Kuidas muuta Android 6.0 funktsiooni Kaksteist seadet ja energiatarbimist veelgi optimeerida

Kui räägime režiimist Kaksteist, on Android 6.0 Marshmallow muud funktsioonid varjutatud. See uus tehnoloogia, mis muudab teie nutitelefoni väga heli. Vaikekonfiguratsiooni teeb selgelt Google ja pean ütlema, et see ei tööta üldse, kuid Androidi kogukonnal on selle funktsiooni muutmiseks ja efektiivsemaks muutmiseks juba mitu rakendust.

Meil on juba kaks rakendust saadaval, et saaksime soovitud seadet 12 muuta. Üks neist on nüüd isegi Google Play poes saadaval. Selle rakenduse kasutamiseks peab seadmel olema Android 6.0 Marshmallow ja root õigused.

Siesta

Naptime'i abil saab juurkasutaja konfigureerida andureid, mis kontrollivad kaksteist, samuti aktiveerimisperioodi. See rakendus on pärit Portugalist ja selle saab nüüd alla laadida Google Play poest.

Aku tarbimise edasiseks optimeerimiseks või mõne aktiivset funktsiooni mitte häirimiseks saate sätteid muuta. See koosneb kolmest osast. Esimene on aktiveerimise juhtimine, kui andur on passiivne. Teist nimetatakse jõudeolekuks ja see kontrollib aktiveerimist, kui protsess peatub taustal. Ja viimane funktsioon on rakenduse juhtimine.

kaksteist uinakutKontrollige vahukommi "magada" Naptime'iga. / ANDROIDPIT

Kaksteist redigeerija seadet

See rakendus pärineb XDA arendaja tänu p0isonra1n Austraalia arendajale. See toimib samamoodi nagu Naptime, kuid liides on vähem keeruline. Profiilide salvestamise eelised ja mitme eellaaditud profiili pakkumise eelised, et saaksite neid kasutama hakata.

Rakenduse nautimiseks, nagu eespool mainitud, vajan juurdunud seadet. Seejärel peate installima rakenduse apk. Viimane versioon on saadaval v6-l ja selle lingi saab alla laadida Twelve Editori.

kaksteist redigeerija seadetJuhtige kaksteist ja salvestage oma seaded profiili. / ANDROIDPIT

Kas olete proovinud ĂĽhte neist kahest rakendusest? Mida arvate neist?

(tagsToTranslate), kuidas konfigureerida kaheteistkümne (t) rakenduse (t) juur (t) tööaeg (t) kaheteistkümne redaktori sätted