Kuidas luua veebisait väga kiiresti? [Passo a passo]

Kuidas luua veebisait väga kiiresti? [Passo a passo]

Väga hea viis lisatulu teenimiseks tänapäeval, kui saate Internetis töötada ainult ajaveebi või veebisaidi abil. Siin õpetame teile, kuidas ühe parima võimaliku platvormi Zyro abil veebisaiti kiiresti luua.

Lugege edasi, et saada sellest kõike teada ja vaadake meie samm-sammulisi juhiseid saidi loomiseks!

1. Mis on Zyro?

Kõigile, kes soovivad õppida veebisaidi loomiseks ilma programmeerimis- või kujundusideedeta mis tahes otstarbel, on Zyro tõenäoliselt parim platvorm, mis pakub lisaks ööpäevaringsele toele ka suurt hulka erandlikke tööriistu võimalike küsimuste või probleemide korral.

Miks seda kasutada?

See on väga täielik ja võimas, võimaldades kõigil seda kasutada. Sellel on palju erinevaid professionaalsete disainerite loodud malle, mida saate oma veebisaidil kasutada (või kui soovite, võite alustada nullist.

Sellel on patenteeritud AI-kirjutaja, kes genereerib uue sisu automaatselt, sobib ideaalselt neile, kellel pole hea kirjutada (kuid töötavad ainult inglise keeles).

Faktor neile, kes soovivad teada, kuidas veebisaiti väga kiiresti luua, kui kiiresti see saiti laadib. Ärge muretsege, sest Zyro pakub ülikiiret laadimist.

Miks seda kasutada?

See loob teie brauseri versiooni koostamisel teie veebisaidi mobiiliversiooni, tagades, et kellelgi pole probleeme nutitelefoni teie lehe kĂĽlastamisega.

Optimeerib oma kontol teie veebisaidi, mis muudab selle kuvamiseks mis tahes otsingu otsinguteenuses (ja säästab teie aega optimeerimise õppimiseks).

Tasuta domeeni pakkumine (kooszyrosite.com nimele), võimalus oma domeeni linkida tasulises paketis, tasuta hostimine kõigile kasutajatele ja SSL-sertifikaat oma veebisaidi kaitsmiseks.

Milliseid plaane pakutakse?

Kes soovib teada, kuidas Zyro juures kiiresti veebisaiti luua, et leida kolm plaani: o Tasuta, täiesti tasuta; TERE Põhiline, väärtuses 1,99 dollarit kuus; TERELõpmatu, mis maksab 3,49 dollarit kuus.

Peal Tasuta ribalaius ja salvestusruum on vähendatud (ainult 500 MB), lisaks reklaamidele ja mõnele muule piirangule. TEREPõhilineeemaldage kõik piirangud ja võimaldage neile juurdepääsLõpmatu d, välja arvatud ribalaius ja salvestusruum, mida on vähendatud 10 GB võrra.

LõpuksLõpmatu eemaldab täielikult kõik ribalaiuse ja salvestuspiirangud, lisaks lubab isiklike domeenide kasutamist, eemaldab reklaamid, annab teile juurdepääsu Google Analyticsile ja muule!

Milliseid plaane pakutakse? kuidas veebisaiti väga kiiresti luua

2. Kuidas kasutada Zyro veebisaidi loomiseks väga kiiresti?

Olgu, nüüd teate Zyro kohta kõike. Sellega selgitame teile lõpuks, kuidas luua veebisait, et kodus raha teenida ja tööd teha.

Kontot looma

Alustamiseks järgige linki ametlikule veebisaidile, kus alustate protsessi. klõps"Liitu Zyroga" ekraani paremas ülanurgas, et suunata valik, kas eelistate registreeruda oma e-posti, Google'i või Facebooki kontoga.

Kui valite e-posti aadressi, sisestage oma kindel parool, oma nimi ja klõpsake nuppu"Kontot looma" Kui te ei soovi neilt e-kirju saada, tühjendage märkeruut Soovin, et mind lisataks Zyro meililisti.

Looge konto, kuidas veebisaiti väga kiiresti luua

Looge esimene veebisait

Pärast registreerimise lõpetamist avage avaekraan, mis pakub abi veebisaidi väga kiire loomise alustamiseks. klõps"Alusta" et saaksite oma saidi jaoks malli valida mitmesuguste valikute hulgast. Võite klõpsata"Prvia" selle nägemiseks ja kui soovite, klõpsake nuppuAlusta valmistamist toimetajale järgneda.

eelmine

Veebisaidi toimetaja

Redaktoris saate redigeerida kõiki olemasolevaid elemente ja vajadusel lisada uusi, mida saab teha leitud tööriistade abil. Näiteks saate seda vastavalt soovile ümber paigutada, klõpsates ja lohistades teksti või redigeerides nuppu ja elemente "Muuda teksti".

Lisaks on sait jagatud osadeks, mida saab kahel viisil redigeerida. Esimene klõpsates "Redigeeri jaotist", kus saate valida tausta või pildi värvi. Teine läheb lõpuni, kus saate selle suurust muuta ja uusi lisada.

Elementide lisamiseks näete ekraani ülaservas a "Lisa element", kuhu saate paigutada uut teksti, nuppe, videoid, pilte või kaarte. Lisaks sellele ribale on ka teisi ribasid, mis võimaldavad lisaks uute lisamisele hallata ka oma veebisaidi lehti.

Veebisaitide toimetajad saavad veebisaidi väga kiiresti luua

Kui olete huvitatud kasutamisest"AI kirjanik", mis asub ekraani paremas servas. Nagu öeldud, genereerib see teksti automaatselt juhistest, kuid ainult inglise keeles.

Nüüd olete veebisaidi loomise lõpetanud väga kiiresti, selle nägemiseks klõpsake nuppu "Eelvaade" paremas ülanurgas. Sellega näete arvutitele mõeldud versiooni ja nutitelefoni ikoonil klõpsates näete Androidi või iPhone'iga mobiilseadmete versiooni.

Avaldage sait

Lõpuks jõudsime teie veebisaidi avaldamiseni. Selleks klõpsake nuppu Avalda veebisait avaneb aken, mis annab teile kaks võimalust: valige tasuta domeen, millel onzyrosite.com nimel või kasutage oma domeeni, mille saate platvormi kaudu osta.

Kui soovite tasuta domeeni, tippige lihtsalt tüüp ja jätkake. Nüüd, kui soovite oma domeeni, peate kontrollima, kas see on saadaval, ja siis ostma, kuna selle kasutamiseks on vaja Zyro tasulist paketti.

avaldab, kuidas väga kiiresti veebisaiti luua

Kas teile meeldib meie juhend veebisaidi väga kiire loomise kohta?

Jätke kommentaaridesse oma kommentaarid, öelge, kas teate juba seda platvormi, millele otsustasime läheneda, ja kui teile see meeldib. Ärge unustage vaadata ka meie täielikku juhendit eduka ajaveebi loomise ja veebis lisatulu teenimise kohta.