contador gratis Saltar al contenido

Kuidas müüa Instagramis: samm-sammult seadke oma veebipood üles

Kuidas müüa Instagramis: samm-sammult seadke oma veebipood üles

Instagram Shoppingu funktsioon võimaldab teil muu hulgas sotsiaalsete võrgustike kaudu müüa selliseid tooteid nagu rõivad, ehted, käsitöö. Veebipoe seadistamiseks peab teie teenuse Facebooki kontoga ühendatud teenuse ettevõtte profiil olema. Samuti on oluline turustada, eriti füüsilisi kaupu.

AppGeek näitab, mida see tööriist pakub ja selgitab, mida mul on vaja hakata Instagramis müüma. Vaadake ka näpunäiteid veebipoe edukaks tegemiseks!

Kuidas müüa Instagramis

Lisaks ülalnimetatud kriteeriumidele peavad kasutajad järgima ka võrgu kaubanduspoliitikat. Ja muidugi ärge müüge keelatud esemeid. Kui vastate kõigile nõuetele, võite taotleda oma konto hindamist, nii et leitakse, et võite kasutada tööriista Ostu.

Vaadake allpool kõiki samme, et hakata Instagramis müüma.

Laadige alla Instagram

Kui teil seda veel pole, laadige alla Androidi ja iOS-i jaoks saadaval olev Instagrami rakendus. Seejärel tehke kiire registreerimine, eelistatavalt kasutades Facebooki kontot, millel on seotud konto.

Looge ettevõtte konto

Kui teil on juba Instagramis isiklik profiil, peate selle reklaamideks teisendama. Kui te ei tea, selgitab meie juhendaja, kuidas muuta isiklik konto Instagramis ettevõtte profiiliks, samm-sammult.

Linkige ettevõtte profiil tootekataloogiga

Nüüd peate oma Instagrami ettevõtte profiili linkima Facebooki toodete kataloogi. Läbi Kataloogijuht, Saate oma nullist luua või kasutada olemasolevat mudelit. Selleks toimige järgmiselt.

1 Juurdepääs Kataloogijuht ja v E-kaubandus. Kinnitage see Üles;

Müün Instagramis

2 Nüüd klõpsake nuppu Laadige üles tooteteave ja hiljem Sest;

3 Niisiis, vali Vaadake kõiki katalooge;

4 Vaadake halduris mingit lauda. Veerus Soovitus, klõpsake nuppu Seadistage Instagrami ostud;

5 Avanenud lehel avage see Kasutage Shoppingu kohvrit oma Instagram Connecti profiilis;

müüa instagramis

6 Klõpsake järgmises aknas Lisage uus Instagrami ettevõtte profiil;

7 Logige sisse oma ettevõtte kontole ja kui olete valmis, on see lingitud kataloogiga.

Nüüd peate ostmiseks registreeruma Instagrami rakenduses. Pärast rakenduse avamist toimige järgmiselt: foto, mille paremas ülanurgas on kolme kriipsuikooni profiilipilt Seadistused Firma Registreeru sisseoste tegema.

Kui suvand avaneb, koputage Jätkake ja hiljem Saada analüüsile. Facebooki andmetel võtab registreerimise kinnitamise protsess tavaliselt päevi, kuid see võib võtta ka kauem.

Mõnes riigis saate Facebooki partnerite kaudu oma profiili linkida kataloogiga. Need partnerid on ettevõtted, mis haldavad e-poe platvorme. Nende hulgas on Shopify, WooCommerce, BigCommerce, Magento, 3DCart, Storeden ja OpenCar. Seda võimalust pole Brasiilias veel saadaval.

Konto kinnitatud

Kui teie konto kinnitatakse, saate mõni päev või nädal pärast registreerimist Instagramis hoiatuse. Viige protsess lõpule Pood. Seejärel saate hakata kasutama kõiki sotsiaalse meedia kauplemisriistade pakutavaid eeliseid.

Instagrami ostlemine: mida see funktsioon pakub?

müüa InstagramisAvalikustamine / Instagram

Kui soovite tõesti hakata müüma Instagramis, on teil oluline teada, mida funktsioon Ostu pakub. Näiteks pole platvormil ostu lõpule viidud. See tähendab, et see ei toimi äritehingute tegemise vahendina.

