contador gratis Saltar al contenido

Kuidas muuta telefoni kiiremaks, kasutades rakendust Android Cleaner

Kuidas muuta telefoni kiiremaks, kasutades rakendust Android Cleaner

Kas teie telefon on lukus? Kas rakenduse avamine võtab kauem aega? Selle põhjuseks on sageli asjaolu, et inimesed kasutavad kogu aeg oma mobiiltelefone ja unustavad, et mõned rakendused tuleb puhastada. Seda kõike saab lihtsal viisil lahendada. Saate nutitelefoni optimeerida, kasutades mitmeid mehhanisme, mis on teie telefonis juba saadaval, või saate alla laadida rakenduse Android Cleaner, mis on teie seadme kiiremaks töötamiseks rakendus.

Optimeerige oma seade Androidi puhastiga

Androidi puhastusrakendus, mis otsib teie mobiiltelefonilt ülemääraseid või kasutuid faile. Programm puhastab vahemälu, mälu, katkestab taustal olevad rakendused, kustutab mõned SMS-sõnumid, kõnelogid ja ajaloo. Kõik see muudab teie Androidi süsteemi töö paremaks ja selle tulemusel muutub teie mobiiltelefon paindlikumaks.

kuidas oma telefoni kiiremini puhastada. Google Plays on saadaval mitu. Trikk on vaadata üksteise paremusjärjestust, et teada saada, milline neist on teie mobiiltelefoni jaoks parem. Mõned rakendused töötavad väga hästi, teised mitte nii väga. Oleme eraldanud mõned, mida saate alla laadida:

Toimik kadunud

Foto: Play pood / Reproduo

See rakendus on Google'ilt ja see suudab täpselt tuvastada, milliseid faile saab nutitelefoni kasutamist kahjustamata kustutada. See muudab teie fotode, videote ja helifailide loendi, et neid faile pilve üles laadida oleks lihtsam.

Norton Clean

Foto: Play pood / Reproduo

Mõni rakendus on reklaame täis, kuid mitte see. Kasutajatel on võimalus kasutada rakendusi, mis tühjendavad telefoni vahemälu, kustutavad kasutud failid, on tasuta ega jäta ekraani reklaame täis.

Puhastage oma mobiiltelefon käsitsi

Kui te ei soovi telefoni optimeerimiseks rakendust alla laadida, saate seda teha käsitsi. Esiteks sulgege rakendus alati taustal, mida te enam ei kasuta. Oleme eraldanud mõned näpunäited, mida saate oma telefoni kiiremaks muutmiseks järgida:

1 – Pange oma foto mälu kustutamiseks teenusesse Google Photos.

Foto: Android / Reproduo

See sobib suurepäraselt ka heli ja video pilve panemiseks, tekstisõnumite kustutamiseks ja selliste rakenduste kustutamiseks, mida te enam ei kasuta.

2. Eemaldage rakendusest filmid või muusika

Kui laadite tavaliselt näiteks filme või seeriaid Netflixi vaatamiseks alla, on tore kustutada see, mida olete jälginud ja mida te enam ei vaja.

3- Puhastage rakenduse vahemälu

Foto: Android / Reproduo

lihtne, jätka Seadistused> Rakendused> klõpsake rakendust> salvestusruum> tühjendage vahemälu. See optimeerib Androidi opsüsteemi ja teie mobiil on kiirem.

4 – lähtestage Android

Igal mobiiltelefonil on lähtestamiseks spetsiaalne samm-sammult. Kuid tehke seda viimase võimalusena, kui te ei saa enam oma nutitelefoni kasutada. Lülitage see välja, vajutades sisse / välja nuppu ja hoidke seejärel helitugevuse nuppu all, kuid see protseduur muutub mudelilt mudelile.

TecMundo sooduskupong: