Kuidas mõõta arvuti jõudlust?

Programm hindab teie arvuti jõudlust ja võrdleb seda teiste profiilidega, et näha, kas seda tasub uuendada

Kas te pole kindel, kas teie arvuti on teie lemmikmängude või raskete programmide käitamiseks piisavalt hea? SEE UserBenchmark saab seda teie eest teha vaid mõne hiireklõpsuga! SEE UserBenchmark on super põhiprogramm, mis testib teie arvutit ja võrdleb selle jõudlust teiste arvutitega, et näha, kas seda tasub teha Uuenda (uuendus, tasuta tõlkes). Tegime samm-sammult, kuidas seda kasutada, ja saate seda kohe kontrollida:

Kuidas pääseda juurde UserBenchmarkile

Programmile pääsemiseks minge ametlikule veebisaidile UserBenchmark. Varsti näete link allalaadimiseks ja allpool mõned testitud komponentide väärtused UserBenchmark. Saate vaadata konkreetsete komponentide, näiteks protsessori, GPU, SSD, HDD, RAM, USB ja FPS vahekaarte.

UserBenchmarki avaleht

Pärast tegemist lae alla programm, käivitage käivitamine. Pärast allalaadimist ja installimist peate seda tegema valige komponendid mida programm hindab. Vaikimisi kontrollitakse kõiki valikuid (soovitan jätta see täielikuks testimiseks). Pärast seda klõpsake nuppu “Run” ja oodake, kuni see teie arvuti jõudlust analĂĽĂĽsib.

Vaadake oma arvuti jõudlust

Pärast UserBenchmark tehke kõik testid, avab teie brauseris lehe analüüsi tulemustega. Seal see programm silma paistab. Selles saate jälgida kõiki hinnatud komponendi tulemusi ja pakkuda teile võrdlusi teiste programmi testitud konfiguratsioonidega. Ah, seda UserBenchmark võimaldab teil kohandada oma praegust konfiguratsiooni, et leida oma masinale parim jõudlus.

Kahjuks ei paku see sait portugali keelt, mis võhikule võis puududa. Kõik, kes vähest informaatikat oskavad, näevad aga ülevaadet oma arvutist, andes märku värvist, mis pole lahe, keskmine ega üldiselt hea. Kui klõpsate märkidel, suunatakse teid lehe kindlale alale. Kui soovite, saate siiski lehti käsitsi kerida.

Veelgi allapoole, UserBenchmark annab teile iga konkreetse hindamiskomponendi kõige sĂĽgavamad tulemused, näiteks Protsessor (protsessor), Graafikakaart (videokaart), LĂĽkake (HD), Mälukomplekt (RAM-mälu) muude sektsioonide hulgas – tasub mainida, et testitavas arvutis oli SSD.

Tulemused on üsna täielikud ja näitavad tegelikku väärtust võrreldes ootustega. Ootused on põhimõtteliselt muud arvutid, mida hindavad programmid, millel on testitava mudeliga sama või sarnane konfiguratsioon.

Veebisait annab teile võimaluse salvestada tulemused oma sisselogimisandmetesse (lõite konto) või lihtsalt kopeerida tulemused ülekandealale.

Kui te pole ikka veel kindel iga hindamisĂĽksuse tähenduses, siis UserBenchmark pakub selgitamiseks ruumi, millele pääseb juurde, kui klõpsate sõnal “Pink?„Hinnatava ĂĽksuse kõrval.

Peale põhiliste kahtluste pakub see programm ka omamoodi “Ăśldised kĂĽsimused”, mis põhineb saidil läbi viidud kĂĽsitlusel. Sealt leiate oma kĂĽsimusele lahenduse, ilma et peaksite rohkem otsima, näiteks “Miks peaksin ostma USB 3.0?”

Ikka lehel “Pink”, Leiate auastme riistvara 2019. Teid naastakse saidi põhilehele, kuid see näitab teile teavet, millel varem klõpsasite (see võib olla muu hulgas protsessor, videokaart, RAM-mälu).

Hinnake oma videokaarti mängude jaoks

SEE UserBenchmark on oma teema, kus saate oma videokaardi jõudlust teistega võrrelda ja mitme mänguga simuleerida, et näha igaĂĽhe jaoks parimat konfiguratsiooni. Valige lihtsalt mäng eelseadistatud kvaliteeti ja FPS-i ning klõpsake nuppu “Saada oma FPS”.

Kuidas mõõta arvuti jõudlust?

Pärast klõpsamist lähete mängu videokaardi tulemuste lehele (Fortnite, valitud). Esimeses graafikus saate valida konkreetse kvaliteedi (madal, keskmine, kõrge, maksimaalne) või vaadata neid kõiki koos. Teises graafikus saate valida mängu eraldusvõime (720p, 1080p või 1440p) vahel. Sellega UserBenchmark annab teile FPS-i kombinatsiooni, mis sobib teie eelistustega kõige paremini.

Ehitage oma unistuste konfiguratsioon

SEE UserBenchmark see võimaldab teil kohandada ka oma praeguseid komponente ja idealiseerida unistuste konfiguratsioone. Mida saaksite parandada? Kui palju jõudlust suurendada? Kui palju suurendatakse? Programm annab teile ligikaudse väärtuse, et saada ettekujutus sellest, kui palju paranemist selle tegemiseks vaja läheb.

Selle jaoks teemas “Kohandatud arvutiehitaja” (“Kohanda oma arvutit”, vabatõlkes), valige see, mida soovite kõigepealt muuta, ja klõpsake nuppu. See avab teise ekraani nimega “Arvuti loomise võrdlus” (“PC võrdlus”, vabatõlkes), kus saate valida soovitud komponendid ja võrrelda neid oma praeguse konfiguratsiooniga.

Sätte muutmisel muutub ka protsent, näidates, kui palju saab ideaalse konfiguratsiooni korral suurendada. Veebisait näitab ka üksikute osade ligikaudseid hindu, kuid ainult dollarites.

Ăśhilduvad komponendid

Teie emaplaadile on omased ka muud teemad. Üksus näitab, milline seade on teie praeguse emaplaadi põhjal teie masinale parim. See jaotis on mõeldud neile, kes arvutitest palju aru ei saa, ja see sait on jätnud parimad alternatiivid näpistamiseks ja võrdlemiseks.

Ainult parimad

Komponentide analüüsi lõpus UserBenchmark näita mõnda riistvara mis on oma sektori parim, näiteks protsessor, HD, SSD, USB, videokaart ja teised. Veebisaidi andmete abil saate ikkagi käivitada rohkem teste või isegi arvuti nullist üles ehitada.

Kas teate, kas teie arvuti on parimate mängude jaoks valmis? Laadige UserBenchmark alla oma arvutisse ja proovige seda.