„Uber naistele”: 6 avaldust naisjuhtide valimiseks | Vedu

Kuidas kasutada Lady Driverit, Uberi stiilirakendust naistele Transport

Lady Driver on eksklusiivne eratranspordi rakendus naisreisijatele ja autojuhtidele. Tasuta teenus, mis sarnaneb platvormidega Uber ja Cabify, on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Eesmärk on pakkuda linnas liikudes naistele rohkem turvalisust. Platvormide erinevused on võimalus hädaabikontaktide registreerimiseks nime, telefoni ja e-posti teel.

Ettevõtte teatel on nad enamus juhiteenuste kasutamisel, vähemus aga sõiduki juhtimisel. See toiming sarnaneb segmendi konkurentidega, näiteks näiteks 99. Tarkvara hakati kasutama 2017. aasta märtsis So Paulo ja Guarulhos linnades ning seda laiendati mitmele piirkonnale Rio de Janeiro lõunatsoonis 2018. aastal. Lady Driveri peamenüüs kuvatakse võistluste registreerimine, maksevõimalused ja eelistused, kus saate oma lemmikkohti registreerida. Sina. See rakendus on saadaval Google'i ja Apple'i, Google Play ja App Store'i ametlikes poodides. Siit saate teada, kuidas kasutada Lady Driverit võistluse tellimiseks.

Tutvuge Vela S-ga, elektrilise jalgrattaga, mis laadib mobiiltelefone ja millel on äratus

1 / 6Lady Drivers tõotab olla ohutum rakendus naistele Foto: Ana Clara Frontelmo / TechTudo

Lady Driver tõotab olla turvalisem rakendus naistele Foto: Ana Clara Frontelmo / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kuidas kasutada Lady Driverit reisijana

1. samm. Laadige Lady Driver alla TechTudo lehelt. Rakenduse avamisel pean registreeruma varakult. Pärast e-posti aadressi, nime, perekonnanime, CPF-i ja telefoni täitmist saab kasutaja konto aktiveerimiseks SMS-i telefoni teel koodi;

2/6 Lihtsa Lady Drive'i esmane registreerimine Foto: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

Lady Drive Foto esmane registreerimine on lihtne: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

2. samm. Pärast koodi sisestamist palutakse teil luua parool ja kinnitada registreerimise lõpetamist;

3/6 Lady Driveril on kaitsesĂĽsteem, mis annab kasutajatele suurema turvalisuse Foto: Reproduction / Ana Clara Frontelmo

Lady Driveril on kaitsesĂĽsteem, mis annab kasutajatele suurema turvalisuse Foto: Reproduction / Ana Clara Frontelmo

3. samm. Pärast registreerimist peavad reisijad nõustuma kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga, mis suunatakse rakenduse kodulehele. Sisselogimine on lõppenud ja Lady Driverit on võimalik hakata kasutama: lihtsalt koputage "Juurdepääs kohe";

4/6 Lady Driver on registreerunud mõne minuti pärast. Foto: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

Lady Driver on mõne minuti jooksul registreerunud. Foto: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

4. samm. Kasutaja peab registreerima maksesüsteemi platvormil. On kolm võimalust: sularaha, deebet- või krediitkaart. Selles näites kuvame krediitkaardid. Selleks peavad naised puudutama menüüd, mis asuvad kaardi paremas ülanurgas. Seejärel valige jaotises "Makseviis" "Makse" ja v. Seejärel valige suvand "+ Lisage krediitkaart". Lõpuks täitke lihtsalt kaardi andmed ja vajutage "Salvesta kaart". Sula- ja deebetmakse tehakse võistluse lõpus otse koos juhiga;

5-st 6-st Lady-juhist on kolm maksevõimalust. Foto: Reproduktsioon / Ana Clara Frontelmo

Lady Driveril on kolm maksevõimalust. Foto: Reproduction / Ana Clara Frontelmo

5. samm. Valige oma reisi sihtkoht. Puudutage lihtsalt ekraani allosas asuvat nuppu "Aadressi otsimine" ja sisestage sihtkoht. Seejärel peab ta ekraani allosas kuvatava valiku kõrval olevast noolt valima makseviiside vahel. Pange tähele, et võistlushinna prognoos ilmub ekraani paremas alanurgas. Taotluse lõpetamiseks puudutage lihtsalt nuppu "Kinnita oma leedi".

Väärib märkimist, et mehed saavad Lady Driveri autosse sattuda ainult kasutaja kaaslase seisukorras, olgu see siis abikaasa, sõbranna, sõber, vend, poeg jne. Ainult mehed ega taotlejad pole lubatud, samuti pole lubatud meesjuhid.

6 / 6Valige naissoost autojuhi taotlusega kaardil sihtkoht. Foto: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

Naisjuhi foto taotlemise jätkamiseks valige kaardil sihtkoht: Reproduo / Ana Clara Frontelmo

Kuidas registreeruda, et saada Lady Driveris partnerjuhiks?

Lady Driveri juhipartneriks saamiseks pean pääsema rakenduse veebisaidile (https://ladydriver.com.br/) ja täitma registreerimisandmed. Lisaks on vaja saata foto riiklikust juhiloast (CNH) koos märkusega: "Treenige tasustatud tegevust" ning ajakohastatud sõiduki registreerimistunnistus ja litsents (CRLV).

Kui te pole kunagi autojuhina töötanud, tuleb mul seadistada CNH Detraniga ja sisestada tasulise tegevuse võimalus. Samuti tuleb saata tsiviilpolitsei veebisaidilt võetud karistusregistri tõend ja tõend, et elatakse teie nimel.

Pidage meeles, et sõidukite valmistamine peab olema maksimaalselt kaheksa aastat, konditsioneeriga ja neil peab olema neli ust. Pärast dokumentide korrektset saatmist on kinnitamistähtaeg 24 tundi. Kui see heaks kiidetakse, saab nüüd käivitada Lady Driveri ja teeninduse saadetud partneri draiveri rakenduse lingi.

Mis on teie mobiili parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas saada allahindluskoodi Uberist, Cabifyst ja 99POP-st

Kuidas saada allahindluskoodi Uberist, Cabifyst ja 99POP-st