Kuidas kasutada tumedat teemat WhatsApp Webis koos Chrome'iga

Kuidas kasutada tumedat teemat WhatsApp Webis koos Chrome'iga

WhatsApp saabub tume teema, me ei tea, millal see juhtub. Igaüks, kes kasutab WhatsApp Webi, võib selle funktsiooni oma brauseris saamisel siiski loota mõnele trikkile. Selleks vajate Chrome'i brauserit.

Kuidas kasutada WhatsApi veebis tumedat teemat

WhatsApp Web'i tumeda teema aktiveerimiseks on kaks võimalust. Esimene on Chrome'i käsk, mille leiate täpsematele seadetele juurdepääsu kaudu. Lisaks WhatsApi värvi muutmisele toob see suvand tumeda režiimi kõikidele saitidele, millele pääseb juurde.

Esiteks jätke WhatsApp Chrome'is avatuks. Seejärel avage brauseris uus vahekaart, kleepige aadress kroom: // lipud / # luba-jõud-tume ja klõpsake nuppu "sisesta". Kasutatavad suvandid kuvatakse loendi ülaosas kollasena "Veebisisu sunnitud tume režiim", avage dialoogiboks ja valige "Aktiveeritud mittekujutiselementide valikulise ümberpööramise abil". Selle valiku korral tühistatakse ainult tekst ja taust, välja arvatud pildid.

Muudatuste rakendamiseks taaskäivitage Chrome. Teie WhatsApp'i veeb näeb välja selline:

mis on teemasse kinnitatud

AndroidPIT (ekraanipilt)

Teine võimalus on laiend, Dark Chrome Mode, mis võtab tumeda teema ainult WhatsApp Web. Laadige see pistikprogramm alla Chrome'i veebipoes. Installige laiend ja taaskäivitage Chrome. Saate seda konfigureerida nii, et ainult messengeri veebisait töötab tumeda teemaga, välja arvatud muud saidid.

  whatsadark =

Kuigi see on funktsionaalne võimalus, teisendab tume Chrome režiim mõned pildid, näiteks vestluse taust.

Ja kas hakkate kasutama WhatsApp Web tumedat?

(tagToTranslate) WhatsApp Web (t) WhatsApp Web tume (t) dark WhatsApp web theme