Kuidas kustutada meie Facebooki konto

Facebooki usaldus ei ela läbi oma parimaid hetki. Märtsi viimasel kuul näitasid mitmed meediaväljaanded asukohta turvarikkumine, mis lekitas 50 miljoni kasutaja isiklikke andmeid. Andmeanalüütikaettevõte Cambridge Analytica, kes töötas presidendivalimistel Donald Trumpi kampaania toetuseks, on välja töötanud süsteemi, mis on võimeline ilma loata isiklikke andmeid välja tooma, mis omakorda aitab välja töötada magnati toetava meediastrateegia.

Ja nagu poleks sellest piisanud, kinnitab sotsiaalvõrgustik ise hiljutist isikuandmete lekitamist, mis mõjutab 30 miljonit teist kasutajat, seekord juba mitu kuud olnud teenuse enda haavatavuse tõttu. Kõigil neil põhjustel otsustavad paljud kasutajad lõpetada oma suhted suhtlusvõrgustik Mark Zuckerbergiga. Me selgitame kuidas meie Facebooki konto täielikult eemaldada.

  • (Valikuline) Enne konto pĂĽhkimisega jätkamist saame teha kõigi jagatud väljaannete, vestluste ja multimeediumisisu varukoopiad. Selleks peame avama Facebooki brauseriga, mitte ametliku rakendusega, ja sisenema menĂĽĂĽsse Konto seaded> Ăśldine. Sees klõpsame valikutel Laadige alla oma Facebooki andmete koopia. Pärast parooli sisestamist turvalisuse tõendiks saabub mõne minuti jooksul teade koos tihendatud failiga, mis sisaldab kõike avaldatut.

  • Kui varundamine on tehtud (või mitte), jätkame profiili täielikku kustutamist. Tuleb arvestada, et see on pöördumatu tegevus. Kui te pole selles kindel, võite konto deaktiveerida, mis muudab konto kasutajale ligipääsmatuks, kuid igal ajal on võimalik see uuesti võrku jätta. Selleks läheme jaotistesse Konto seaded> Ăśldine> Kontode haldamine ja otsime menĂĽĂĽ paremast kĂĽljest valikut Keela. Siis, kui tahame oma konto taastada, leiame samas kohas uuesti aktiveerimise võimaluse.

  • Kuid kui kõik on väga selge ja me tahame oma konto jäädavalt kustutada, peame pääsema järgmisele veebisaidile ja sisestama tõendamiseks oma parooli. Jällegi on see toiming täiesti pöördumatu ja kuigi oleme teinud esimeses punktis kirjeldatud varukoopiad, pole andmete importimiseks enam viisardit, seega peame kõik käsitsi uuesti avaldama.

MINU FACEBOOKI KONTO KINDLASTI EEMALDAMINE