contador gratis Saltar al contenido

Kuidas kasutada Instagrami vestlust arvutis ilma midagi installimata

Kuidas kasutada Instagrami vestlust arvutis ilma midagi installimata

Väike trikk simuleerib Instagrami kasutamist arvutis sama paigutusega arvutis ja võimaldab ka voogudesse postitada fotosid

Suhtlusvõrgustikud on üha enam integreeritud arvutite ja mobiilseadmete uurimise vahel. Kuigi Facebook näib brauseris olevat edukam, st Instagram sündinud ja arenenud, keskendudes nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.

Seetõttu puudub brauseri platvormi veebisaidil endiselt mitu aspekti ja üks peamisi neist on kasutamise võimatus Otse äramis on vestluse tööriist. Nagu WhatsApp Web näitab, on võimalus kasutada arvutivestlustööriista.

Trikid, mis annavad teile rohkem vabadust

Veebisaidi kasutamisel on väike trikk Instagram ei Chrome See suutis simuleerida sotsiaalsete võrgustike kasutamist sama paigutusega, mida kasutati mobiilseadmetes. Sellega ei pea te installima selle jaoks ühtegi programmi ega laiendust ning võite kasutada vestlust Instagram otse arvutiekraanil.

Veel üks huvitav eelis on fotode postitamise võimalus arvuti kaudu – midagi sellist, mis pole ka veebisaidi tavalises versioonis brauseri jaoks võimalik. See võib olla eriti kasulik neile, kes töötavad montaažide postitamise ja redigeerimisega arvutis või haldavad mitut kontot.

Brauseri Instagrami versioonis pole juurdepääs vestlusele ega isegi fotode postitamiseksBrauseri Instagrami versioonis pole juurdepääs vestlusele ega isegi fotode postitamiseks

seda Lugu ka nemad saavad sellest trikkist kasu. Selle asemel, et vaadata ühe konto kõiki lugusid, et järgmisele hüpata, on selle triki abil võimalik järgmise kontakti juurde liikumiseks hiirega ekraanile lohistada nagu nutitelefoni sõrmega.

Kuidas kasutada Instagrami täielikult oma arvutis

1. samm: Selle triki kõige olulisema punkti teeb Chrome. Esimene samm on juurdepääs Instagrami veebisaidile läbi Chrome tavaliselt ja logige oma kontole sisse;

2. samm: Seejärel vajutage arendajatele tööriista avamiseks lihtsalt klahvi F12 – see on dialoogiboks, mis avaneb lehe paremal küljel. Ülemisel ribal näitab see koondatud nutitelefonide ja tahvelarvutitega, millele tuleb klõpsata;

Esimene samm on klõpsata mobiilseadme sümbolilEsimene samm on klõpsata mobiilseadme sümbolil

3. samm: Sellel suvandil klikkides simuleerib sait kasutamist Instagram mobiilseadmetes. Kõigi suvandite ilmumiseks on vaja lehte värskendada. Nimelt vajutage F5.

Lehe värskendamisel kuvatakse sellel Instagrami paigutus mobiilseadmetele, millel on suvand Direct, ja saadetakse fotosidLehe värskendamisel kuvatakse sellel Instagrami paigutus mobiilseadmetele, millel on suvand Direct, ja saadetakse fotosid

Nüüd on näha alumises ribas + märgiga fotode avaldamise võimalusi ja paremas ülanurgas vestlusmärki (otsene), nagu nutitelefoni rakenduses. Väärib märkimist, et sõnumi saatmiseks pean klõpsama nuppu Saada, sest klaviatuurilt sisestus jätab ainult ühe rea vahele.

Kui soovite näha lugusid, laske seda lehte jagada. Kui te ei soovi rohkem näha Lugu fotode saatmiseks, kanalite kuvamiseks või vestluste avamiseks võite sulgeda arendaja tööriista.

Tavalise navigeerimise juurde naasmiseks avage tööriist lihtsalt uuesti, klõpsates F12 ja klõpsates ikooni, et see oleks must. Kui see on aktiivne, on värv sinine.

Kas see õpetus töötab teie jaoks? Kui teile see uus režiim meeldib, jätke kommentaar Instagram PC jaoks.