakenduses.

1/3 Kuidas IQ Option töötab? Tea, mis see on ja kuidas platvormi kasutada – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kuidas IQ Option töötab? Tea, mis see on ja kuidas platvormi kasutada – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Kuidas IQ Option töötab?

IQ Optioni läbirääkimised on täiesti digitaalsed ja toimuvad rakenduses või veebiversioonis erinevates viisides. See rakendus soovitab klientidel enne reaalse kontoga kauplemise alustamist kasutada virtuaalset kontot – sellega on võimalik IQ Optionis simuleerida ja mõista, kuidas raha teenida. Platvormil edu saavutamiseks peate teadma mõnda keelt ja teadma, kuidas finantsmaailma strateegia töötab. See teenus pakub algajatele mitmeid videotunde.

Minimaalne sissemakse summa on 10 USA dollarit ja minimaalne investeering igasse tehingusse on 1 USA dollar. Makseid saab teha pangaĂĽlekande, krediitkaardi, elektroonilise rahakoti või bitcoiniga. IQ Optionis tagasimakse tegemiseks on vaja avada taotlus jaotises “Raha väljavõtmine” ja saata dokumendi värviline koopia. Tellimused töödeldakse kolme tööpäeva jooksul ja salvestatakse valitud kontodele.

2/3 IQ-variant: kuidas investeerimisplatvormi kasutada – Foto: avalikustamise / IQ-võimalus

IQ-variant: kuidas investeerimisplatvormi kasutada – Foto: avalikustamine / IQ-variant

2. Kuidas luua konto ja sisestada IQ Option?

Konto loomiseks ja IQ Optioni sisestamiseks võite kasutada Facebooki mandaate või registreeruda. Peate täitma e-kirja, määrama parooli ja esitama kasutatava valuuta. Pidage meeles, et selle rakenduse kasutamiseks peate olema üle 18-aastane.

3. Kuidas kasutada IQ-võimalust kauplemiseks?

IQ Optioniga kauplemise alustamiseks peate valima vara, mille tuvastab kasum. Seejärel soovitab rakendus kasutajal analüüsida kõnealust tsiteerimisgraafikut. Kauplemispaneelil tuleb sisestada investeeringu summa ja optsiooni aegumisaeg. Ostud ja müük toimub puudutades vastavalt rohelist või punast nuppu.

3/3 Platvorm muudab rakenduse horisontaalselt kättesaadavaks – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Platvorm muudab rakenduse horisontaalselt kättesaadavaks – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Tasub meeles pidada, et kasutaja peaks pöörama tähelepanu aegumisajaga taimerile, mis asub ekraani vasakus ülanurgas, kuna aktsiaid on võimalik osta ainult siis, kui selleks aega on. Pärast kauplemistunde näitab rakendus teenitud kasumit ja kasutajale deponeeritud summat.

4. Funktsioon IQ Option

IQ-valikul on horisontaalne paigutus, mis võimaldab ekraanil vaadata erinevaid tööriistu. Platvorm pakub portfelli jaotist, turuanalĂĽĂĽsi – kus kasutajatel on juurdepääs investeerimisuudistele -, liikumisi ja hoiatusi.

Lisaks pakub IQ Option tugivideo jaotist, kus kasutajad saavad õppida kauplemisstrateegiaid ja kuidas IQ Optioniga kaubelda. Kursuse mõned teemad on see, kuidas raha sisse- ja väljamakse teha, mitmesuguseid varasid määrata ja IQ-võimalust kasutada. Teine huvitav tegur, mis võib paljusid kasutajaid aidata, on vestlus, kus kasutajad vestlevad ja küsivad investeeringute kohta, ühendades miljoneid inimesi. kauplejad.

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga