Kuidas kuvada laulusõnu Instagrami lugudes

Miljonid kuulsa suhtlusvõrgustiku Instagram kasutajad rõõmustavad. Loodesse on nüüd võimalik hõlpsalt lisada laulusõnu. Üks viis TikTokiga konkureerimiseks ja mõne kasutaja taastamiseks on olnud rakendus.

Siiani lubas Instagram muusikat lugudesse lisada ainult teenuse muusikakleebiste abil. Kui soovite tähti näidata, peate need käsitsi sisestama. TikToki, konkureeriva rakenduse, mis seda funktsiooni ka rakendab, kasvava ohu taustal reageeris Instagram.

Kuidas lisada Instagrami laulusõnu

Instagrami väljakuulutatud valikud on saadaval Androidis ja iOS-is kõigis riikides, kus pakutakse muusikakleebiseid. Kuid mõnel Androidi nutitelefonil ei pruugi seda võimalust veel olla. Õnneks on valikute saabumine vaid aja küsimus.

Instagrami lugude lugude lisamiseks pole midagi lihtsamat.

  • Valige uus loo loomine ja klõpsake valikul Kleebised
  • Otsige muusikat ja valige
  • Seejärel leidke oma lemmiklaul ja valige see
  • Seal see on tehtud! Seejärel saate kohandada tähtede välimust, muuta sõnu või muuta tähtede värvi või fonti. Samuti on võimalik reguleerida tähtede kerimist.
androidpit instagrami loodLaulusõnade lisamine oma loole on lapsemäng.AndroidPIT

Lugude jälgijad näevad, et laulusõnad ilmuvad automaatselt koos lauluga. Nad saavad nendega isegi suhelda ja saada lisateavet esitaja kohta või kuulata laule.

Kas olete seda uut Instagrami funktsiooni proovinud?