contador gratis Saltar al contenido

Kuidas luua originaalseid ZIP-faile iPhone'is ja iPadis »iPhone'i ajaveeb

Kuidas luua originaalseid ZIP-faile iPhone'is ja iPadis »iPhone'i ajaveeb

Loomise aktZIP-fail(st erinevate dokumentide tihendamine ühte .ZIP-faili) on arvutis midagi, mis on alati väga triviaalne, kuid oma iPhone'is vajan selle toimimiseks lisatööriistu.

IOS-is on isegi võimalik avada pakitud faile trikkidega, kasutades märkmeid, kuid see on alati kaugel sellest, mida me süsteemi toimimiseks nimetame "tõsiseks" viisiks.

Õnneks tõi iOS 13 meile selle loomuliku funktsiooni ja nüüd on võimalik see tihendada ja lahti pakkida ZIP-fail iPhone'is ja iPadis ilma vajaduseta täiendavaid rakendusi installida.

Vaadake selles artiklis, kuidas tõmblukk üks või mitu faili iOS-is.Mitut põhjust, miks peate mitu faili kokku pakkima, on mitu. Kui soovite saata fotode või dokumentide rühma kellelegi e-posti teel, aitab tihendamine vähendada failide saatmiseks mõeldud faili suurust. Lisaks, kui on dokumente, mida soovite iCloudis salvestada, kuid te ei kasuta neid regulaarselt, aitab ZIP-is tihendamine pilves ruumi kokku hoida – see on midagi, mida praegu tõesti vaja on.

Omakeelne rakendus Toimik (Toimik) sai iOS 13-l teatava võimsuse ning ta lubab meil iOS-is failid tihendada ja lahti pakkida.

Tihendage üks dokument või kaust

Tihendamine on väga lihtne:

Samm 1 Avage rakendus Toimik ja valige dokument või kaust, mida soovite tihendada.

2. samm Otsige üles dokument või kaust, mida soovite tihendada, ja kui leiate selle, puudutage ikooni 2 sekundit, kuni avaneb kontekstimenüü. Valige suvand Suru.

Valmis! Teie fail (või kaust) on tihendatud ZIP-is samas kohas, kust see pärit on. Seejärel saate selle teisele rakendusele saata või halduri kausta muuta.

Tihendage mitu dokumenti

Mitme faili tihendamiseks on protsess pisut erinev. See on teile kasulik, kui hoiate kõiki samas kohas. Niisiis, esimene asi on teisaldada see rakenduse samasse kausta Toimik. Kui olete lõpetanud, jätkame järgmiste sammudega:

Samm 1 Kui leiate faili koha, puudutage "valiEkraani ülaosas.

2. samm Nende valimiseks puudutage kõiki faile, mille soovite pakkimisse lisada.

3. samm Kui fail on valitud, koputage ekraani allosas kolme punktiga nuppu.

4. samm Puudutage valikuid Suru.


ZIP-fail luuakse nimega selgelt "ZIP-fail, Samas kaustas, kus te olete. Algset faili ei kustutata, nii et ruumi vabastamiseks peate selle käsitsi tegema.

Seejärel nimetage ZIP-fail lihtsalt ümber (puudutage seda kaks sekundit) ja liigutage see sinna, kuhu soovite.

Nagu näete, on iOS 13 selle valmistamise üsna hõlpsaks teinudZIP-fail iPhone'is.


Kas soovite rohkem iPhone'i ja iPadi näpunäiteid? Nii et kontrollige seo konkreetselt siin blogis.