Kuidas lugeda WhatsAppis sõnumeid ilma, et sõnumi saatjale ilmuks kaks sinist joont - Diolinux

Kuidas lugeda WhatsAppis sõnumeid ilma, et sõnumi saatjale ilmuks kaks sinist joont – Diolinux

Täna saate teada, et kuulus ja iidne "ninjatehnika" ignoreerib soovitud inimest, muretsemata sotsiaalsete konventsioonide pärast. Ma tean "kohutav", aga kui te seda siin loete, kuna teil on selle teema vastu huvi, siis? Meeldib või mitte, on WhatsApp "sinine kontroll sinine" probleeme tekitanud …

Digiajastul veedame palju aega oma mobiiltelefonidega käes ja kanname seda igal pool. Selles universumis on WhatsApp üks kõige laialdasemalt kasutatavaid rakendusi. Facebooki hallatavad rakendused muutuvad lõpuks üheks peamiseks suhtlusvormiks kas lihtsate juhuslike kasutajate või ettevõtete jaoks, kuid koos peaaegu koheselt edastatava teabega tuleb kokku vajadus "kiirete vastuste järele" ja see pole alati võimalik või , mitte alati see, mida soovite teha.

Olgu, hästi, eks? … peaaegu. Selgus, et funktsioon WhatsApp, mis annab teile teada, et sõnum saadeti ja seda nähti, põhjustas lõpuks mingis suhtluses teatavaid probleeme, sest ma ei teadnud muud võimalust seletada, mis tavaliselt juhtub inimeste, eriti kõige ärritunud, mõtetes: "Kas ta nägi minu sõnumit ega vastanud? WTH! "või midagi väga lähedast sellele kindlasti.

WhatsAppis endas on teil konfiguratsioon, mis võimaldab teil seda käitumist pisut muuta. Selle funktsiooni saab osaliselt keelata lihtsalt menüüsse sisenedes 3 punkti joondatud paremas ülanurgas, siis sätetes, kontol, privaatsusel ja lõpuks "Kinnitus Loe", ressurssidega te ei näe, kes teie sõnumit loeb.

WhatsApp privaatsusseaded

Kuid see funktsioon ei tee täpselt seda, mida soovite, et see juhtuks (välja arvatud juhul, kui teile ka sõnumi saatnud inimene midagi sellist teeb), see funktsioon peidab kinnituse ainult siis, kui teate saadate, mitte siis, kui saate selle, mida siin näidatakse. Samuti ei tööta see funktsioon rühmade jaoks ja võiksite olla aktiveeritud, sest lõppkokkuvõttes võiks see olla kasulik, siis kuidas luua lahendus, mis vastab kõigile nendele üksikasjadele?

Kohtume: Shh – Tere sinine topeltkontroll

Selle rakenduse saate alla laadida otse Google Playst:

Esmakordsel käivitamisel palub rakendus teil "Juurdepääs teie Androidi teadetele", saadage need nii, et kui keegi teile WhatsAppis sõnumi saadab, oskab "Shh" teile ka öelda, rakenduse seadetes saate peita ka "Kontrolli kahte". Ajad "igal grupivestlusel või mõlemal.

Seadistused shh

Peaksite seda kasutama nii: Kui saate WhatsAppis sõnumi, teavitab teie WhatsApp teid nagu tavaliselt, kuid "Shh" teeb sama, kui soovite sõnumit lugeda ilma, et sõnumi saatnud inimene teaks, et lugesite seda. , tehke seda lihtsalt rakenduse kaudu.

Sellega ei saa te otse sõnumitele vastata, kuid puudutades sõnumit ja klõpsates "Vasta", suunab see teid WhatsAppisse, kus kuvatakse teie kontaktide jaoks "Topeltkontroll".

See töötab väga lihtsalt, eks?

Kohtume hiljem!

_____________________________________________________________________________ Kas olete näinud viga või soovite lisada sellesse artiklisse ettepaneku? Tehke koostööd, Kliki siia