contadores estadisticas Saltar al contenido

Kuidas laiendada S3 ja Note 2 sisemälu kuni 64 GB tasuta?

Jah, sa lugesid seda õigesti. Näitan teile meetodit 16 GB sisemälu laiendamiseks Galaxy S3 või Galaxy Note 2-st ja sisemälu tegelikuks korrutamiseks 64 GB-ni. Peale selle on teil endiselt umbes 10 GB vaba välist mälu, näiteks micro SD-kaart, mis mahutab absurdselt kokku 70 GB (sisemine 64 GB, väline umbes 10 GB). Sa ikka arvad, et ma teen nalja, aga ma ei ole.

Selle tegemise meetod pole mitte ainult väga lihtne, vaid aitab säästa ka sadu dollareid, kui ostate suurema salvestusruumiga seadet. Niisiis, lihtsalt räägime ja neljakordistame 16 GB? Vähem kui 10 minutit.

Tõend

Kui te pole kunagi oma seadme juurdumiseks head põhjust leidnud, vaadake minu märkuse 2 all olevat pilti ja mõelge selle asukohta ümber. Vasakul küljel ilma modi installimata ja paremal juba rakendatud modiga:

Kas näete mingit erinevust? Jah, minu 16 GB on kahekordistunud ja nüüd on mul rohkem sisemälu, eks? Kuidas see võimalik on?

Nüüd, enne kui lõpetate selle artikli lugemise seadme käivitamise kartuses, oodake minut. Samsung Galaxy S3 või Note 2 juur (ja selle modi installimine) on väga lihtne, nii et olete väga üllatunud. Seega on tõsi, et selle lingi kaudu saate kontrollida kogu GS3 juurprotsessi.

Ära karda

Olen kindel, et teate, kuidas fotosid Facebooki üles laadida, eks? Klõpsate nupul ?Manusta pilt?, siis veenduge, et valitud oleks õige foto, ja siis annate korralduse pildi üles laadida. Kui nüüd saate seda teha, siis teame, et need kaks juurterminali järgivad täpselt sama põhimõtet. Avage programm nimega Odin, otsige üles varem alla laaditud fail ja vajutate nuppu, et käivitada juur ja põhimõtteliselt ka see. Samal viisil saate oma terminali juure tühistada. Niisiis, uskuge mind: te ei pea kartma!

Juurmärkme 2 failid leiate siit ja GS3 juurfailid siit. Teil on vaja ainult kaks minutit ja siis saame jätkata modiga.

Protseduur

See protsess võib teile tunduda võimatu, arvestades, et S3 või isegi äsja turule tulnud Note 2 ostmine 32 või 64 GB sisemäluga on võimalik ainult suurema raha kulutamisega, kuid mälu on võimalik laiendada 64 GB-ni. Kõik, mida vajate, on micro SD-kaart ja teie seade juurdub. See, mida see modifikatsioon nutitelefoni vältimiseks teeb, annab mõista, et sisemälu on väline ja vastupidi. Teisisõnu, geniaalne.

See mod tuleb XDA arendajate liikme mattiadj kaudu ja seda saab kasutada GS3-s ja Note 2-s. Tänu temale (ja szymi22 Note 2 omanike tähelepanu juhtimisele) silmapaistva töö eest. Nüüd installime mod.

Õige kaart

Pange tähele, et see on kasulik ainult siis, kui teil on vähemalt 32 GB microSD-kaart. Ma kasutan 64GB kaarti ja see töötab väga hästi. Isiklikult soovitan SanDisk 64GB Ultra klassi 10 kaarti, kuid võite kasutada mõnda muud kaarti.

Lihtne meetod selle modi installimiseks

Seal ta on. Märkus 2 puhul peate järgima ainult järgmist:

  • Seadme juurdumine
  • Kui midagi läheb valesti, tehke varukoopia
  • Minge XDA-faili lehele
  • Laadige alla Perseuse tuumafail (mod vajab spetsiaalset kerneli) Kui teie ROM-il on juba võimalus seda kerneli installida, ei pea te tuuma alla laadima. Kuid ma tahan originaali jätkata ja vilkuma panna, sest see on turvalisem (ROM Mikes Android Revolution kasutab seda ja on väga soovitatav).
  • Laadige alla fail 11extsd2internalsd. Kui kaardi maht on 32 GB, valige fail FAT32. Kui see on suurem kui 32 GB, valige exFAT-fail.
  • Taaskäivitage taastere?iimis
  • Kernel välklambi installida (installida)
  • Flash (install) 11extsd2internalsd fail
  • Taaskäivita

Selles kaustas olevad failid töötavad ka GS3-ga (artikli märkuses 2 nimetatakse neid endiselt S3-failideks), kuid originaalse segmendi S3 jaoks leiate siiski siit. See sisaldab ka videoõpetust.

Pärast taaskäivitamist näete, et teie sisemälu on suurenenud ja teie "algset" mälu loetakse SD-kaardina. Nüüd saate hulluks minna, installides nutitelefoni mänge ja rakendusi, aga ka fotosid, muusikat, filme ja kõike muud, mida soovite.

Märkuses 2 mõistan, et ainus puudus on see, et mõne mängu ja rakenduse laadimine võib võtta mitu sekundit, kuid enamasti ei näe ma seadme toimivusega seotud muid muudatusi.

Veel üks Androidi eelis

Asi on selles, et see on üks põhjusi, miks valisin Androidi opsüsteemi. Seda ei saa iPhone'iga teha. Usun, et see on eelis, millel on hämmastavad eelised, ja kui soovite tagasi pöörduda, siis lihtsalt seade root lahti ja saame alati uuesti algse ROMi juurde naasta.

See on suur põhjus, miks mulle Android meeldib. Ainult avatud lähtekoodiga süsteemi abil pääseme niimoodi modifikatsioonidele juurde. See on lihtne, väga praktiline ja saate selle kustutada, kui te seda konfiguratsiooni enam ei soovi (juhised selle tegemiseks on GS3-failide kaustas. Või võite lihtsalt kustutada ROM-i). Kasu on tohutu ja täidan märkuse 2 kõigi mängudega, mis mul Transformer Prime'is on.

See mod aitab säästa palju raha ja avab täielikult teie Note 2 ja Galaxy S3 võimaluse. Suur tänu XDA liikmetele selle hämmastava modi eest!

Lõbutse hästi!

Pilt: cdn.itproportal.com

. (tagsToTranslate) samsung galaxy s3 (t) samsung galaxy note 2 (t) 64 GB sisemälu (t)