contador gratis Saltar al contenido

Kuidas ma WhatsAppi küsitlen? Viis rakendust vormide loomiseks

Kuidas ma WhatsAppi küsitlen?  Viis rakendust vormide loomiseks

LOE: WhatsApp ületab kogu maailmas 2 miljardit kasutajat

Kontrollige loendis, mille on koostanud TechTudo, viis rakendust WhatsAppi küsitluste sisestamiseks mobiiltelefoni kaudu. Mõned neist ühilduvad ka teiste suhtlusvõrgustikega, näiteks Facebooki ja Twitteriga, ning võimaldavad saatmist e-posti ja SMS-i teel.

1/6 Kuidas WhatsAppis mobiili kaudu küsitleda? Viis rakendust loomiseks – Foto: Emanuel Reis / TechTudo

Kuidas küsitleda WhatsAppi mobiilseadmes? Viis rakendust loomiseks – Foto: Emanuel Reis / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2/6 WhatsAppi rühmade küsitlust: SurveyMonkey võimaldab teil luua küsimustiku – Foto: Reproductions / Emanuel Reis

Küsitlus WhatsAppi rühmade jaoks: SurveyMonkey võimaldab teil luua küsimustiku – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

SurveyMonkey, mis on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i (iOS) telefonidele, on üks populaarsemaid rakendusi küsitluste loomiseks. WhatsAppis toimub saatmine lingi kaudu. Rakenduse kasutamiseks on vaja luua e-kirjaga seotud konto. Tasuta versioon on üsna ulatuslik, kuid mõningaid lisafunktsioone saab osta tasulisele kontole üleminekul. See programm võimaldab teil jälgida küsimustiku edenemist, filtreerida tulemusi ja neid analüüsida.

3/6 Kuidas luua WhatsAppis küsitlust? FormsApp võimaldab teil kasutada teenust Google Forms või Survey Heart – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Kuidas luua WhatsAppis küsitlus? FormsApp võimaldab teil kasutada teenust Google Forms või Survey Heart – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Androidi vormingus FormsApp kuvatakse kasutaja jaoks kaks režiimi: Google Forms või Survey Heart. Kui ühendus on loodud esimese võimalusega, lunastatakse rakenduse jaoks eelmine uuring lihtsama liidesega. Teisel moel seisneb erinevus uurimistöö eelvaate pakkumises. Mõlemas saate WhatsAppi jaoks küsitlusi luua nullist või kasutada mall saab kohandada.

4/6 Kuidas teha WhatsAppis küsitlust tasuta? Pollie on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS – Photo: Reproduction / Emanuel Reis

Kuidas teha WhatsAppis küsitlust tasuta? Pollie on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS – Photo: Reproduction / Emanuel Reis

Lihtsa liidese abil avab Pollie juba küsitluste loomiseks vahekaartidega avakuva. Rakendus võimaldab teil üles laadida pildi – ka võimalike vastuste korral -, valida ühe või mitu häält, määrata lõppkuupäev ja otsustada, mida kasutajad näevad. Uuringu jagamisel saadetakse küsitlus tekstisõnumi vormingus, otse valimiseks on mitu klõpsatavat linki. See teenus töötab Android-telefonides ja iPhone’ides (iOS) ning võimaldab teil WhatsAppi jaoks tasuta küsitlusi luua.

5/6 SoGoSurvey võimaldab teil luua WhatsAppi küsitlusi – Foto: Reproductions / Emanuel Reis

SoGoSurvey võimaldab teil luua WhatsAppi küsitlusi – Foto: Reproductions / Emanuel Reis

SoGoSurvey on veel üks Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval olev platvorm, mis ei nõua konto loomist. Vormi loomiseks on kasutajatel palju kohandamisvõimalusi, näiteks piltide, tekstikastide, manuste, kontrollnimekiri, hinnangud ja muud tööriistad. Kuigi see on inglise keeles, on selle kasutamine klahvidel olevate sümbolite tõttu lihtne. See rakendus võimaldab teil enne uuringu lõppu küsitlust eelvaadata ja pärast vastuste kogumist andmeid analüüsimiseks esitada.

6/6 Zoho Forms on rakendus küsitluste loomiseks; Eesmärk võiks olla WhatsApp – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Zoho Forms on rakendus küsitluste loomiseks; Eesmärk võiks olla WhatsApp – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Google Play poest saadaval nime Zoho Forms all kannab see rakendus Apple Store’is nime Mobile Forms App. Rakendus võimaldab kasutajatel WhatsAppi küsitluse loomise ajal palju võimalusi – sealhulgas kategooriate kaupa eraldatud valmis mallid – ja aruannete genereerimist. Pärast vormi täitmist saab vormi muuta näiteks väljade sisestamisel või kustutamisel, samuti nende ümberkorraldamisel või paljundamisel. Jagamist saab teha QR-koodi või lühikese URL-i kaudu.

Kuidas küsitleda lugusid

Kuidas küsitleda lugusid