Kuidas kasutada rakendust Apple Watch raadiosaatjaga kiireks suhtlemiseks oma sõpradega

Funktsioonid Raadiosaatja Apple Watch on peaaegu legend: see kuulutati välja koos kella algversiooniga 2015.

aastal ja veetis aastaid eksistentsiaalses piirimail, kus keegi ei rääkinud, keegi ei küsinud, keegi ei mäletanud.

Tööriist elas hiljem vaid neli kevadet koos watchOS 5 kasutuselevõtuga – ja iroonilisel kombel jäid esimesed kella omanikud mängust välja, kuna sĂĽsteem ei ĂĽhildunud põhiseadmetega.

Lisaks sellele, et see on probleem, on see tõesti lihtne viis kiire suhtluse loomiseks ja – miks mitte? – nautige oma kontakte – tingimusel, muidugi, et neil on ka Apple Watch Series 1 või uuem watchOS 5 (mis võib kĂĽll olla ĂĽsna haruldane).

Allpool näitame teile, kuidas Watchi raadiosaatjaga alustada.

Raadiosaatja Apple Watchis

Esimene samm on rakenduse Walkie-Talkie avamine (ärge öelge …) ja puudutage nuppu „+” lisa kontakt.

Valige lihtsalt inimesed, kellega soovite suhelda, ja oodake, kuni nad teie kutse vastu võtavad – kuni see juhtub, on nende kaart hall ja passiivne.

Kui olete võrrandi teisel poolel ja kutsutud vestlema kellegagi Walkie-Talkie kaudu on see veelgi lihtsam: Watch annab teile teada, kui soovite luua kontakti konkreetse inimesega ja võite puudutada nuppu “Alati lubada”, et teil oleks ĂĽksteisele piiramatu juurdepääs – see tähendab, kui teine ​​inimene räägib Räägite, kuulete kohe ja mitte mingil juhul (välja arvatud juhul, kui kell on reĹľiimis KinoreĹľiim, Ă„rge segage või kui te pole saadaval – lisateavet allpool).

Raadiosaatja Apple Watchis

Saab ka eemaldada sõber teie raadiosaatja kontaktide loendist, libistades kaardil sõrme vasakule ja puudutades nuppu „X”.

Seda saab teha ka Apple Watchi rakenduses iPhone’ile – lihtsalt avage Walkie-Talkie valik, puudutage nuppu “Muuda” ja puudutage kontakti “-” kontakti, mille soovite kustutada.

SEE vestlus iseenesest koos kontaktiga pole saladust: puudutage lihtsalt kaarti ja hoidke oma sõnumi rääkimise ajal nuppu “Räägi” all; kui see on saadaval, kuulete oma sõnumit kohe pärast nupu vabastamist ja saate kohe vastata.

Oluline on märkida, et kui olete rakenduses saadaval, mängivad teiste inimeste hääled automaatselt, välja arvatud juhul, kui Kell on reĹľiimis KinoreĹľiim või Ă„ra sega – vaikne reĹľiim laseb jätkuvalt kohe ĂĽhendust luua (siin võrdleme kolme reĹľiimi neile, kes on segaduses).

Raadiosaatja Apple Watchis

Samuti saate suvandite valiku tĂĽhistada “Saadaval” rakendusekaardi kohal – sel moel ilmub alati, kui keegi soovib teiega rääkida, enne kui kĂĽsitakse, kas soovite vestelda, ekraanile teade; alles pärast loa andmist luuakse side.

Alates watchOS 5.1.2-st saate Walkie-Talkie sisse või välja lülitada ka Apple Watchi juhtimiskeskuse kaudu.

Raadiosaatja rakendus watchOS 5.1.2 juhtimiskeskuses

Lõpuks vastus kõige olulisemale kĂĽsimusele: “Exchange!” Kasutamine iga lause lõpus on see täiesti valikuline, kuid lõbusaks otstarbeks väga soovitatav. ?

Nautige!