Kuidas jagada iCloud Drive’i faililinki teiste rakendustega
IGRE

Kuidas jagada iCloud Drive’i faililinki teiste rakendustega

SEE iCloud Drive see pole kunagi olnud tuntud oma kasutusmugavuse ega isegi veebipõhiste (pilve) salvestusteenuste seas populaarsuse poolest. See aga ei tähenda, et Apple’i platvormil puuduksid mõned olulised funktsioonid, eriti mis puudutab failide jagamist.

2017. aastal pakkus Apple võimalust jagada faililinki iCloud Drive’ist, mille saab luua saidilt iCloud.com rakenduse Failid kaudu (Toimikud) iOS-is ja Finderi kaudu macOS-is.

Kui aga peate juhuslikult oma iCloud Drive’is teatud failidele viitama (et näiteks neile kiiresti juurde pääseda teistes rakendustes), siis kuidas seda teha?

Ă•nneks on iCloud Drive’is tööriistad, mida vajate jagamislingi loomiseks, mille saate avada ainult teie ise iOS-i rakendusest ja ka kolmandad isikud.

Looge jagamislink

Jagamislingi loomine (ja selle saatmine teistele rakendustele) on üsna lihtne, kuid see võtab siiski paar sammu. Samuti on seda toimingut võimalik teha ainult iOS / macOS kaudu; see tähendab, et seda on võimatu veebis teha.

 1. Avage rakendus Failid ja leidke fail, millega soovite linki jagada (see töötab mis tahes iCloud Drive’i salvestatud failitĂĽĂĽbi puhul).
 2. Failide märgistamiseks puudutage ekraani paremas ülanurgas valikut. Seejärel puudutage jagamise ikooni ekraani vasakus alanurgas.

  Jaga iCloud Drive'i faile

 3. Valige vahekaardil jagamine valik “Lisa inimesi”.

  Valige failide jagamiseks rakendus

 4. Valige jaotises „Kutse saatmise viisi valimine” rakendus, millele soovite iCloud Drive’i faililingi saata.

  Lisage jagamiseks inimesi

 5. Dokumendile juurdepääsevate inimeste lisamiseks avaneb leht. Kui jagate dokumenti iseendaga, siis ärge sisestage sellele ekraanile midagi ja puudutage käsku „Jätka”.

  ICloud Drive'i jagamise link

 6. Sõltuvalt valitud rakendusest avaneb leht, millel on ülaltooduga sarnane link; salvestage rakendusse.

Valmis! Kui teil on iCloud Drive’i salvestatud palju faile, saate nĂĽĂĽd rakenduse Märkmed kaudu konkreetsetele dokumentidele kiiresti juurde pääseda (Märge), muu hulgas posti teel.

Kuigi on mitu sammu, võib see näpunäide olla kasulik, kui pääsete samale failile juurde mitu korda. Kuid see näitab ka seda, kui palju Apple vajab veel rakendust Arhiivid töötamiseks, samuti ĂĽldist iCloud Drive’i liidest.

· • ·

Vaadake meie juhendaja jaotises muid näpunäiteid iOS-ist, macOS-ist, watchOS-st ja tvOS-st!

Cult of Maci kaudu

Table of Contents