Kuidas koroonaviirus mõjutab tehnoloogiaturgu

WHO (Maailma Terviseorganisatsioon) sel esmaspäeval (11) kinnitades, määratledes koroonaviirus pandeemiana, on meil tegureid, mis süvendavad kriisi, mõjutavad majandust tervikuna ja tehnoloogiasektor ei erine.

Neile, kes seda ei järgi, avastati 1. detsembril 2019 Hiina Wuhani linnas tõsise respiratoorse sĂĽndroomi koronaviirus 2 (SARS-CoV-2) põhjustatud koronaviirus või COVID-19, kui viirus diagnoositi traditsiooniline linnamess. Nimi “koroonaviirus” tuleneb selle “kaitsest”, mis selle viirusel on, mis sarnaneb krooniga (Corona).

COVID-19 halvenemisega Hiina linnades on hakatud ohustama elektroonikatehaste tarnimist, nagu näiteks mobiiltelefonid, videokaardid, protsessorid, RAM. See peegeldub ka Brasiilias, kus mõnel juhul on tehastel olnud varased pühad koos.

Mõjutatud olid ka mitmed üritused, näiteks E3 2020, F8 (Facebooki kongress), Google I / O 2020, mängude arendajate konverents, The World Mobility Congress (Mobile World Congress), kusjuures ka kontserdid ja muusikaüritused jäid ära, näiteks SXSW ja Lollapalooza 2020, liiga mängud Meistrid ja isegi ülikoolilinnaku pidu, siin Brasiilias.

Mitmed ettevõtted, näiteks Facebook, Google, Twitter, Amazon ja Microsoft, on soovitanud oma töötajatel töötada kodus, nn kuulsas kodukontoris, et koronaviiruse levik ei leviks veelgi.

Kuidas koronaviirust (COVID-19) ravida

WHO ja tervishoiuministeeriumi pakutavad juhised on, et pesete käsi seebi ja veega ning vajadusel kasutage 70% alkoholigeeli. Nagu näete allpool, pakuvad föderaalagentuurid oma Twitteris kunsti viiruste ennetamiseks.

Koronaviiruse sümptomeid põdevatel inimestel soovitatakse otsida oma linna põhiline tervishoiuüksus.

Mõju tehnoloogiaturule

Pandeemia mõjutas lõpuks mitut komponendi- ja teenusepakkujat ning tekitas pakkumise ja nõudluse seaduse tõttu doominoefekti, mis suutis hindu tõsta, pidurdades eelkõige väikeettevõtete töövõimet.

Kuna osasid varusid ei täiendata, kipub loomulikult kõige otsitumate toodete väärtus suurenema. Samuti on haiguste oht ettevõtetel, mis sõltuvad töötajate kohalikust kohalolekust. Mõnel juhul on päevade kaupa seismine majanduslik probleem, mille taastumine võib võtta kuid või isegi aastaid.

Infotehnoloogia (IT) ja telekommunikatsiooniturgude kasv peaks aga sel aastal kasvama 4,9%, selgub uuringufirma IDC andmetest. Suurimat edasiminekut oodatakse IT-valdkonnas, 5,8%, mille taga on pilve- ja tarkvaraturul hostitud teenused.

Mida on raske ennustada ja kui kaua sellel ennustusel on mõtet, jätkame koronaviiruse mõju turul jälgimist, kuid üks on kindel, et mõne sündmuse korraldamise võimatus on tohutu väärtuse langus, mis kantakse üle kas otse või kaudselt, nagu hotellides, mis üritusele külalisi vastu võtavad.

Kuigi riskivahemik on oluliselt vähenenud, pole teil põhjust ümbritsevaid ignoreerida või ignoreerida, püsige lainel.

Mõned allikad hõlmavad COVID-19: FossByte, Arstechnica ja Techrepublic. Samuti saate olla kursis WHO ülemaailmse veebisaidiga. Arvestades, et kuni viimase ajani ja selle probleemi lõpetamiseni (12.03.2020) pole mingeid uudiseid COVID-19 vastase vaktsiini kohta.

Ootan teid järgmise korrani, külastage meie foorumit Diolinux Plus ja kallistage.