Kuidas kavatseb Asus Zenfone 6-ga banaalsuse väljakutse esitada?

Pärast mõningaid kuulujutte uue Zenfone 6 disaini kohta kinnitasid eile lekkinud ohvriks langenud pildid, et Asuse disain on tippklassi kuuluv. Ja kõik sellepärast, et Väliskaubanduse Assotsiatsioon loetles eelmise nutitelefoni Computex 2019 Design & Innovation auhinna võitjaks, mida tuleks mainida alles 28. mail.

Auhind viitab paindlikule kaamerasüsteemile, st selle asemel, et seadme korpuselt libiseda, voldib tagumine objektiiv kokku ja muutub selfie-kaameraks. Süsteem on jooniste järgi lihtne ja võimas, kuid elu on veelgi huvitavam. Seda seetõttu, et isegi tunde enne ürituse algust ei hoidnud Asuse esimees Jonney Shih intervjuus SAPO TEK-ile teda foto poosis näitamisest tagasi.

tech asus zenfone 6 “data-title =” tek asus zenfone 6 – Kuidas kavatseb Asus Zenfone 6-ga “banaalset väljakutset esitada”? – SAPO Tech ”> tech asus zenfone 6

KĂĽklopsi silmad

Valencias toimunud esitluse ajal astus Jonney Shih lavale, mis lubas evolutsiooni ja revolutsiooni ning parandas nutitelefonide kõige olulisemaid aspekte: ekraane, autonoomiat ja kaameraid. “Meil on tippklassi kaamera, mille disain lubab tavalisele väljakutse seadet kahjustamata,” tõstis Asuse esimees esile seadme esitlemist.

See sĂĽsteem kinnitab piiritut, ilma raamita ja sälguta ekraani, millest varem räägiti. Kahekordse kaamera sĂĽsteem (või nn Flip Camera) kasutab 48 MP Sony IMX586 esmast andurit ja 13 MP lainurk sekundaarset. “Meil pole vaja rohkem kui kahte kaamerat,” ĂĽtles ta, ĂĽks pildikvaliteedi jaoks, teine ​​võime laiema stseenide jäädvustamiseks. Ettevõte usub, et makrofotograafia töötab hästi, “lihtsalt suurendage fotogaleriid”. Kuvatakse öösel tehtud fotosid ja kvaliteet näib olevat paranenud.

Pööramiseks kasutab kaamera gĂĽroskoopi, 13 käiku ja topelt “pöördemomenti”. Kaamera “ĂĽles tõusmiseks” kulub vaid sekund. Aga mida saab kaameratega teha, kĂĽsib Marus Campos, kes vastutab Asuse nutitelefonide ala eest? Peakaameralt selfidele ĂĽleminek ja sama kvaliteediga piltide tegemine on loogiline mõte. Video salvestamine kiirusega 4K kiirusega 60 kaadrit sekundis koos EIS-ga (elektrooniline stabiliseerimissĂĽsteem) kui esimene, kes selle kvaliteedi esikaamerasse salvestab, on turundus, mis on oma olemuselt loogiline.

Kuid kaamera saab asetada 90 kraadi, mis võimaldab jäädvustada teist perspektiivi. Selles asendis saab lauas selfisid teha. Tarkvara abil saate kaamera kaamera asukohta arvutada mis tahes nurga all, kasutades mis tahes suhtlusvõrgustiku rakendust. Selle süsteemiga on võimalikud ka automaatsed panoraamfotod, kasutades erinevate stseenide jäädvustamiseks kaameramootorit.

“Me oleme tuntud emaplaatide tootmise poolest, eks?” Ettevõte viitab ruumi loomiseks topeltplaatide sĂĽsteemile. Selgitatakse, et pöörlevas moodulis kasutatakse teatud materjali, mida nimetatakse sulametalliks, mis võimaldab vähendada selle massi kuni 20% ja seeläbi suurendada selle tugevust. Asus garanteerib, et kaamera elutsĂĽkkel on vastavalt laboratoorsetele testidele 100 000 korda suurem, kuid pole hoidunud kõrvale näitamast tõelist “teadlase” videot lapsest, kes teeb kaamerasse musta elu, sundis seda ja kasutas isegi kruvikeerajat selle avamiseks. Ta jäi ellu, ilmselt …