contador gratis Saltar al contenido

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile saidil whats.link | Sotsiaalmeedia

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile saidil whats.link | Sotsiaalmeedia

WhatsApi numbrile otselingi loomine on võimalik saidi whats.link abil. Erinevalt algsest Messengeri tööriistast loob see tööriist lühikese ja hõlpsasti meeldejääva URL-i, kuna kõik lingid koosnevad tekstist, ilma telefoninumbrita. Kasulik ressurss vestluse alustamiseks, eriti kellegagi, kelle kontakte te pole telefoniraamatusse salvestanud.

Järgmises õpetuses vaadake, kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile saidil whats.link. Protseduur viiakse läbi iPhone XR-l koos iOS 13-ga, kuid näpunäited kehtivad ka Androidi-telefonidega seadme kasutajatele.

WhatsApp muudab veebis õigekirja 'võrgus' ja kasutajate kommentaare; aru saanud

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. samm. Juurdepääs veebisaidile whats.link ja edastage täielikud andmed täisnimega, telefon koos suunakoodi ja lingiga. Pange tähele, et URL peab olema unikaalne ja ainulaadne. Kui see on tehtud, koputage "Loo link". Järgmisel ekraanil koputage loodud aadressi kopeerimiseks ja sõpradele saatmiseks nuppu „Kopeeri”;

Tehke WhatsApp Foto numbrile lühike link Foto: Reproduo / Helito BeggioraTehke WhatsApp Foto numbrile lühike link Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Tehke WhatsApp Foto numbrile lühike link Foto: Reproduo / Helito Beggiora

2. samm. Lingi avamisel koputage "Saada sõnum". WhatsApp avaneb juba teie numbriga vestlusekraanil, isegi kui teised inimesed ei salvesta teie kontakte telefoniraamatusse.

Avage vestlus kontaktiga Foto: Reproduo / Helito BeggioraAvage vestlus kontaktiga Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Avage vestlus kontaktiga Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Valmis! Kasutage näpunäiteid, et luua otsene link oma WhatsApi numbrile.