contador gratis Saltar al contenido

Kuidas lubada WhatsApp jaoks automaatvastaja

WhatsApp

Mitmel korral ei taha me WhatsApi kaudu saabunud sõnumitele vastata ja teeskleme, et nad ei loe, kuid teatud juhtudel pole meil tegelikult võimalust vastata. Õnneks on olemas vahendeid, mida saab saatke automatiseeritud sõnumeid juhuks, kui me pole saadavalSee on väga kasulik neile, kes seda sõnumside tööriista kasutavad, klientidega professionaalsel tasemel suhtlemiseks.

WhatsApp

Tänu sellele tööriistale saame hakkama programmeeri automaatne vastus vastavalt erinevatele tingimustele, kuni kuvatakse, sõltuvalt teise inimese saadetud sõnumist. Sel viisil saame vastust isegi kohandada sõltuvalt sellest, mida te küsite. Me loetleme mitu parim Androidi rakendus, mis võimaldab teil seda funktsiooni teenusesse lisada.

WhatsAuto

Võimalik on üks selle eesmärgi kõige täiuslikumaid tööriistu looge isikupärastatud vastuseid, kui me pole saadaval. Saame automatiseerida vastuseid või muuta teenused aktiivseks teatud kellaaegadel. Samuti on võimalik konfigureerida nutikaid vastuseid sõltuvalt vastuvõetud tekstist, samuti saab piirata vastuseid teatud kasutajatele, teadaolevatele või tundmatutele.

WhatsAuto

WhatsAuto aktiveeritakse ühe nupuvajutusega ja selle konfigureerimine on lihtne ja tõhus. Võite valida kontaktide ja grupi vahel, kes saavad automaatseid sõnumeid. Võite valida ettevalmistatud sõnumite loendist [nt sõidan autoga, saadaksin teile hiljem tekstisõnumeid või ma ei saa praegu rääkida]. Samuti saate oma sõnumeid isikupärastada, kui soovite täpsustada, miks te ei saa oma mobiiltelefoni kasutada.

WhatsAuto

Sellel on ka muid rakendusi ja utiliite. Näiteks saate määrata vastuse ooteaja, kui inimene saadab iga kord vastussõnumi või kui lahkute esimest korda, ja programmeerimise ajakava, kui kasutame ettevõtte mobiiltelefoni, kui tööaeg otsa saab, et inimestele öelda, et me ei tööta praegu ja reageerime siis, kui töötame. [Lae alla]

Automaatne vastus WA-le

On olukordi, kus me ei suuda otse vastata WhatsApi sõnumitele ja ka paljudele saabuvatele sõnumitele. Perekonnalt, sõpradelt, töökaaslastelt, klientidelt … Ärge jätke oma sõnumit sama robotteate, rakendusega Automaatne vastus WA jaoks pakub palju kohandamisvõimalusi ja utiliite, et reageerida igale vestlusele õigete sõnadega vastavalt sellele, kes ja mida te meile kirjutate.

Võimalik on anda vastuste jaoks aega, valida, milliste vestlustega töötada, millised vastused antakse igale saatjale ja palju muid kohandamisvõimalusi. D kõigile sõnumitele või teatud teadetele vastamiseks. Samuti on võimalik aktiveerida ja konfigureerida robot, mis aitab lihtsatele küsimustele abistaval viisil vastata.

Saame teha palju vastuseid ja muuta nutitelefon originaalseks Nutikas automaatne vastamine WhatsAppileSee on väga kasulik neile, kes kasutavad nutitelefone ettevõtetega suhtlemise vahendina ja soovivad vastata klientide lihtsatele küsimustele, näiteks tööajad või muud lihtsad küsimused.

Näiteks kui keegi saadab teile Tere, Saate määrata tavalise vastuse, nii et kui keegi teid tervitab ja rakendus tuvastab, et saatja on kasutanud eelkonfigureeritud sõnu, vastake varem valitud fraasidega. See on kasulik, kui keegi küsib teie töögraafiku kohta, kuna saate vastuse programmeerida. Esmaspäevast reedeni, näiteks kella 8–12 ja kella 14–18. Vastus igale põhilisele olukorrale võib elu nii palju lihtsamaks muuta, et te ei pea vastama paljudele inimestele, kes esitavad kogu päeva ja nädala jooksul samu küsimusi käsitsi. Kui palju see eelarve maksab? ja vastuseks tasuta eelarveprogrammid. [Lae alla]

Ei saa rääkida

Cant Talk on veel üks huvitav alternatiiv, kuna vähem võimalusi on kui eelmises, kuid on kasulik ka teist inimest hoiatada, et see pole saadaval. See rakendus võimaldab teil automaatselt reageerida WhatsApi kaudu saabuvatele teadetele, kui olete hõivatud, sõidate või magate, ning aktiveerida või välja lülitada vaid ühe nupuga, näiteks lüliti abil, mis hoiatab teid, kui saate reageerida või mitte.

võib olla Valige Rakenduse vastusSee tähendab, et kui saadate eelmääratud sõnumi ZAP-i, SMS-i või kõne saabumisel, annate kõigile, kes proovivad teiega ühendust, teada, et te pole saadaval. Lisaks võimaldab see saata sõnumeid samale isikule ka siis, kui ta jätkab teile sõnumite saatmist, juhuks, kui ta võtab teiega uuesti ühendust ja te pole veel saadaval. Saate muuta ka vaikesõnumit, kuid te ei saa reguleerida, kellele see sõnum saadetakse, ega kohandada erinevaid teateid erinevate olukordade jaoks.

Ei saa rääkida - WhatsApp

See rakendus pole täiesti tasuta. Saate kasutada kõiki teenuseid ilma kahe nädala eest maksmata, kuid viieteistkümne päeva pärast peate rentima tasulise versiooni, kui soovite WhatsAppile automaatselt vastata. Sellel on kaks hinda, üks aastane litsents ja üks püsilitsents teie mobiiltelefonile. [Lae alla]