Kuidas leida fotosid, pildistada sĂĽgavusjuhtimise ja muu abil iPhone'is

Kuidas leida fotosid, pildistada sĂĽgavusjuhtimise ja muu abil iPhone’is

SĂĽndis veel ĂĽks päev ja Apple avaldas oma YouTube’i kanalil väikeses seerias neli uut videot juhendaja mis õpetab seadmeomanikke täitma põhilisi (või vähem põhilisi) ĂĽlesandeid. Praegu on see juhend täielikult seotud iPhone’i kaamera ja fotodega.

Kas peaksime vaatama?

Kuidas leida fotosid iPhone’ist

Otsing on võimas viis leida kõikvõimalikke elemente oma fotodelt ja videotelt nime järgi.

Kuidas iPhone’is monofonivalgusega pildistada

LĂĽlitage portreereĹľiimis lavavalguse mono reĹľiimi ja pildistage vapustavaid mustvalgeid fotosid dramaatilise lavavalgustusega.

Kuidas pildistada iPhone’i sĂĽgavuse juhtimisega

Kasutage portrežiimis pildistamisel sügavuse juhtimist, et oma objektile järk-järgult rohkem efekte lisada.

Põhifoto valimine a OtseĂĽlekanne iPhone’is

Sisse Otsepilt Iga tehtud saagi kohta antakse teile seeria raame. Pühkige, et valida hetk, mis teile kõige rohkem meeldib.

· • ·

Kõik fotode ja pildistamise / videoga seotud Apple’i videod ja õpetused leiate siit lehelt (siin inglise keeles) – tasub vaadata, sest mõned näpunäited on väga kasulikud.

Apple Watch Commercial

Lisaks videoõpetustele avaldab Apple ka YouTube’i ingliskeelsel kanalil uusimaid reklaame Internetis Apple Watch Series 4, on õigus “Lend” (“Lend”). ReĹľissöör filmitegija Jonathan Glazer (“Naha all”) ja tuuker Inka Tiitto peaosas näitab video vabadust – kohati veidi hirmutav – rakuĂĽhendusega kellal treenida.

Vaata:

https://www.youtube.com/watch?v=4tfa-n1iSdo

Kõik huvilised siis Loominguline ülevaade avaldas huvitava artikli, kus räägiti kaubanduslikust tootmisest ja võimsate tuuletunnelite kasutamisest tuukrilennu mõju simuleerimiseks. See on lahe, eks?


iPhone XS tõuseb püsti

iPhone XS ja XS Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6569,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 608,25Värv: kosmos hall, hõbe ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe


iPhone XR tõuseb püsti

iPhone XR

aastal Apple

Sularaha hind: alates 4679,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R3 433,25 dollaritVärv: punane, kollane, valge, korall, must ja sinineVõime: 64 GB, 128 GB ja 256 GBKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe