Kuidas muuta Android-nutitelefoni märguandeheli

Kas olete väsinud oma telefoni igavatest märguandehelidest ja mustritest? Kas soovite selle veelgi lõbusamaks muuta? Nii et olete õiges kohas! Siin on meie juhend, kuidas oma Android-nutitelefonis märguandeheli muuta.

Muutke Androidi vaikimisi märguande helinat

Kõik Android-seadmed esitavad standardset märguannete helinat, välja arvatud juhul, kui teatud rakendus kasutab erinevat helinat. Kui soovite seda heli muuta, peate tegema järgmist.

  • Avage Androidi seaded
  • Klõpsake valikul Heli
  • Klõpsake nuppu Vaikimisi märguandeheli
  • Kuvatakse loend erinevatest märguandehelidest. Klõpsake selle kuulmiseks helinal ja klõpsake siis selle valimiseks nuppu OK. Ja valmis!

Sõltuvalt teie Androidi versioonist ja telefoni tootjast võib selle sätte nimi olla veidi erinev või peate selle seade otsima mujalt. Näiteks Pixel 2-s, kus töötab Android 8.0 (Oreo), peate minema Androidi seadetesse, valima heli ja seejärel vaikehelina. Märguandeheli määramiseks peate klõpsama valikul Täpsem, ka menüüs Heli.

Vanematel mudelitel, näiteks LG G4, millel on Android 6.0 (Marshmallow), peaksite avama Androidi seaded, valima Teavituse helinad ja seejärel Helin.

teade

Kuidas muuta märguande helinat / © NextPit (ekraanipilt)

Muutke WhatsAppi märguannete helinat

Rakendustel nagu Facebook või Gmail on tavaliselt oma märguandeheli, kuid soovi korral saate seda hõlpsalt muuta. Protseduurid võivad olenevalt rakendusest erineda. Näitame teile WhatsAppi näite.

  • Avage WhatsApp
  • MenĂĽĂĽ avamiseks klõpsake ekraani paremas ĂĽlanurgas kolme punkti
  • Klõpsake valikut Seaded ja seejärel Märguanded

WhatsApp sõnumInstallige Google Playsse

Ilmub erinevate puudutustega loend. Valige oma lemmiktoon ja kinnitage oma valik, puudutades nuppu OK.

tom whatsappi teade

Kuidas muutuvad WhatsAppi teatise kõlad / © NextPit

Muutke Facebook Messengeri märguandetooni

Peaaegu populaarsel Facebook Messengeril on ka tavaline keerdkäik, mis tagab segaduse. Parim on pärast installimist minna vahekaardi paremas servas asuvasse menüüsse, et helinat muuta.

Minge vahelehe paremas servas või klõpsake oma profiilifotol Valige märguande helin Valige Eelvalitud helin

fbmnäide

Messenger ei luba teil kasutada helisid väljaspool eelnevalt valitud loendit / © NextPit

Facebook Messenger pakub mitmesuguseid helinaid, kuid kohandatud helinaid ei saa ise kasutada. Rakenduses Facebook Messenger Lite pole helinat võimalik muuta. Siin saate oma telefoni konfigureerida ainult vaikselt vibreerima või kasutama ainult LED-märguandeid. Facebook Messengeris pole aga konkreetseid märguandeid vestluste või gruppide kohta.

Tehke oma märguannete helisid

Muidugi ei pea te piirduma ainult Androidi helinadega, vaid saate ka ise oma helisid luua ja kasutada. Ühendage oma Android-nutitelefon arvutiga, avage sisemälust põhikaust ja navigeerige kausta Teavitused.

Kui seda kausta pole, saate selle luua. Kopeerige oma teate helifail sellesse kausta ja see on teie telefonis juurdepääsetav. Võite kasutada ka selliseid rakendusi nagu Zedge, mis pakuvad palju tasuta märguandehelinaid.

Populaarsed helinadInstallige Google Playsse

ZEDGE ™ helinad, taustad ja ikoonidInstallige Google Playsse

Niisiis, kas hoiate oma Android-nutitelefonis kuuldud vaikimärguandeid?