contador gratis Saltar al contenido

Kuidas müüa Amazon'is? Vaadake, kas see on seda väärt ja kui palju see saiti maksab E-kaubandus

Imikute nimekiri Amazonis: vaadake, kuidas poes kingilehte luua E-kaubandus

Amazonis müümine on eraisikutele või ettevõtetele atraktiivne võimalus. See sait on üks suuremaid e-kaubanduse platvorme maailmas ja võimaldab teil tooteid reklaamida tuhandetele ostjatele. Erinevate plaanivalikute abil saavad müüjad valida oma mooduse platvormis reklaamimiseks modaalsuse, mis teenib kõige rohkem kasumit, maksta fikseeritud lõivu ja vahendustasu kogu müügihinna eest. Altpoolt kontrollige, kas tasub Amazon'is müüa, milliseid protseduure on vaja teha ja kasumit või kahjumit võimalik.

LOE: 8 asja, mida ei tohiks kunagi tutvumisrakenduses teha

Amazoni veebipood lubab fotosid: Melissa Cruz / TechTudoAmazoni veebipood lubab fotosid: Melissa Cruz / TechTudo

Amazoni veebipood lubab fotosid: Melissa Cruz / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kes saavad Amazonis müüa?

Iga üksikisik või ettevõte saab tooteid Amazon'is müüa, piisab kehtiva CPF-i või CNPJ-st. Müüjaks registreerumiseks ei ole vaja sõlmida sotsiaallepinguid ega sedalaadi dokumente, mis muudab protsessi lihtsaks kõigile, kes soovivad platvormil registreeruda.

Mida ma pean alustama? Milliseid dokumente on vaja?

Amazonist müüjana registreerimiseks ja müüjana töötamiseks sisestage lihtsalt oma isiklik teave, näiteks nimi, aadress, e-post, telefoni- ja isikut tõendavad dokumendid, CPF või ettevõtte CNPJ. Lisaks peab maksete vastuvõtmiseks olema rahvusvaheline krediitkaart (MasterCard, Visa või Diners) ja sama CPF- või CNPJ-ga arvelduskonto. Pärast registreerimist avaldage lihtsalt oma toode, nii et veebisaidi kaudu saab müüa.

    väga lihtne ja kiire viis Amazonis müüjaks saamiseks.Foto: Reproduo / Helito Beggiora    väga lihtne ja kiire viis Amazonis müüjaks saamiseks.Foto: Reproduo / Helito Beggiora

väga lihtne ja kiire viis Amazonis müüjaks saamiseks.Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Millised on plaanid ja kulud?

Amazon pakub kahte erinevat tüüpi müügiplaane: individuaalset ja professionaalset. Individuaalsed pakendid tehakse neile, kes soovivad müüa vähem kui 10 eset kuus ja nende hind on 2,00 R $ ühe müüdud toote kohta. Professionaalsetel pakenditel ei ole maksimaalset kuu müügi piirmäära ja fikseeritud summa tasu on 19,90 R $ kuus, sõltumata müüdud toodete arvust.

Lisaks fikseeritud määrale maksab müüja iga müüdud toote eest vahendustasu. Veebisait võtab müüjalt protsendi kogu müügihinnast, sealhulgas kauba väärtus ja lisanduvad saatmis- ja kingituste pakkimise kulud.

Kuidas maksmine toimib?

Makseid teeb Amazon iga kahe nädala tagant, kasutades sissemakseid pangakontole, millest on registreerimise ajal teada antud. Veebisaidil on võimalik jälgida sissemaksete tegemise summat ja kuupäeva. Kui klient otsustab tasuda osamaksetena, saab müüja kogu summa ilma lisakuludeta, olenemata kliendi valitud osamaksest.

Amazoni makseid tehakse pangahoiustega. Foto: Reproduo / AmazonAmazoni makseid tehakse pangahoiustega. Foto: Reproduo / Amazon

Amazoni makseid tehakse pangahoiustega. Foto: Reproduo / Amazon

Kas on võimalik müüa mõnes teises riigis?

Ainult need, kes valivad professionaalse plaani, saavad oma tooteid teistes riikides müüa. Siiski väärib märkimist, et Amazoni platvormil on müüki võimalik teha ainult Kanadas, USA-s ja Mehhikos. Kogu müüki on võimalik hallata ühe konto kaudu, pole vaja igale platvormile profiile luua.

Millised kategooriad on saadaval?

Amazonis on müügiks kõlblikud 24 tootekategooriat, kuid mõned nõuavad müügi jaoks spetsiaalseid heakskiidunõudeid. Sel viisil püüab platvorm tagada, et selle müügipersonal säilitab nende toodetes kvaliteedistandardid. Müügil on 19 kategooriat: välitooted, mänguasjad ja mängud, kingad ja kotid, kaamerad, kodu ja köök, mobiiltelefonid, arvutid, elektroonika, sport, ehitusmaterjalid, ehted, raamatud, reisitarvikud, kirjatarbed, lemmikloomakauplused, autotööstus, kellad, rõivad ja aiandus.

Need kategooriad, mis tuleb heaks kiita, on: toit ja jook, ilu, mängud, imikutooted, tervishoid ja isiklik hügieen.

    Amazon-fotol on võimalik müüa erinevat tüüpi tooteid: Foto: Divulgao / Amazon Brasiilia    Amazon-fotol on võimalik müüa erinevat tüüpi tooteid: Foto: Divulgao / Amazon Brasiilia

Amazon-fotol on võimalik müüa erinevat tüüpi tooteid: Foto: Divulgao / Amazon Brasiilia

Millised on võimalikud plussid ja miinused?

Amazonil müümine on üks viis, kuidas jõuda rohkemate klientideni, sealhulgas ka Brasiilias, teistes riikides, muutudes valikuliseks viisiks oma müügi suurendamiseks. See platvorm võimaldab müüjatel kohandada nende toodetele kõige paremini sobivat tarnimismudelit ja juhtida kogu müüki praktiliselt ja hõlpsalt otse veebisaidil. Ilma bürokraatiata saab igaüks oma tooteid reklaamida.

Teine eelis on lisatasude maksmine teie pangakontole raha vastuvõtmise eest, erinevalt MercadoLivre'ist, kus ma pean teie kontol hoiuste saamiseks maksma 3,00 R $ või ettemakstud kaardil oleva summa saamiseks 9,90 R $. Neile, kes soovivad müüa mõnda kaupa ja odavalt, ei pruugi valik osutuda kasumlikuks platvormi võetavate tasude ja komisjonitasude tõttu.

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile