Kuidas koronaviirus levib? WhatsApp tervishoiuministeeriumist vajab kahtlust Sotsiaalmeedia

Tervishoiuministeerium käivitas neljapäeval WhatsAppis boti (26), et vastata küsimustele uue koroonaviiruse kohta. See tööriist koosneb automaatsest vastamisteenusest, mis vastab kasutajate küsimustele vastavalt sõnumsiderakenduses saadetud numbritele. Küsimuste pakkumine võimaldab meil küsida, kuidas levib Sars-Cov-2 (viirus, mis põhjustab haigusi), annab soovitusi, kuidas toimida, kui kahtlustatakse Covid-19, õpetatakse, kuidas koroonaviiruse kohta levinud kuulujutte ära hoida ja ümber lükata.

  • WhatsApp lana Coronavruse kujuke Brasiilias; vaata seda
  • #FiqueEmCasa: vaadake rohkem tervishoiuministeeriumi uudiseid

Sade vastab: WhatsApp tervishoiuministeeriumist andis olulisi andmeid, kuidas saada koroonaviirust ja kuidas ennetada Covid-19 Foto: Beatriz Cardoso / TechTudoSade vastab: WhatsApp tervishoiuministeeriumist andis olulisi andmeid, kuidas saada koroonaviirust ja kuidas ennetada Covid-19 Foto: Beatriz Cardoso / TechTudo

Sade vastab: WhatsApp tervishoiuministeeriumist andis olulisi andmeid, kuidas saada koroonaviirust ja kuidas ennetada Covid-19 Foto: Beatriz Cardoso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Botile juurde pääsemiseks peate saatma Tervishoiuministeeriumi telefoninumbri WhatsApp (61) 9938-0031. Asutusega on võimalik rääkida ka kampaania otsesest aadressist: bit.ly/sauderesponde

Seejärel ilmub mobiiltelefoni ekraanile automaatne vastus, milles on kümme pandeemia teemavalikut, näiteks ülekande ja koronaviiruse sümptomid. Sisestage lihtsalt soovitud teema number ühest kümneni ja nõutud teave on saadaval WhatsApi vestlustes. Tervishoiutöötajatel on kahtlustatud juhtumite korral ka konkreetsed juhised.

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) esitas eelmisel nädalal WhatsAppis boti, et selgitada kahtlusi uue koroonaviiruse osas. Ressurss on saadaval ainult inglise keeles ja töötab sarnaselt Brasiilia tervishoiuministeeriumi pakutavate automaatsete teenustega. Kontaktid tekivad WhatsApp-i telefoninumbritega 41 22 501 75 96 rääkides. Näiteks WHO bot suudab teada anda koroonaviiruse juhtumite arvust kogu maailmas ja sellest, kui palju on seni surma saanud.

Muud sammud tervishoiuministeeriumist

Tervishoiuministeeriumil on ka teine ​​WhatsApp-number, mis tegeleb ainult koroonaviiruse desinformatsiooni vastu võitlemisega. Kanali (61) 99289-4640 eesmärk on kontrollida sotsiaalvõrgustikes ringleva teksti ja piltide õigsust.

Tervishoiuministeeriumi arvud edendavad teadlikkust uutest koroonaviirustest. Foto: Helito Beggiora / TechTudoTervishoiuministeeriumi arvud edendavad teadlikkust uutest koroonaviirustest. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Tervishoiuministeeriumi arvud edendavad teadlikkust uutest koroonaviirustest. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Uue koroonaviiruse vastases võitluses käivitas tervishoiuministeerium sel kuul WhatsApp kleebise. Kleebisepaketi saab alla laadida rakenduse Sticker.ly kaudu, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. "Oleme ühiselt koroonaviiruse vastu", "peske käed hästi", "sageli kasutatavate esemete desinfitseerimine" ja "pöörduge arsti poole" on näiteks fraasil fraas "teadlikkus".

Eelmisel kuul käivitatud tervishoiuministeeriumi koroonaviiruse SUS-i rakenduse eesmärk on ka eitada valeuudiseid Covid-19 kohta ja aidata kodanikke uute koroonaviiruse kahtlustega seotud juhtumites.

Koronaviirus: kuidas puhastada mobiiltelefoni? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kodukontor: vaadake kodus töötamiseks mõeldud tööriistu koronaviiruse abil

Kodukontor: vaadake kodus töötamiseks mõeldud tööriistu koronaviiruse abil