Kuidas muuta muusikat Androidis helitugevusklahvidega

Mõnikord võib telefoni häirimine olla taskust välja võtmine, selle avamine ja esitatava muusika vahetamine. Otsetee on rohkem kui lihtsalt teretulnud ja täna näitan teile täpselt seda: kuidas muuta Androidi muusikat helitugevusklahvide abil. Vt allpool.

Androidpiti muusika väikesed valged isased kõrvaklapid

Muusika vahetamine pole Androidis kunagi varem olnud nii lihtne. / © ANDROIDPIT

See meetod peaks töötama enamiku Android-muusikapleieritega. Lihtsalt laadige alla rakendus Tactile Player, mis on tasuta saadaval Google Play poes. Laadige rakendus alla oma seadmesse, avage see ja alustage seadistamist.

Tasuta kombatav mängijaInstallige Google Playsse

Pärast rakenduse avamist saame valida, kas see töötab pidevalt taustal või ainult siis, kui soovime. Peale selle peame valima ka pleieri, mis sellega töötab.

muusika juhtimine

Kõik teie telefoni installitud mängijad kuvatakse loendis. / © ANDROIDPIT

Kahjuks on see rakendus inglise keeles, kuid tänu oma graafikale üsna lihtne ja intuitiivne. Vaikimisi on see konfigureeritud nii, et kaks järjestikust helitugevuse suurendamise nupu takti mängib kuuldud lugu ja kaks järjestikust helitugevuse vähendamise nuppu, et lugu tagasi kerida.

Lisaks saate valida ajavahemiku nende kahe puudutuse vahel, nii et programm tuvastaks juhuslikud klõpsud. Lõpuks saate ka valida, milliseid toiminguid iga helitugevuse ja toitenupp teha saab, samuti saate konfigureerida muusika pausi.

muusika juhtimine 1

Rakenduse seaded on väga lihtsad. / © ANDROIDPIT

Testisin rakendust ja see töötab suurepäraselt, lisaks energia säästmisele, sest me ei pea lugude vahetamiseks ekraani sisse lülitama. Proovige ja andke meile teada, mida arvate kommentaarides, eks?