Kuidas muuta Apple Payi vaikekaarti oma iPhone’is, Apple Watchis või Macis

Tõsi, vähemalt praegu pole tõenäoline, et teil oleks tehingu tegemiseks registreeritud rohkem kui ĂĽks kaart Apple Pay – töötab ju makseplatvorm ainult riigi territooriumil koostöös Banco Ituaga. Varsti võib see aga muutuda, kui Bradesco ja Banco do Brasil astuvad parteisse.

Lõppude lõpuks, kui teil on platvormil registreeritud rohkem kui ĂĽks kaart – või kui kavatsete varsti sisestada teise, kui Itua ainuõigus lõpeb -, on siin oluline näpunäide: Apple Pays on võimalik tavalist tehingukaarti vahetada, kuigi see pole ĂĽlesanne. mis on algul täiesti intuitiivne. Isegi siis oli see ikka väga lihtne.

Apple Payi vaikekaardi muutmine

Seda saate teha mis tahes seadmes, mis on võimeline Apple Pay abil makseid tegema (iPhone, Apple Watches ja Touch ID-ga MacBooks Pro). Allpool näitame radu igal platvormil.

Apple iPhone'i vaikekaardi muutmine iPhone'is

IPhone’is: tule sisse Seaded »Rahakott ja Apple Pay. Puudutage väljal „Vaiketehing” valikut „Vaikekaart” ja valige soovitud valik. Nõuanne: samal väljal saate muuta muud põhiteavet, näiteks saatmisaadressi ja e-posti aadressi.

Kuidas muuta Apple Watchi vaikimisi Apple Pay kaarti

Apple Watchis: avage iPhone’is rakendus Apple Watch ja avage vahekaart „Minu kell”. Puudutage valikut „Apple Wallet and Pay“ ja puudutage piirkonnas „Tehingu muster“ valikut „Vaikekaart“. Valige soovitud kaart.

Apple Maci vaikekaardi muutmine Macis

Touch ID-ga MacBook Pro-s: tule sisse SĂĽsteemieelistused »Rahakott ja Apple Pay. MenĂĽĂĽs “Standardkaart” valige soovitud kaart.

· • ·

Lihtne, eks? NĂĽĂĽd saate harjutada, millal oma teine ​​kaart lisada. Ja kolmas, neljas …?