Kuidas kustutada Netflixis vaadatud filmide ja seriaalide ajalugu?

Kuidas kustutada Netflixis vaadatud filmide ja seriaalide ajalugu?

Kui kustutate Netflixi ajaloo, ei kuvata vaadatud sarju ja filme enam sellisena Vaatasin teenuse avakuval. Ideaalne funktsioon on kustutada soovitatud sisu, mis on seotud näiteks pealkirjadega, mis teile ei meeldi.

Kui kustutate programmi loendist, arvatakse see ka jaotisest välja Jätkake tähelepanu pööramist. Kui kahetsete, peate oma konto uuesti registreerimiseks seda uuesti nägema.

Protsessi teostamisel ühes seadmes viiakse see läbi kõigis teistes, mis on ühendatud sama kontoga. Ettevõtte teatel võib kõigi pealkirjade eemaldamine võtta aga kuni 24 tundi seade.

See funktsioon pole lapseprofiilide jaoks saadaval.

Netflixi ajaloo kustutamine Androidi või iOS-iga telefonist

1 Avage Netflixi rakendus nagu tavaliselt ja avage oma konto profiil;

2 Avaekraanil avage Veel;

Kustuta Netflixi ajalugu

3 Niisiis, juurdepääsu võimalused Konto;

4 Teid suunatakse teenuse lehele. Kerige alla minu profiil ja v Mida vaadati;

5 Seejärel loetletakse kõik platvormil vaadatud programmid. Saate iga episoodi eraldi kustutada, puudutades lõigatud ringi ikooni (). Kinnitage oma valik aadressil Peida seeria?;

Makske Netflixi ajaloo eest

6 Kui soovite kogu ajaloo korraga kustutada, liikuge lõpuni ja minge aadressile Peida kõik;

7 Kinnitage see Jah, peida kõik, mida jälgitakse.

Kuidas kustutada Netflixi ajalugu arvutis

1 Juurdepääs Netflixi veebisaidile, nagu tavaliselt, ja juurdepääs oma konto profiilile;

2 Klõpsake ekraani paremas ülanurgas profiilipildi kõrval olevat noolt;

Kustuta Netflixi ajalugu

3 Avanevas menĂĽĂĽs avage see Konto;

4 Liikuge järgmise ekraaniga jaotiseni minu profiil ja klõpsake nuppu Mida vaadati;

Kustuta Netflixi ajalugu

5 Kõik platvormil vaadatavad saated registreeritakse. Saate iga episoodi eraldi kustutada, puudutades lõigatud ringi ikooni (). Kas kinnitate oma valikut sarja Peida?

6 Kui soovite kogu ajaloo korraga kustutada, liikuge lõpuni ja minge aadressile Peida kõik;

7 Kinnitage see Jah, peida kõik, mida jälgitakse.

Mis muud teavet Netflixil minu kohta on

Ettevõtte enda sõnul võib valikutest leida osa andmeid, mida teenus selle kasutajatelt talletab Konto, peamenüüst. Sisene Tellimine ja arveldamine, on kasutajate endi esitatud teave, näiteks e-posti aadressid ja telefoninumbrid.

Kustuta Netflixi ajalugu

Na Seo Paketi üksikasjad, on valitud paketi kohta teavet, näiteks makstud summa. J sisse Sideseaded, salvestatakse selle tüüpi sisu eelistused, mida soovite e-posti või SMS-i teel saada.

Üksuses Tellimine ja arveldamineVõimalik on kontrollida kliendi edastatud makse üksikasju ja teenuse tehtud kuluajalugu. Samuti väidab ettevõte, et talletab teavet IP-aadresside kohta.

Pange tähele, et viimane seade, mida vaatasite teenuses sarja või filmi vaatasite, leiate aadressilt Viimane edastamistegevus seadmes. Üksus asub SEO-s Seadistused.

Kuidas taotleda kõiki andmeid, mis Netflixil minu kohta on?

Kui soovite teada kõiki andmeid, mida Netflix teie kohta salvestab, peate saatma sellele aadressile sõnumi (e-posti aadress on kaitstud) selle kontoga seotud e-posti aadressilt.

Lisage uuesti e-posti aadressi juurde seotud aadress. Lisas palun saatke valitsuse väljastatud isikut tõendava dokumendi koopia. On oluline, et nimi, sünniaeg ja riik oleksid selged. Teie konfidentsiaalsuse ja privaatsuse säilitamiseks saab muid andmeid kustutada.

Ettevõttel on identiteedi kontrollimiseks ja nõutud teabe kogumiseks aega kuni 30 päeva.

Kui juhuslikult ei soovi te selle teenusega jätkata, siis toimige järgmiselt, kuidas tühistada oma Netflixi tellimus vaid nelja sammuga. Vaadake ka seda, kuidas tasuta testida YouTube Premiumit ja vaadake, kas see platvorm on seda väärt!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.