Seetõttu peavad teie ettevõttel olema piisavad vahendid maksete tegemiseks.

Ressursi eesmärk on toimida omamoodi virtuaalse näitena ettevõtte toodetest. Muutke Instagram rõivaste, ehete, aksessuaaride, meigi või muu müüdava toote nähtavuse kohaks.

Neid saab avaldada kanalites või lugudes. Tootele sisestatud silti puudutades näeb kasutaja kirjeldust, hinda ja linki veebisaidile, kus seda on võimalik osta.

Facebooki andmetel on ühe pildi- või videopublikatsiooni kohta võimalik lisada kuni viis toodet ja kuni 20 erinevat pildiväljaannet.

Näpunäited oma Instagrami virtuaalse poe edukaks tegemiseks

Neile, kes alustavad Instagramis müüki, on mõned põhinipid, mis võivad muuta teie kauplust sihtrühma poolt märgatavaks. Oleme kokku kogunud mitu, mis aitavad teil sotsiaalvõrgustikes silma paista.

1. Investeerige sisusse

Müün Instagramis

Looge ühtlase sagedusega trükiseid, nii et kliendid on harjunud teie ettevõtte lehti nägema. Looge postitusi, mis ei puuduta ainult müüki, vaid ka teie brändi parendamiseks.

Rääkige natuke tootmisprotsessist, näidake ettevõtte inimlikku osa ja looge head sisu. Kuid kirjutage alati oma sihtrühma silmas pidades.

Muuseas, ärge ainult kirjutage. Videod on ka suurepärane viis lugude jutustamiseks. Lisage kindlasti subtiitrid, sest 85% Facebooki kasutajatest vaatavad videoteid helivabade ettevõtete poolt. Andmed pärinevad Põhja-Ameerika MEC uuringutest.

2. Lood, lood ja veel palju lugusid

Müün InstagramisAvalikustamine / Instagram

Pöörake Instagrami lugudele head tähelepanu. Lühikese postituse avaldamise tööriistade kasutajate arv kasvab iga aastaga. Sellega nähakse ka teie brändi võimalusi.

Ressursid pakuvad mitmeid seadmeid, mis võivad vähendada kaupluste ja klientide vahelist kaugust. Nende hulgas on muu hulgas kleebised, GIF-id, küsitlused, ruumi küsimustele.

on oluline, et lugu oleks alati teksti sisestatud. Lõppude lõpuks on kirjaliku sisuta fotod jälgijatele mõttetud. Video juurde tuleb paigutada ka mõni tekst, et köita nende tähelepanu, kellel on heli välja lülitatud.

Ehkki avaldamine kestab vaid 24 tundi, saate selle oma profiilis esiletõstmiseks salvestada. Korraldage esiletõstetud tooted kategooriate kaupa, aidates teie klientidel leida vajalikku.

Kwai: kuidas teha hämmastavaid videoid ning jagada olekut ja lugusid

3. Tähelepanu detailidele

Müün InstagramisAvalikustamine / Instagram

Mõelge kujutisele, mis köidab teie sihtrühma tähelepanu keset palju uudistevoogu ilmuvat teavet. Näpunäide, mille Instagram ise annab, on kasutada pildi allosas tekstuuri, mis tõstab esile teie toote.

Erinevate nurkade alt pärit fotod, näiteks ülalt vaadatud objektid, võivad samuti olla erinevad. Videod ja fotod klientidega, kes kasutavad oma tooteid, on samuti hea soov. Küsige neilt kindlasti luba.

4. hashtagidega ennustused (mõõdukates summades)

müüa instagramisAvalikustamine / Instagram

Hash-silt on virtuaalse sildi tüüp, mis klassifitseerib ja korraldab ühes ja samas räsimärki kasutavaid väljaandeid. Seetõttu võiks keegi, kes on huvitatud taimede ostmisest, otsida teemaga seotud räsimärke.

Kui teil on pood, mis on maitsev ja kasutatud #lilletaimed teie brändi postitustel võib see suurendada võimalust, et potentsiaalsed ostjad selle leiavad.

Samuti saate luua loomingulisi räsimärke, mis sisaldavad ettevõtete või kollektsioonide nimesid. Neile, kes panevad tarbijad seda silti kasutama ostetud kaupadega fotode postitamisel.

AppGeek näitab: