Kuidas minust saab Uber Eatsi kättetoimetamise draiver? Vaadake näpunäiteid rattasõidu, mootorrataste ja muu kohta

Uber Eatsi kohaletoimetamise juhiks saamine võib olla alternatiiv neile, kes soovivad teenida lisaraha. Tarned toovad toidukaupu ja toimetavad kohale, saavad töötada jalgratta, mootorratta ja autoga, eeliseks on oma reiside korraldamine. Partneriks saamiseks peate lisaks teatud nõuete täitmisele registreeruma ka rakenduses Uber Driver või frantsiisi veebisaidil. Vaadake, mida on vaja konkureerivatel iFood ja Rappi platvormidel registreerumiseks. Pange tähele, et kättetoimetamisteenuse rakendus on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS).

Kuidas tühistada SMS Uber Eatsilt ja lõpetada sõnumite saamine

1/4 Vaadake, kuidas saada Uber Eatsi kohaletoimetamise draiveriks – Foto: Disclosure / Uber Eats

Vaadake, kuidas saada Uber Eatsi kättetoimetamise draiveriks – Foto: Disclosure / Uber Eats

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Millised on nõuded laevaametnikuks saamiseks?

Auto või mootorrattaga saadetiste sooritamiseks peab teil olema kehtiv riiklik juhiluba (CNH) koos avaldusega „Eksperdi tasuline tegevus”. Lisaks peab kasutajal olema registreerimistunnistus ja sõidukilitsents. Dokumendid võivad olla litsentsitud füüsilise või juriidilise isikuna ning need ei pea olema juhi nimel.

Need, kes soovivad jalgrattaga saata, peavad olema ĂĽle 18-aastased ja neil peavad olema sellised dokumendid nagu RG ja CPF.

Kui te pole veel Uberis registreerunud, saate registreeruda rakenduses Uber Driver või veebisaidil (www.uber.com/a/signup/drive/deliver). Lisage oma e-posti aadress, nimi, telefon, looge parool ja valige linn, kus viibite.

2 of 4 Vaadake, kuidas Uber Eatsile registreeruda – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Vaadake, kuidas Uber Eatsile registreeruda – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Valige kättetoimetamise võimalus ja nõustuge, et ettevõte kontrollib teie karistusregistrit. Seejärel peate üles laadima oma isiklikud dokumendid ja tegema profiilifoto. Lõpuks oodake teadet selle kohta, et teie profiil on aktiivne.

3/4 Valige Uber Eats registreerimise jätkamiseks soovitud valik – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Valige suvand, mida soovite Uber Eatsi registreerimisega jätkata – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Need, kes on juba Uberis registreerunud, peavad avama ainult partnerirakenduse, sisestama jaotised „Konto“ ja „Sõiduki valikud“. Seejärel kinnitage Uberi tingimuste aktsepteerimist ja oodake, kuni profiil muutub aktiivseks. Seega saavad kasutajad saada tarnetellimusi ka Uber Eatsilt.

Mis on sĂĽnnitajaks olemise eelised?

Partnerrakenduse kaudu on võimalik aktiveerida ja deaktiveerida saadetiste kättesaadavus, andes juhile võimaluse ise valida oma tööaeg. Teine eelis neile, kes pakuvad Uber Eatsi, on ettevõtte pakutav isikliku õnnetusjuhtumikindlustuse kate. Kohaletoimetaja on kaetud kõne saabumise hetkest kuni sihtkohta jõudmiseni.

Lisaks, kui kohaletoimetamise ajal on vaja tasulist parkimist, hüvitab Uber Eats partnerile hüvitise. Ettevõte on varustatud ka veebipõhise abikeskuse ja juhtide abistamiseks mõeldud tugiteenustega.

4/4 Uber Eatsi töötab Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kaudu – Foto: avalikustamine / Uber Eats

Uber Eats töötab Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kaudu – Foto: avalikustamine / Uber Eats

Kuidas saan ülekandeid vastu võtta?

Tulu maksavad kasutajad ja Uber kannab seda igal nädalal registreeritud kontodele. Kui kohaletoimetamise summa ei ulatu 5 R $ maksumuseni, saab partner vahe. Rakenduse kasutamise teenustasu on 25% mootorrattaga tarnimise ja 30% jalgrattaga tarnimise tulust.

Kui palju postiljon saab?

Kättetoimetamiseks saadud summa on linniti erinev. Näiteks São Paulos on toidu tagasikutsumine 3,20 dollarit, kohaletoimetamine 1,40 dollarit ja iga kilomeeter, mille juht teenib 1,10 dollarit. Rio de Janeiros oli tagasivõtmine 2,60 dollarit, kohaletoimetamine 1,33 dollarit ja kilomeetri väärtus 0,83 dollarit.

Kuidas saada allahindluskoode Uberile, Cabify'le ja 99POP-le

Kuidas saada allahindluskoode Uberile, Cabify’le ja 99POP-le