RAÄŚUNALNIK

Kuidas kasutada Instagrami lugude ja esiletõstetud arhiivi

Selles õpetuses vaadake samm-sammult, kuidas kasutada Instagrami lugude, arhiivide ja esiletõstude uusi funktsioone.

Instagram käivitas arhiivid ja esiletõstud, mis võimaldab teil oma profiilil oma lemmiklugusid enam kui 24 tunni jooksul esile tõsta. Seda Arhiiv piisavalt, et aidata nutitelefonide vähese mäluga kasutajaid, mis võimaldab lugusid automaatselt pilve salvestada Instagram.

Selles õpetuses vaadake, kuidas seda uut tööriista aktiveerida ja kuidas tähelepanu keskpunktis kasutada.

Volitage Instagramit oma lugude pilves salvestamiseks

Kuidas kasutada Instagrami lugude ja esiletõstetud arhiivi

Selles esimeses etapis peate lihtsalt järgima teateekraani, mille saate Instagram peal Android või iOS. InLoo seadmine“, Aktiveeri valik”Salvesta faili“. Samal ekraanil saate ka valida, kas hoida oma lugusid nutitelefonis või mitte, tĂĽhjendage lihtsalt märkeruutSalvesta galeriisse“.

Kui olete selle failiteatise sulgenud, saate juurde pääseda kaLoo seadmineTeie profiili “kolmes punktis” Instagram. Androidis on see parempoolses ĂĽlaosas uue kasutajanuku kõrval.

Failidele juurde pääsemiseks leiate ka ülaosast ikooni Instagram. Sellel klõpsates leiate kõik oma lood.

Kuidas kasutada Instagrami lugude ja esiletõstetud arhiivi

Pidage siin meeles, et teie lood salvestatakse pilve, kuid ainult teie saate neid vaadata. Kasutame seda oma profiilil esile tõstmiseks Tipphetked. Kui nad on tähelepanu keskpunktis, saavad kõik teie jälgijad näha.

Esiletõstude abil saate oma lemmiklood esile tõsta

Kui olete oma faili ja kogu loo jutustamise leidnud, valige lihtsalt see, mida soovite kasutada, ja looge kaust või Tipphetked, nii et see ületaks teie profiilifoto.

Kuidas kasutada Instagrami lugude ja esiletõstetud arhiivi

Need on kõigile teie jälgijatele igaveseks nähtavad. Seda Tipphetked need kaovad tähelepanu keskpunktist alles siis, kui otsustate neid muuta või lihtsalt eemaldada.

See on uus funktsioon kasutajalt Instagram toob uusi võimalusi kasutajate ning eelkõige kaubamärkide ja nende tarbijate suhtlemiseks. Seda Lugu on osutunud parimaks viisiks hoida mõne kaubamärgi kliendibaas ajakohane ja atraktiivne.

Meeldib Tipphetked, on trend, et kaubamärgid toovad uusi viise, kuidas end oma klientidele reklaamida.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH