Kuidas kasutada iOS-i sisseehitatud sõnastikku

Paljud inimesed otsivad iPhone’i jaoks sõnastikurakendusi. Lõppude lõpuks ilmuvad mõned tundmatud sõnad alati alla või annavad valged, kas pole? Kuid vähesed teavad (või unustavad), et täiendavaid rakendusi pole vaja, nagu on IOS-i integreeritud sõnastik.

See on väga põhjalik ja sisaldab mitmeid keeli. Niisiis, võite oma iPhone’is või iPadis hõlpsalt kĂĽsida mis tahes sõna.


Konfigureerige iOS-i sõnastik

Esiteks juurdepääs Seaded » Kindral » Sõnastik. Seejärel kontrollige kõiki soovitud sõnastikke. Seal on isegi “Apple Dictionary”, mis sisaldab selliseid termineid nagu iPhone, iCloud jne.

Samuti tuleb märkida, et enamikul juhtudel on võimalik saada sõna tõlge näiteks “portugali-inglise” sõnastikuga.

Hankige iPhone’i sõnast tähendus ja muu sarnane

Võimalik, et loete raamatut Apple Booksis, PDF-i, veebisaiti või isegi sõnumit (kus saate valida sõna, näiteks Telegramis) ja soovite teada, mida teatud sõna tähendab.

Seejärel puudutage pikalt sõna, mille soovite selle valida. Seejärel leidke kontekstimenĂĽĂĽst valik “Otsing“(See võib ka ilmuda”Konsulteerige“Mõnel juhul) ja puudutage.

Lisaks on integreeritud sõnastikku võimalik kasutada ka kaudu IOS-i otsing. Nagu me selles teises artiklis näitasime, pakub otsing mitut funktsiooni. Väärt proovimist!

Ja sina, mida sa sellest näpunäidust arvad? Kas teil on küsimusi? Kommenteeri seal meiega!


Meeldib? Jagage oma sõpradega ja püsige siin iPhoneTipsis! Jälgi meid Indoneesia, Telegramm, Instagram ja Facebook; ja toetage meie projekti! ?