Kuidas ja miks peaksite Google Play teenuseid värskendama

Google Play teenused on rakendused, mis on tihedalt seotud Android-süsteemi endaga ja võimaldavad teie nutitelefonil kasutada uusimaid rakenduse versioone ja turvapaiku ilma uuemale Android-versioonile üleminekuta. Vaatamata segasele nimele erineb see Google Play poest, kus saate juurde pääseda, osta ja alla laadida meediume, näiteks rakendusi ja mänge.

Google Play teenused: mida uut?

Sellel lingil saate vaadata Google Play teenuste uusima versiooni muudatuste logisid ning vaadata ka eelmiste versioonide ajaskaalat ja logisid. Enamik värskendusi teevad väiksemaid muudatusi, näiteks lihtsustavad reklaami, mängude, konditsioneerimise jms seotud aspekte ning muudavad kogu Google’i ökosĂĽsteemi toimimise tõhusamaks ja stabiilsemaks.

AndroidPIT Google'i rakendus 2

Google Play teenused on rakenduste üldhaldur ja asjad paranevad, kui see on uusim / © NextPit

Google Play teenused: kuidas saada uusimat versiooni

Installige Google Play teenused: lihtne viis

Google Play teenuste ajakohasena hoidmine on kasulik kõigile kasutajatele, isegi tavalistele kasutajatele, kuna tõhususe suurenemine säästab akut ja parandab võrguühenduseta teenuseid.

Lihtsaim viis Google Play teenuste uusima versiooni installimiseks on alati sellel artiklil silma peal hoidmine, kus pakume Play poes saadaval oleva uusima versiooni allalaadimislinke. Puudutage lihtsalt allolevat installinuppu, et veenduda, et teil on praegune versioon.

Google Play teenusedInstallige Google Playsse

rotatsiooniteenus

Google Play teenused on teie nutitelefoni jaoks hädavajalikud / © NextPit (ekraanipilt)

Kuid nagu enamik Androidi asju, on alati ka uuem ja parem versioon, kui olete nõus pisut rohkem pingutama. Google Play teenustel on mitu Androidi erinevat versiooni, mida teil on. Seega, kui soovite uusimat versiooni, järgige alltoodud samme.

Installige Google Play teenused: tehniline viis

Kasutajad, kes soovivad olla täiesti kindlad, et neil on uusimad värskendused, või soovivad pääseda beetaversioonile või proovida mõnda muud Google Play teenuste versiooni, saavad kasutada tehnilisemat meetodit. See võib olla kasulik rakenduste arendajatele või kõigile, kes kannatavad tarkvara tõrke tõttu, mis blokeerib Google Play teenuste tavapäraseid värskendusi.

sĂĽsteemi tuvastamiseks

Kõigepealt peate teadma, milline Androidi versioon teil on / © NextPit (ekraanipilt)

Kõigepealt peate teadma, milline Androidi versioon teil on. Valige Seaded (konfigureerimine või konfigureerimine)> Teave telefoni või süsteemi kohta ja otsige Androidi versiooni.

Niisiis, kui süsteem on vanem kui Android Oreo, peate oma telefonis lubama tundmatud allikad. See võimaldab teil installida rakendusi väljaspool Google Play.

Valige Seaded (konfiguratsioon või konfiguratsioon)> Turvalisus> Tundmatud allikad ja märkige ruut.

tuntud fondid

Nüüd peame oma turvaseadetes lubama tundmatud allikad / © NextPit (ekraanipilt)

Järgmisena peate teadma, milline Play teenuste versioon teile sobib. Seal tuleb teie Androidi versiooni number. Igal Google Play teenuste versioonil on kolme- või kuuekohaline lõpp, millele järgneb sidekriips.

esita piksliteenuse versiooni

Isegi Android Pie-ga Pixel 2 toob kaasa Google Play teenuste uusima versiooni / © NextPit (ekraanipilt)

Enne Google Play Services 12.5 versioone kuvatakse enne sidekriipsu kolm numbrit, pärast seda on aga kuus.

Arvud jagunevad järgmiselt: Androidi versioon, protsessori arhitektuur ja punktid tolli kohta (DPI). Google Play teenuste praegust versiooni saate vaadata menüüst Seaded> Rakendused (või Rakendused ja seaded)> Kuva kõik XX rakendust> Google Play teenused> Täpsem.

mängiteenuse versioon

Google Play teenuste versiooninumbri lõpus / © NextPit (ekraanipilt) näete eesliidet 040408

Esimene number on teie Androidi versioon (alates versioonist 12.5 saate nulli enne uue süsteemi käivitamist):

 • 00 = Android 4.0 või uuem
 • 02 = Android 5.0 või uuem
 • 04 = Android 6.0 või uuem
 • 08 = Android TV
 • 09 = Android 8.0 või uuem
 • 10 = Android 9.0 või uuem

Järgmised numbrid vastavad teie protsessori arhitektuurile (alates versioonist 12.5 saate enne uute suvandite saabumist nulli):

 • 01 = armeabi (ARM-i protsessor)
 • 03 = armeabi-v7a (ARM-i protsessori versioon 7, ei ĂĽhildu versioonidega 5 ja 6)
 • 04 = arm64-v8a või armeabi-v7a (ARM-i protsessori versioon 7 või 8, 64-bitine)
 • 07 = x86
 • 08 = x86 või x86_64

Viimane number määrab DPI (punktid tolli kohtavõi punktid tolli kohta) seadme ekraan (alates versioonist 12.5, nullide hankimine enne uute suvandite sisestamist):

 • 00 = määratlemata dpi, universaalne
 • 02 = 160 dpi
 • 04 = 240 dpi
 • 06 = 320 dpi
 • 08 = 480 dpi

Kui soovite teha vastupidist ja saada teada, millist numbrit otsida (või kui te ei tea, mis on teie protsessori arhitektuur), laadige lihtsalt alla rakendus Droid Hardware Info, mis ütleb teile, mis on teie protsessori arhitektuur ja DPI. Hea uudis on see, et kui leiate selle teabe, ei muutu see enne, kui teil on uus telefon.

Seadme jaotises Tarkvaratihedus leiate süsteemi DPI. Jaotises Süsteem saate nutitelefoni arhitektuuri kontrollida juhendist. Ülaltoodud piltide arvuga näete, et Moto Z3 Play versioon on Android 6.0 või uuem (kuigi see on Oreol), sellel on arm64-v8a arhitektuur ja ekraan on 480 dpi lähedal.

Droidi riistvara teaveInstallige Google Playsse

droidi teave

Eespool näitab rakendus selle seadme DPI-d ja arhitektuuri, kuhu see on installitud / © NextPit (ekraanipilt)

Google Play teenuste APK allalaadimine

Valige lihtsalt äsja kogutud kolme teabe põhjal Google Play teenuste õige versioon. Leiate APK Mirrorist hostitud Google Play teenuste uusima versiooni ja valige oma seadme jaoks õige õige eesliitega versioon.

Seejärel laadige alla ja installige oma telefoni Google Play teenused. Pidage meeles, et see on alternatiivne veebisait, nii et sellise paketi allalaadimine peaks toimuma omal vastutusel.

Kas see juhend oli teile kasulik? Kas teil on mõni näpunäide või teave, millest arvate puudust tundvat? Andke meile kommentaarides teada!