Kuidas järjestikku pilte teha uue iPhone SE kaameraga »iPhone Blog

Kuidas järjestikku pilte teha uue iPhone SE kaameraga »iPhone Blog

Tegema foto seeriana iPhone'is (inglise keeles nimetatakse sarivõtte režiim) toimingute abil saate vaid ühe nupuvajutusega salvestada mitu pilti ja seejärel valida parima pildi. Need sobivad hästi näiteks liikuvate piltide jaoks.

Peal iPhone XS (2018), peate vaid foto tegemiseks hoidma sõrme nupul, et saaks mitu pilti järjest teha. Aga saabumisega iPhone 11 (2019), on see käitumine muutunud, sama funktsiooni jaoks on vaja teha erinevaid liigutusi.

Apple tõi hiljuti turule uue iPhone SESee põhineb suuresti iPhone 8 riistvaral, kuid vastupidiselt ettekujutusele ei järgi seeriafoto funktsioon vana mudeliga sama mustrit.

Vaadake selles artiklis, kuidas teha fotosid järjestikku (järjestikku) uues iPhone SE.Apple ise seletas seda sissejuhatusega Võtke kiiresti iPhone 11 ja Pro puhul on vaja muuta fotode käitumist seerias, lisada uus funktsionaalsus. See võimaldab teil kiiresti video- või portreerežiimis videoid teha, ilma et peaksite video liikumisele lülituma.

Apple QuickTakeFunktsioon QuickTake iPhone 11-s

Uus iPhone SE ka oma funktsiooni täitma Võtke kiiresti, mis põhjustab probleeme, kui seeria fototoimingud jäävad samaks. Seetõttu peate ka uues SE-s fotoseeria tegemiseks fotonuppu vasakule lohistama.

Kuni hoiate nuppu vasakul, pildistab see järjest. Pärast vabastamist lõpetab kaamera pildistamise.

Videote tegemiseks otse fotokaamerast (funktsioon Võtke kiiresti), liikuge lihtsalt vastupidises suunas: lohistage nuppu ekraanil paremal.

Väärib märkimist, et see funktsioon on aktiivne ainult iPhone 11 mudelitel. Eelmisel põlvkonnal seda funktsiooni polnud.