contador gratis Saltar al contenido

Kuidas leida sisselogimislehte avalikus WiFi-võrgus

Kuidas leida sisselogimislehte avalikus WiFi-võrgus

Tavaline on viibida hõivatud keskkonnas ja näha, et WiFi-võrgud, mis on ühenduseks avatud, on laias valikus. See on väga praktiline neile, kes eelistavad rutiinist väljumiseks õppida või töötada interaktiivsemates ruumides, välja arvatud need, kellel praegu pole mobiilsideandmeid või kes lihtsalt soovivad selle kulutamist vältida.

Kuid seda juurdepääsu takistavad serveril sageli vajalikud mandaadid. Sisenemiseks peavad kasutajad sisestama oma e-posti, lugema ja nõustuma teatud teenusetingimustega ning isegi vaatama reklaame, et tasuta WiFi-d tõeliselt nautida.

Lisaks ei saa paljud seadmed avada lehti nende toimingute tegemiseks ja ühendatud WiFi kuvamiseks, kuid siiski ilma Interneti-ühenduseta. Selleks, kui sisselogimislehte kohe ei kuvata, on kogu selle protsessi optimeerimiseks mõned näpunäited.

(Allikas: Pixabay / reprodutseerimine)(Allikas: Pixabay)

Taaskäivitage oma seadme või WiFi seaded

Lihtsaim lahendus on see: taaskäivitage seade. Kui arvate, et see võtab kaua aega, saate WiFi välja lülitada ja uuesti sisse lülitada. Kui teete mõlemad või isegi mõlemad, pääsete võrgu sisselogimisprotsessi alustamiseks lihtsalt juurde oma brauseri mis tahes veebisaidile.

Minge otse sisselogimislehele

Saate oma seadet edasiliikumiseks näidata mitme aadressi kaudu, mida saab sisselogimislehele suunata. Selleks peate olema ühendatud WiFi-ga ja tippima routerlogin.net otse brauserisse. See on peamine võimalus, kuid on ka teisi, mida tasub proovida, kui esimene ei tööta:

Kõik need aadressid on sisselogimislehe sundimise viis.

Ikka ei tööta

Kui see meetod ei tööta, võib probleem olla teie seadme sätetes. Seetõttu toimige järgmiselt.

  1. tühjendage oma brauseri vahemälu, mida saab tavaliselt teha brauseri ajaloost;

  2. keelake kõik teie kasutatavad alternatiivsed DNS-serverid ja veenduge, et ainult vaikeserver oleks aktiivne. Seda sammu saab reguleerida täpsemates WiFi-sätetes.

Pärast seda looge uuesti ühendus WiFi-ga ja oodake sisselogimislehe laadimist.

TecMundo sooduskupong: