contador gratis Saltar al contenido

Kuidas muuta parimate sõprade nimekirja Instagramis

Kuidas muuta parimate sõprade nimekirja Instagramis

Parimad sõbrad Instagramis on kasutajate seeria, kellel on eksklusiivne juurdepääs teie postitatavale sisule. Instagrami lugudes saate postitusi jagada ainult nendele inimestele ja mitte teistele. Täna me ütleme teile kuidas muuta parimate sõprade nimekirja Instagramis ja lisage eksklusiivseid inimesi, kes näevad kogu teie profiili sisu.

Saadame igat tüüpi materjali Instagrami ega soovi alati, et seda näeksid näiteks pere või töökaaslased. Kui postitatav sisu on privaatne ja eksklusiivne, saate tagada, et ainult teie head sõbrad näevad ja saavad valida, milliseid jälgijaid nad näevad ja milliseid mitte.

Parim sõber Instagramis

Vaikimisi saavad Instagramis jagatud lugusid näha teie jälgijad või kõik, kes saavad juurdepääsu teie profiilile (kui need on avalikud). Kuid kui soovite olla eksklusiivsem või konkreetsem, saate hallata inimeste nimekirja, keda usaldate kõige rohkem jaga sisu ainult nendega.

Ainult saate teada, millised kasutajad on teie parimate sõprade loendis ja neid ei teavitata. Nii inimesed, kes on kaasatud teie heade sõprade hulka, kui ka inimesed, kes pole kaasatud, saavad kõikvõimalikke teatisi, mis teile sellest räägivad. Inimesi ei arvata aga sellesse, et te loo postitasite.

Instagrami parim sõber

Jaoks koostage oma parimate sõprade nimekiri Avage Instagramis oma profiil, koputage rakenduse paremas ülanurgas kolme rida ja minge lehele Parimad sõbrad. Selles menüüs saate oma loendist valida, keda soovite. Võite postitada Instagrami soovitustesse, et soovitada mõnel kasutajal suhelda sellega, mida võiksite lisada. Või lihtsalt lisage nimi loendisse. Peate otsima ükshaaval, kes soovib nimekirja lisada, ja puudutage nuppu Lisa roheline ning jätkake oma loendi konfigureerimist.

Instagrami parim sõber

Oma loendi vahekaardil Näete selles inimesi ja profiilipildil ilmub väike täht, et neid teistest eristada. Kui soovite, võite iga kasutaja kõrval koputada Kustuta; nii et te ei kuulu enam parimate sõprade nimekirja.

Pääsete sellele juurde ka oma loo kaudu. Valige üks avaldamise võimalus ja koputage vasakus ülanurgas käiku. Niisiis, saate juurde pääseda lugude seadetele ja puudutada Sõber oma kontakti lisamiseks.

Parim sõber Instagramis

Jagage sisu parimate sõpradega

Nüüdsest saate loo postitamisel valida, kas soovite, et seda näeksid kõik teie jälgijad või lihtsalt parimad sõbrad. Avage lihtsalt Instagram, järgige lugude postitamiseks tavapärast protsessi ja koputage valikut Parimad sõbrad ekraani vasakus alanurgas. Teil on samad võimalused ja saate tavapäraselt lisada ja redigeerida. Tavaliste lugude eristamiseks sellest näete, et neid on roheline silt paremas ülanurgas mis näitab, et neid jagatakse ainult parimate sõpradega.

Sõpradele ilmub teie lugu rohelise ringiga ja mitte nii nagu Insta värvides. Kõik, kes pole selles nimekirjas, ei näe midagi.

Instagram