Kuidas luua vähem kui 5 minutiga tasuta ajaveeb

Kuidas luua vähem kui 5 minutiga tasuta ajaveeb

Blogide populaarseks muutumisest on möödunud juba palju aega. Need võivad olla huvitavad nii neile, kes soovivad kirjutada isiklikest teemadest kui ka neile, kes soovivad luua spetsiaalse teemaveebi. Hea uudis on see, et kellelgi on soovi korral hõlbus luua vähem kui 5 minutiga tasuta ajaveeb.

Muidugi on keerukama ajaveebi loomisel palju teada, kui soovite kodust tööd teha ja sellest raha teenida. Kuid kui otsite võimalusi selle kiiremaks tegemiseks ja ilma midagi maksmata, saame teile näidata, kui võimalik. Vaadake meie näpunäiteid tasuta ajaveebi loomiseks 5 minutiga või vähem.

Kuidas luua tasuta ajaveebi

Täna on palju platvorme, mille abil saate ajaveebi luua. Tasuta ajaveebi loomiseks ja vähem kui 5 minutiga pole midagi paremat kui Google Blogger.

See on üks lihtsamaid platvorme, nii et saate oma uut ajaveebi hallata ilma raskuste ja takistusteta. Me õpetame teile seda samm-sammult.

Alustamiseks avage Bloggeri veebisait ja logige sisse oma Gmaili kontoga. Kui teil pole Gmaili e-posti kontot, looge enne jätkamist konto.

Kui te pole kunagi varem Bloggeriga tasuta blogi loonud, näete allolevat sarnast ekraani ja peate klõpsama nupul "Loo ajaveeb".

looge tasuta ajaveebi loomingut

Seejärel on vaja valida ajaveebi nimi ja aadress. Samuti saate saadaolevate valikute hulgast valida, millist paigutust kasutada. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu "Loo ajaveeb!".

looge tasuta ajaveebi nimi

Olgu, teie ajaveeb on loodud, aga kuidas oma esimest postitust teha? Noh, klõpsake lihtsalt oranži nuppu, mille ekraani paremas alanurgas on koonus "+".

looge tasuta blogi näpunäiteid

See teeb teie esimese postituse. Võite pealkirja paigutada esimesele saadaolevale väljale ja alustada artikli kirjutamist suuremale väljale, nagu allpool esile tõstetud.

looge tasuta ajaveebijuhend

Muidugi saate redigeerida teksti vormindamist, lisada pilte või linke ja palju muud. Kui olete lõpetanud, klõpsake artikli avaldamiseks nuppu.

looge tasuta ajaveebiväljaanne

See naaseb teid oma blogija kodulehele, nĂĽĂĽd ilmub esimene avaldatud artikkel.

Esimene postitus

Kui soovite näha, kuidas teie praegune ajaveeb on, klõpsake lihtsalt nuppu "Kuva ajaveeb". Valikud on ekraani vasakus ülanurgas.

Eelvaade

Nii saate vähem kui 5 minutiga luua tasuta ajaveebi. Muidugi võtab paigutuse kohandamine, piltide üleslaadimine ja artiklite kirjutamine kauem aega.

postitada

Isegi nii on parim viis tasuta ajaveebi loomiseks aega raiskamata. Kui teil on juba artikkel kirjutatud ja avaldamiseks valmis, siis veel parem.

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie näpunäidet, et teada saada, kuidas saate tasuta blogi luua? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida te ettepanekust arvate.

Kui olete huvitatud oma uue ajaveebi lisatulu teenimisest, tutvuge kindlasti meie digitaalpanganduse soovitustega. Seega on teil parem finantskontroll ja olete täielikult võrgus.