Kuidas kontrollida oma mobiiltelefoni kulusid ja vältida operaatori ahistamistasusid

Proteste on nii tarbijate õigusi kaitsev ühendus kui ka PROCON, kuid põhirõhk on suunatud klientide ja telefoniteenuste pakkujate suhetele. Ühing käivitas hiljuti rakenduse, mis jälgib kasutajate mobiilse andmeside, sõnumite ja kõnede tarbimist. Lisaks lubas Proteste, et kuritahtliku kogumise korral aitab rakendus kasutajatel apellatsiooni esitada ja taotleda oma operaatorilt põhjendamatu summa tagasimaksmist. Testisime rakendust PlanoMelhor ja meie näitamisi saate vaadata järgmises artiklis.

Viimasel ajal on Protestel olnud riiklik tagasilöök seoses assotsiatsiooni korraldusega Interneti-kärpimise vastu pärast frantsiisilimiidi saavutamist, mis kehtib São Paulo linna kohta. Uue rakenduse PlanoMelhor ettepaneku kohta kinnitas agentuur, et tööriist aitab tarbijaid ja väldib mõnel juhul mobiilsideoperaatorite töötlemata tasusid. Oma veebisaidil teatab Proteste, et nad on juhtumi lahendanud kuni 500 R $ tagastamisega.

Lisaks otsustas Proteste arendada rakendust koostöös WalletSaver Srl-iga, tuginedes telefonioperaatorite vastu esitatud kaebuste ulatusele. Selle aasta augustis oli iga 10 ühenduse poolt registreeritud kaebuse kohta 5 telefoniteenuse pakkuja vastu.

Kuidas kontrollida oma mobiilikontot PlanoMelhori abil

PlanoMelhor on kasutamiseks väga lihtne rakendus ja teie esmane registreerimine koosneb teie isiklikust e-posti aadressist, telefoninumbrist, nimest ja paroolist. Nende andmete põhjal teostab rakendus ise seadme plaanide ja aktiivsete teenuste analüüsi. Võimalik on kontrollida väljuvaid kõnesid, saata SMS-e ja juhtida mobiilandmeid. Mulle jäi silma kõne tarbimise katkemine, mis näitas tehtud ja vastuvõetud kõnede koguarvu, keskmist kõne kestust, kaheksat kõige sagedamini valitud numbrit ja nende vastavaid operaatoreid.

Andmete kontrollimise osas on aruanded põhilised, kuid piisavad, et kasutaja saaks oma paketi tarbimist hallata, olgu see siis ettemaks või järelmaks. Mobiilse Interneti aruanne kajastab viimase 30 päeva jooksul tarbitud andmete koguarvu jagatuna kasutatava signaalitehnoloogia tüübiga, näiteks 2G, 3G ja 4G.

protesteappplanomelhRro

PlanoMelhor Protesti rakendus. / © ANDROIDPIT

Valik „jälgimine” võib olla paljude kasutajate jaoks väga kasulik, kuna see funktsioon analüüsib iga päev tarbitavate andmete hulka ja näitab plaani, millel on kasutaja jaoks atraktiivsem kulude ja tulude suhe. Kuvatud paketid on rakenduse poolt üksikasjalikud, sealhulgas Interneti-paketid, andmete frantsiisid, väärtused ja leviala teie linnas.

plaanplanoprotest

Andmete jälgimine (vasakul) ja kontaktliini protestid (paremal). / © ANDROIDPIT

Proteste pakub linki otseühenduse saamiseks ühenduse kõnekeskusega (0800 701 2838). Kahjuks pole kasutajatel veebivestluse võimalust rakenduse enda väärkasutuse kulude erinevuse lahendamiseks. Lisaks on see rakendus väga täielik ja selle saab Play poest alla laadida alloleva nupu kaudu:

Parem plaan: kontrollige ja võrrelgeInstallige Google Playsse

Laadige PlanoMelhor alla oma Android-i ja jätke oma kommentaarid allpool.