Kuidas juurutada Samsung Galaxy S2 Lite operatsioonisĂĽsteemil Android 2.3.6

Kuidas juurutada Samsung Galaxy S2 Lite operatsioonisĂĽsteemil Android 2.3.6

See on esimene külastajapostitus Brasiilia AndroidPIT-is. Meie kogukonna liige ja AndroidPITi foorumi moderaator Jefferson Hoffmeister otsustas teha õpetuse, kus õpetas, kuidas seda teha Juur Samsung Galaxy S2 Lite või Samsung Galaxy S Advance, Nagu on teada väljaspool Brasiiliat.

Ma mäletan, et iga juurjuurdepääsu eemaldamise protsess, välja arvatud garantii kaotamine, kujutab endast teie seadme kahjustamise ohtu, nii et ma ei vastuta teie seadmele tekkida võivate kahjude eest. Soovitan juurdumist laetud akuga.

1 – laadige alla juurfail siit.

2 – avage ZIP-fail ja käivitage Samsung USB Drivers.exe. Kui olete KIES oma arvutisse juba installinud, võib ilmneda teade, et teil on draiver juba olemas, jätkake sel juhul järgmise sammuna.

3 – avage fail Odin3 v1.83.exe.

4 – aktiveerige oma mobiiltelefonil USB silumisfunktsioon (Seaded> Rakendused> Arendus> USB silumine).

5 – lĂĽlitage seade välja, seejärel hoidke all nuppu Helitugevus + Kodu + Toide (see viib seadme allalaadimisreĹľiimi), hoidke neid nuppe, kuni ilmub järgmine pilt:

6 – Ăśhendage USB-kaabel telefoni ja arvutiga (pidage meeles, et Odin peab olema avatud) ja vajutage helitugevusnuppu ĂĽles.

7 – ilmub sarnane ekraan, mida võib näha järgmisel pildil:

8 – Pärast selle ekraani ilmumist peab Odin ĂĽhendatud seadme ära tundma, ekraanile ilmub järgmine ekraan:

9 – otsige Odinist välja PIT ja laadige sisse kaevandatud GT-I9070_EUR_XX_8G_20111220_KL6.pit fail.

10 – laadige PDA väljal fail rootkernel.tar.md5.

11 – Veenduge, et kontrollitud suvandid vastaksid järgmisele pildile:

12 – klõpsake nuppu Start ja oodake, kuni protsess lõpeb. Teie seade taaskäivitub. Kui nutitelefon on uuesti ĂĽhendatud, eraldage USB-kaabel ja lĂĽlitage telefon välja. Korda 5. sammu uuesti.

13 – Oodake, kuni ilmub järgmine ekraan:

14 – Ăśhendage USB-kaabel uuesti telefoni ja arvutiga ning vajutage nuppu Helitugevuse suurendamine. Ilmub järgmine ekraan:

15 – nĂĽĂĽd, Odin, PDA väljale ja laadige fail xxld1.tar.md5.

16 – klõpsake nuppu Start ja oodake protsessi. Mobiiltelefon taaskäivitub. Kui seade on sisse lĂĽlitatud, eraldage USB-kaabel.

17 – installige nĂĽĂĽd rakendused RootExplorer ja Superuser. Selleks laadige lihtsalt ĂĽlaltoodud failis sisalduv .apk-pakett oma mobiiltelefonile ja installige see tavaliselt või laadige rakendus alla, klõpsates linki.

18 – seal on teie seade juurdunud!

P.S .: Pärast Superkasutaja installimist soovitan värskendada pöördemomenti. Seda tehakse rakenduse enda jaotises Valikud> Värskenda binaarset.

Märkus. Veenduge alati, et USB-silumine oleks kontrollitud. Kui mingil põhjusel peate selle valiku tühistama, pole juur ajutiselt saadaval, kuid normaliseerub, kui suvand taasaktiveeritakse.

AndroidPIT juurutas Samsung GT-I9070P ja operatsioon sujus tõrgeteta.

(Pilt: Jefferson Hoffmeister ja AndroidPIT)

. (tagsToTranslate) Juur Samsung Galaxy S2 Lite (t) Juur Samsung Galaxy S Advance (t) Juur