Kuidas lahendada Vivo Fibra abil Youtube’ist videote ĂĽleslaadimise probleem

Vaadake, kuidas Vivo Fibra abil Youtube’is ja Netflixis video krahhiprobleeme lahendada

Iga brasiillane teab, kui problemaatiline on kliendi ja ettevõtte suhe lairibaühenduse osas. Teenused on eranditult ebausaldusväärsed ja isegi sellises ühendatud maailmas, nagu me elame, pole haruldane, et teenusepakkujad on neid omavahel ühendanud. Selge juhtum on pärit Vivo Fibra. Ettevõte pakub 3 valikut telli: 50 MB (59,90 R $ eest kuus), 100 MB (99,90 reaali eest kuus) ja 200 MB (229,90 eest kuus), kuid isegi paketikasutajad tipp, on probleeme lihtsate ülesannete, näiteks videote vaatamisega.

Alates selle aasta algusest on kliendid sellest teatanud Vivo Fibra halveneb (kontrollige maine saidil ReclameAqui). Ehkki kiiruskatse näitab alati, et ettevõte on andnud lubatud ĂĽhenduse (mõnel juhul isegi rohkem kui töövõtja), on video juurutamine sisse lĂĽlitatud Youtube hakkab krahhe esitama kõigi võimalike lahenduste korral. Selle põhjuseks võib olla praktika, mida nimetatakse “Liikluse liiklus”, mis piirab mõnda ribalaiust tarbivat teenust Netflix ja Youtube.

Mõnel selle probleemiga kasutajal on õnnestunud leida (suhteliselt) lihtsaid lahendusi, et saaks oma videoid käitada Youtube ja Netflix Meeldib Vivo Fibra ilma krahhita, muutke ruuteri DNS-i, kontrollige!

Kuidas muuta Vivo Fibra ruuteri DNS-i

Vaikimisi konfigureerib Vivo enda pakutavad seadmed (DMG-6661) DNS-iga 200.204.0.10 ja 200.204.0.138. Asjakohaste muudatuste tegemiseks sisestage ruuteri seaded ja muutke Google’i avalike serverite DNS-i (8.8.8.8 ja 8.8.4.4), nagu alloleval pildil:

Kui te ei tea, kuidas ruuteri seadeid sisestada, on see üsna lihtne. Lihtsalt pääse valitud brauseri kaudu aadressile https://192.168.1.1/padrao. Sisselogimise kasutaja saab admin ja parool on MAC-i neli viimast numbrit, mis ilmuvad ruuteri tagaküljele kinnitatud kleebisel. Pärast muudatuste tegemist taaskäivitage ruuter ja kustutage / registreerige oma seadmes WiFi-võrk uuesti.

Alternatiivse DNS-i kasutamise sundimise alternatiiviks Windowsi arvutites ja tahvelarvutites on avada oma võrgu TCP / IP-ühenduse atribuudid ja sisestada aadress käsitsi.

Kiireloomuline

Eespool näidatud lahendust jagas Vivo Fibra klient, kes teatas, et omab rlahendada video mahajäämuse ja külmutamise probleem Youtube ja Netflix. Soovitame protseduuri ainult kasutajatele, kellel on piisavalt teadmisi märgitud üksuste muutmiseks. SEE Showmetech ei vastuta probleemide eest, mis võivad ilmneda valede protseduuride tõttu.