Kuidas ma näen Deezeri laulusõnu?

Kuidas näete Deezeril olevate lugude sõnu?

Deezer on tänapäeval üks suurimaid muusika voogesituse platvorme, millel on palju kasutajaid ja TIM-iga lepinguid sellele tasuta juurdepääsu saamiseks. Kõik, kes seda kasutavad, võiksid näha laulusõnu Deezeril, et kuulda saada.

Seetõttu lõime selle artikli, kus loetleme kõigi parimate platvormide jaoks selle kasutamise parimad viisid. Kui te pole kindel, millist muusikateenust rentida, vaadake meie võrdlust: Spotify vs Deezer, Spotify vs Apple Music ja Spotify vs Youtube Music.

1. Deezeri originaal

Esimene viis lauluteksti vaatamiseks Deezeris kasutab natiivfunktsioone, mis on saadaval kõigil platvormidel, mida rakendus ametlikult toetab: töölaual, brauseril, Androidil, iOS-il, Amazon Fire TV Stickil ja mitmetes nutitelerites.

Selle funktsiooni kasutamine on üsna lihtne, iga platvormi vahel on väikesed erinevused. Esiteks nutitelefoni kaudu, kas Android või iOS.

Avage esitaja leht ja klõpsake loo esitamiseks nuppu. Klõpsake alumist riba ja seejärel nuppu "Kiri" neid näha.

Päris Androidis

Kui soovite Deezeris laulusõnu näha arvuti või brauserirakenduse kaudu, avage rakendus, minge artisti juurde, keda soovite kuulata, esitage lugu ja klõpsake riba klõpsates laulusõnade kuvamiseks mikrofoniikooni.

Algselt PC, et näha Deezeril lugude sõnu

Kui soovite, võite laulusõnade automaatseks avamiseks klõpsata loo nime kõrval asuval mikrofonil. Protsess toimub Smart TV või Fire Sticki kaudu, lühidalt öeldes sama.

Võrreldes Spotifyga on originaalis pakutavate laulusõnade arv palju suurem, mis tagab terviklikuma elamuse.

2. Kasutage oma nutitelefonis välist rakendust

Kui Deezeri pakutavate laulusõnade arv pole teile piisav või kui soovite, et laulusõnu saaksite näha ka väljaspool rakendust, on hea mõte kaaluda mitmete muude rakenduste lõpuleviimist, näiteks Musixmatch, Genius, QuickLyric.

Musixmatch

Alustades Musixmatchist, mis on üks suuremaid ja paremaid laulukogusid neile, kes soovivad Deezeril näha laulusõnu. Sellel on rohkem kui 6 miljonit tähte tõlgetega enam kui 50 keelde. Selle rakenduse kaudu saate otsida ka soovitud tähti ja ära tunda, mis teie ümber mängib.

Selle kasutamiseks järgige linki App Store või Play Store, laadige alla oma opsüsteemi, sisestage rakendus ja esitage vajalikud õigused.

Musixmatch nägi laulusõnu Deezeril

Geenius

Geenius on parim valik laulusõnade vaatamiseks Deezeril. Sellel on suur kataloog, milles on enam kui 1,7 miljonit lugu, mis erinevalt varasematest on ainult ingliskeelsed. Samuti pakub see teavet kuuldute kohta, näiteks kummalisi fakte.

See on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks tasuta allalaadimiseks. Ta ei pea sisse logima, vaid avage rakendus, andke luba, mida ta küsis, ja saate laulusõnu näha. Kuid erinevalt Musixmatchist ja QuickLyricist võimaldab see vaadata ainult rakenduste kaudu, ilma hõljuvate tähtedeta.

QuickLyric

Lõplik valik, mis siin Deezeris laulusõnade vaatamiseks on, on QuickLyric – hämmastav rakendus, mis kahjuks ei paku teie laulusõnade tõlkeid. Kuid karaokil on teil hõljuvad või sĂĽnkroonitud laulusõnad ja saate isegi ära tunda, mis teie ĂĽmber mängib.

Selle kasutamiseks järgige lihtsalt linki ametlikule veebisaidile, kust saate Androidi alla laadida (sellel pole iOS-i versiooni). Seejärel andke õigused, mida rakendus taotles, ja vaadake ekraanil tähti, mille suurust saate reguleerida.

kiiresti näha laulusõnu Deezeril

3. Vaadake Deezerist laulusõnu arvutist

See on selle rakenduse halvim piirkond, sest ainus viis tähtede nägemiseks platvormi enda kaudu, mis muudab kasutajate tähtedest sõltuvuse, pole alati usaldusväärne ja väga haruldane. Lisaks pole tal ka hõljuvaid tähti, mida on vaja Deezeriga esiplaanil olla, et oleks võimalik jälgida.

Kui soovite töölauarakenduses laulusõnu näha, klõpsake vajaliku muusika mängimisel alumises ribas oma nime kõrval olevat mikrofoni. Kui see pole saadaval, saate laulusõnade vaatamiseks kasutada mitut veebisaiti, isegi kui protsess pole automaatne.

Letras.mus.br

Deezeril laulusõnade nägemiseks on Letras.mus.br üks parimaid valikuid. Selle abil leiate suure hulga tõlgetega muusikat, millest paljud on isegi YouTube'is videotega sünkroonitud.

letras.mus.br

Musixmatch

Veel üks suurepärane alternatiiv on Musixmatch, platvorm, mida me eespool mainisime rakenduse kujul, kuid millel on ka versioon teie lemmikbrauserist. Sellel on miljonid kirjad, mille kogukond on tõlkinud enam kui 50 keelde.

Kahjuks on erinevalt Spotifyst võimatu Deezeril näha arvutis hõljuvate laulude sõnu, mistõttu on töö ajal kuuldud jälgimine peaaegu võimatu.

4. Vaadake brauseri kaudu laulude sõnu Deezeris

Lõpuks, kui soovite kasutada muusika kuulamiseks Deezeri veebimängijat, saate mikrofoni klõpsates kasutada ka algset funktsiooni. Kui soovite juurdepääsu suuremale arvule tähtedele, võite kasutada siin Rob W-i täisteksti, koos versioonidega erinevatele brauseritele.

Esiteks tuleb see lingi kaudu installida. Seejärel avage Deezeri veebimängija, klõpsake laiendusikoonil ja näete kõiki soovitud tähti. Kui soovite, saate tähe ka uues aknas avada, et saaksite kirja vaatamise ajal teha muid asju.

Mida arvate meie näpunäidetest, kuidas Deezeril laulusõnu vaadata?

Andke meile kommentaarides teada, kui te juba teate seda trikki või kui saame aidata teil lemmiklaulude sõnade nägemist nende kuulamise ajal. Kommenteerige, kui kasutate laulusõnade nägemiseks muid rakendusi.