Kuidas müüa OLX-is? 7 nõuannet rakenduses reklaamimiseks

Kasutatud kaupade müümisel OLX-is on läbirääkimiste õnnestumiseks oluline järgida mõnda juhist. Nii paljude reklaamide keskel võib müüjale väljakutseks olla väljapaistmine ja ostu sooritamine. Seetõttu sisaldab järgmine loetelu seitset näpunäidet OLX-i hea müügi saavutamiseks.

LOE: Xiaomi mitteametlik pood ilmub ja sulgeb Brasiilias tegevuse tooteid saatmata

Sarnaste toodete hindade võrdlemine, turvaliste tingimuste tagamine läbirääkimiste lõpuleviimiseks ja hea suhtluse säilitamine potentsiaalsete ostjatega on mõned taktikad. Vaadake Mercado Livre konkurendi konkurendi Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kasutamise näpunäiteid ja vaadake, kuidas tagada reklaamiplatvormil palju.

1/7 Vaadake näpunäiteid OLXi edukaks mĂĽĂĽgiks – Foto: Helito Bijora / TechTudo

Vaadake näpunäiteid OLXi edukaks mĂĽĂĽgiks – Foto: Helito Bijora / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus.

1. Kontrollige oma toote väärtust

Teie toote hind on teie reklaami toimimiseks määrav toiming. Selleks, et teada saada, kas soovitud hind on ideaalne, on oluline kontrollida OLX-is ka teisi sarnaseid reklaame. Lisaks pakkumiste konkurentsivõimelisele hoidmisele ja toodete devalveerimise vältimisele on usaldusväärsuse huvides oluline olla kursis ka hindadega.

Liiga kõrged või liiga madalad hinnad võivad potentsiaalsetel ostjatel usaldamatust tekitada. Seega, isegi kui soovite toodet võimalikult kiiresti müüa, vältige selle reklaamimist väga madala hinnaga, kuna see võib tekitada kahtlusi pettuses või toote defektis.

2/7 Sarnaste toodete hindade võrdlemine filtrite abil otsimisega aitab luua kõige sobivama reklaami – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Sarnaste toodete hindade võrdlemine filtrite abil otsimisega aitab luua kõige sobivama reklaami – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

2. Rakenduse vestluse kaudu saate potentsiaalsetelt ostjatelt päringuid

OLX-i vestlus on rakenduse üks olulisemaid funktsioone, kuna see võimaldab potentsiaalsetel müüjatel ja ostjatel otse vestelda. Selle vestluse kasutamine klientide küsimustele vastamiseks on otsustav žest heade läbirääkimiste tagamiseks, kuna see näitab lähedust ja kättesaadavust. Vestlus võimaldab teil teatada kõrvalekalletest ka OLX-ile. See võib aidata ettevõtetel ebakorrapäraseid reklaame eemaldada ja teatud kasutajaid isegi keelata.

Siiski tasub mainida, et vestlustööriist võib mĂĽĂĽja segadusse ajada, kuna on oht, et mitu huvitatud isikut võtavad sama toote kohta kĂĽsimustele vastamiseks ĂĽhendust, mis tekitab erinevaid privaatseid vestlusi. Seejärel riskib mĂĽĂĽja samale kĂĽsimusele mitu korda vastata – sellisel juhul võib kuulutusest endast puududa mõni oluline teave.

3 7-st OLX-i vestlusest võimaldavad läbirääkimistel olla läbipaistvamad ja turvalisemad – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

OLX Chat võimaldab muuta läbirääkimised läbipaistvamaks ja ohutumaks – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

3. Vältige pettusi, tuvastades potentsiaalsed ostjad

Müüjad peavad olema ettevaatlikud, kui potentsiaalsed ostjad nendega ühendust võtavad. Kuigi OLX julgustab reklaamijate profiile kinnitama e-posti ja telefoni teel, ei kehti sama kliendikontode kohta. Seega peab müüja hoolitsema selle eest, et ost ei oleks pettus.

Kui keegi võtab teiega veebisaidi kaudu ühendust ja tal on mõnevõrra ebamäärane või mitmetähenduslik identiteet, küsige kohe üksikasjalikumat teavet. OLX soovitab küsida lisaks eesnimedele ka perekonnanimesid, töökohti ja muid kasutajaandmeid. Samuti võib olla hea strateegia proovida kinnitada andmeid sotsiaalsetes võrgustikes ja muudel saitidel.

