Kuidas luua Joomla abil veebisait? [Passo a passo]

Kuidas luua Joomla abil veebisait? [Passo a passo]

Kõik, kes vajavad täiendavat sissetulekut, võiksid kaaluda veebisaidi loomist. Selle tegemiseks on mitu platvormi, kuid selles artiklis õpetame teile, kuidas Joomla abil veebisaiti luua!

Lugege edasi meie samm-sammult juhiseid selle ülesande täitmiseks, mis on tegelikult üsna lihtne!

1. Mis on Joomla?

Üks parimatest saadaval olevatest platvormidest kõigile, kes soovivad veebisaiti luua, on Joomla täiesti tasuta ja avatud lähtekoodiga. (avatud lähtekoodiga, inglise keeles)), mis tähendab, et saate koodi muuta nii nagu soovite, kui teate programmeerimist.

Seda saab igaĂĽks kasutada väga tervikliku veebisaidi loomiseks, mida on kasutatud näiteks Harvardi veebisaidi loomiseks. CMS – viis oma sisu hõlpsaks haldamiseks. Sellel on lai valik malle ja laiendusi, et jätta kõik vastavalt soovile.

2. Kuidas Joomla abil veebisaiti luua?

Tule nüüd, nii et siin on, kuidas seda hämmastavat platvormi kasutama hakata, et oma veebisait täiuslikuks muuta.

Installi

Alustamiseks peate selle oma hostimisteenusele installima, mida saab teha mõne minutiga.

Esiteks avage hostimise juhtpaneel ja klõpsake nuppu"Automaatne paigaldaja". Seejärel otsige"Joomla!" ja klõpsake ikooni. Sisestage nüüd installijaga kõik asjakohased saidi üksikasjad ja klõpsake nuppu"Install" protsessi lõpule viia!

Installimine Kuidas Joomla abil veebisaiti luua

Lisage uus artikkel

Kui Joomla on installitud, näitame teile nüüd, kuidas oma saidile artikleid lisada. Pange Joomla administraatori paneel üles / administraator pärast URL-i ja järgige. Nüüd sisestage eelmises etapis loodud kasutajanimi ja parool ning asute lehele Administraator.

Lisage uus artikkel Kuidas Joomla abil veebisaiti luua

Klõpsake nuppu, mis ütleb"Sisu, hõljutage kursorit artikli haldamise võimaluste kohal ja klõpsake nuppu "Lisa uus artikkel". Sellega ilmub redaktor, kus saate vormindada ja lisada artikleid teksti, linke ja pilte. Lihtsalt klõpsake"Päästma" avaldada!

Selle loomisel ja avaldamisel leiate selle seost"Viimased artiklid".

Looge kategooria

Veel üks oluline samm Joomlaga veebisaidi loomisel on uute kategooriate loomine ja lisamine, et teie lugejad leiaksid hõlpsamini soovitud. Need on saidi sisu eristamiseks väga head. Näiteks üks teabeartikkel ja üks müük, et veebisaidiga lisatulu teenida.

Selle tegemiseks peate klõpsama"Sisu"Sisestage halduspaneelil "Kategooria, Klõpsake nuppu "Lisa uus kategooria". Lisage URL, pealkiri ja kirjeldus, pidades meeles ainult vajalikku pealkirja, ja klõpsake nuppu "Päästma" valmistamise lõpuleviimiseks.

Looge kontaktide leht

Eriti nende jaoks, kes soovivad teie veebisaidiga raha teenida, on oluline omada kontaktlehte, kus inimesed saavad teiega rääkida ja teile tagasisidet anda.

Selleks minge kõigepealt saidile"Komponentja klõpsake nuppu"Võtke ühendust. klõps"Uus", lisage kogu asjakohane teave, näiteks lehtede nimed ja kontaktandmed, ning lisage kirjeldus kausta "Muu info". Lõpetamiseks klõpsake nuppu"Päästma"

Installi laiend

Veel üks samm selle kohta, kuidas Joomla abil luua veebisait, kasutades mitmesuguseid laiendusi koos turvalisuse, kaartide, kommunikatsiooni ja e-kaubanduse võimalustega, on teie laienduste teegis kõik vajalik.

Neid saab hõlpsasti sisselogimisega installida"Pikendus" on kell"Halda". Aktiveerige veebisaidi vahekaart Install, et leida ja installida kõike, mida soovite, ilma administraatori paneelilt lahkumata.

Laiendi installimine Kuidas Joomla abil veebisaiti luua

Installige mall

Teemad ja mallid või mallid muudavad teie saidi ilusamaks vaatamiseks ja hõlpsamaks kasutamiseks, mis mõlemad on lugejate saamiseks hädavajalikud.

Valige ettepaneku jaoks sobiv teema, leidke parim mall ja muutke oma sait ilusaks. Võite valida paljude tasuta ja tasuliste mallide hulgast.

Selle installimiseks avage see"Pikendus" on kell"Halda". Kliki"Faili ĂĽles laadima", valige allalaaditud ja ĂĽles laaditud .zip-fail. NĂĽĂĽd SEO-s"Pikendus", tule sisse "Mall" ja valige mall, mida soovite aktiveerida.

Tehke varukoopia

Enamik häid hostimisteenuseid, näiteks Hostinger, teevad turvavarundeid korduvalt, tagamaks, et te ei kaota kunagi saidi andmeid.

Sellele pääsemiseks avage lihtsalt juhtpaneel javarukoopia.

Tehke varukoopia

Ja kas teile meeldib meie juhend Joomla abil veebisaidi loomiseks?

Jäta kommentaar, kui sa juba tead platvormi või kas me tutvustasime seda sulle. Ärge unustage lugeda ka meie juhendit, kuidas valida parim digipank, kuidas töötada kodus ja parim platvorm veebisaidi tasuta loomiseks!