Kuidas jagada treeningut Apple Watchis segmentideks, et oma toimivusest parem pilt saada

Seda õunakell on ĂĽks lahedamaid liitlasi, kellel tervisekeskne inimene olla saab, arvan, et kõik teavad seda. Pärast esimest aastat teatud identiteedikriisi kogemist satub kell pĂĽhendunud tegevuse- ja tervisekontrolli, mis iga natukese aja tagant näitab teile teateid teie iPhone’iga suhtlemise vähendamiseks – kuid ei midagi muud. kui see.

Neile, kellele meeldib, et Watch jälgib treeninguid, saab selle funktsiooni teada, kuna see on rangelt konfidentsiaalne. Kas teadsite, et on võimalik oma tegevus segmentideks jagada, analüüsida koolituse iga osa sooritust eraldi?

See funktsioon on eriti kasulik, kui teete segatreeninguid ega soovi iga muudatusega oma tegevuse tĂĽĂĽpi muuta – näiteks jooksurajal kõndimise ja jõutreeningukomplektide vaheldumisi. Samuti on mõistlik jagada oma tegevused jalutuskäigu / jooksu ajal rĂĽtmi muutmisel, jälgida treeningu iga osa sooritust.

Sihtige treeninguid Apple Watchis

Treeningut on lihtne jagada. Alustage jälgimist tavapäraselt (avades rakendus Koolitus ja valides treeningu tĂĽĂĽp) ja kui soovite oma jälgimisandmeid segmentida, topeltpuudutage ekraani suvalises osas Ă•unamoos. Seejärel kuvab kell „1. segmendi“ ajainfo ja sisestate automaatselt „2. segmendi“ – saate luua nii palju segmente kui soovite, lihtsalt topeltpuudutades iga muudatusega ekraani.

Oluline on märkida, et ainus tegevuste liik, mis segmenteerimist ei võimalda, on ujumine lihtsal põhjusel: kuna treeningu ajal on ekraan välja lülitatud, on toimingu sooritamiseks topeltpuudutamine võimatu.

Segmenteeritud koolitusteabe nägemiseks tehke seda nii nagu alati: avage iPhone’is rakendus Activity ja puudutage vahekaardil Training nuppu hiljutine salvestus. Iga segmendi andmed salvestatakse seal eraldi, näidates iga segmendi jaoks kulutatud aega ja kaloreid.

Nautige – ja head koolitust!


Apple Watch Series 2

Apple Watch Series 3

aastal Apple

Sularaha hind: alates 2339,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 216,58Suurus: 38mm või 42mmVärv: erinevadKäivitatud: September 2017

Nupp - osta kohe

iDownloadBlogi kaudu