4/7 kontrollib OLX reklaamijate profiile, mis aitab potentsiaalseid ostjaid – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

OLX kontrollib reklaamijate profiile, mis aitab potentsiaalseid ostjaid – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

4. Olge läbirääkimistel ettevaatlik

OLX ühendab müüjaid ja ostjaid, kuid ei vahenda makseid. Seetõttu tuleb tehingute sõlmimisel olla ettevaatlik, et pettusi ja pettusi vältida. Ettevõte soovitab kasutajatel enne toote kättesaamist mitte teha sissemakseid ega pangaülekandeid ning rõhutab võltsitud pangahoiuste kviitungite väljastamise riski.

Parim alternatiiv on läbirääkimiste lõpuleviimine isiklikult. Sellisel juhul on oluline valida koht, mis on reisimiseks tavaline, turvaline ja hea, lisaks sellele, et see on koht, kus toodet saab võimalike kahjustuste suhtes testida.

5/7 Vältige pettusi OLX-is, pidades läbirääkimisi isiklikult – Foto: Tiik5

Vältige pettusi OLX-is, pidades läbirääkimisi isiklikult – Foto: Pond5

Fotod võivad olla määravaks elemendiks potentsiaalsete ostjate reklaamile toomisel. Seega keskenduge suurepäraste tootefotode tegemisele. OLX lubab iga reklaami jaoks kuni kuus pilti.

Seepärast on vaja hästi valida, millised need fotod on, näidata kõnealuse toote üksikasju ja valida toote omaduste esiletõstmiseks hea kvaliteediga kaamera. Lisaks nutitelefonist piltide otsimisele pääseb OLX-i rakendusega ka kaamerale juurde, mis võimaldab teil reklaami loomisel pilte genereerida.

Vaadake meie näpunäiteid telefoniga suurepäraste fotode tegemiseks

Vaadake meie näpunäiteid telefoniga suurepäraste fotode tegemiseks

6. Järgige saidireegleid, et neid ei keelataks

OLX-is reklaamide loomiseks on mõned reeglid, mida tuleb järgida, et kasutajaid platvormilt ei keelataks. Lisaks toodete sobivasse kategooriasse paigutamisele on vaja näiteks pöörata tähelepanu ka eraisikute ja juriidiliste isikute reklaamide erinevustele.

Teenuste osas on oluline kontrollida, kuivõrd need vastavad Brasiilia seadustele. Pange tähele, et teised kasutajad saavad reklaamidest teada anda. Reklaamide duplikaadid, sealhulgas võimatu teave ja isegi valesse kategooriasse paigutamine, võivad viia aruanneteni.

6 7-st OLX-i kasutajast võivad teatada kahtlastest või ebaregulaarsetest reklaamidest – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

OLX-i kasutajad saavad teatada kahtlastest või ebaregulaarsetest reklaamidest – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

7. Makske oma reklaami esiletõstmise eest

OLX-is on võimalik tasuta reklaamida, kuid platvorm pakub ka tasulisi üksikasju, mis võivad hõlbustada toodete müüki. OLXi tipphetked on jagatud nelja kategooriasse: põhi-, hõbe-, kuld- ja teemantkategooriad. Igal neist on oma viis töötada ja suhelda platvormi erinevate sektoritega, näiteks Galerii ja Premium Galerii, veebisaidi spetsiaalne ala, mis kuvatakse reklaami kohal, kuid ainult platvormi veebiversioonis.

PõhireĹľiimis kuvatakse tipphetkede tellimisel reklaamid otsingute ĂĽlaosas. Hõbedane viis ka reklaamid kolm korda nädalas otsingu tippu. Esiletõstmine “Ouro”, lisaks reklaami toomisele otsingu tippu, kleepis selle seitsmeks päevaks ka galeriisse. Kategooria “Diamante” toob reklaamid otsingute tippu ĂĽks kord päevas ja lisab need galeriisse ja Premium galeriidesse.

7 mĂĽĂĽjat seitsmest saavad liituda erinevate väärtustega juhtivate plaanidega – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

MĂĽĂĽjad saavad kinni pidada erineva väärtusega erakordsetest plaanidest – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Kas tasub iPhone’i (iOS) osta OLX-i kaudu? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Kuidas kasutada Võrrelge TechTudot

Kuidas kasutada Võrrelge TechTudot