Kuidas Neon töötab? Tutvuge aastatasuta digitaalsete krediitkaartidega

Neon on digitaalne pank, mis pakub kasutajatele mugavust kontode avamiseks ja selliste teenuste kasutamiseks nagu digitaalsed ja virtuaalsed krediitkaardid. Erinevus traditsiooniliste kaardioperaatoritega võrreldes on see, et sarnaselt Nubanki opereerimisega ei ole kuutasusid ja tasusid, nagu annuiteet või registreerimistasud. Kuna tegemist on täielikult digitaalse pangaga, pole Neonil füüsilisi filiaale ja kogu asutusel konto avamise protsess toimub veebis, rakenduse kaudu.

Digitaalsed krediitkaardid töötavad samamoodi kui traditsioonilised – erinevus seisneb selles, et kasutajad saavad pangarakenduse kaudu paremini kontrollida oma hindu ĂĽle lisaks sellele, et kogu teenindus ja hooldus toimub digitaalselt. Konto avamiseks peab teil olema kehtiv dokumentatsioon ja Android-telefon või iPhone (iOS). Heitke pilk Neoni digitaalse krediitkaardiga seotud peamistele kĂĽsimustele, millele on vastatud TechTudo.

Kuidas Nubank raha teenib? Vaadake viit kurioosumit kaartide kohta

Neo digitaalseid kontosid seitsmest saab hallata mobiilirakenduse kaudu – Foto: Disclosure / Neon

Neo digitaalkontosid saab hallata mobiilirakenduse kaudu – Foto: avalikustamine / Neon

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Mis on Neoni digitaalne krediitkaart ja kuidas see töötab?

Neon pakub kasutajatele täielikult digitaalset pangakontot. Avamiseks peate olema üle 18-aastane, teil peab olema uuendatud RG või CNH, kehtiv CPF-number ja Android-telefon või iPhone (iOS). Sellega peavad tarbijad rakenduse alla laadima ja registreeruma. Pank viib läbi andmete analüüsi, mis võtab aega umbes seitse tööpäeva.

2/7 Neonis konto avamiseks peavad kasutajad registreeruma pangarakenduse kaudu – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neonis konto avamiseks peavad kasutajad registreeruma pangarakenduse abil – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neoni digitaalse kontoga seotud toodete hulgas on füüsilisi kaarte ja virtuaalkaarte, mis on juba konto avamisel saadaval, ilma et oleks vaja krediidi kinnitamist. Nii saab kontol saadaolevat rahasummat kasutada deebetfunktsioonis füüsilise kaardiga ostmiseks, mida tuleks kasutada ainult masinas; või virtuaalsete kaartidega ettemakstud deebet- ja krediitfunktsioonides, millele pääseb juurde rakenduses Neon ning mida saab kasutada veebipõhiste ostude, teenuste ja tellimuste jaoks.

Soovi korral saavad kasutajad taotleda ka Neoni digitaalset krediitkaarti, mis on rahvusvaheline ja aastatasuta. Pärast kinnitamist avatakse krediitfunktsioon samal füüsilisel kaardil, mille kasutaja sai konto avamisel. Kasutaja saab võrguteenuste eest ka teise virtuaalse kaardi ja ost läheb füüsilise versiooniga samale arvele.

2. Milliseid funktsioone kaart pakub?

Neoon-digitaalse krediitkaardi tarbijatele pakutavate põhifunktsioonide hulka kuuluvad null aastatasu ja muud digitaalsete kontodega seotud kuutasude tüübid. Füüsilise kaardi saabumist oodates saab kasutaja kasutada virtuaalset versiooni. Seda kaarti saab kasutada ka rahvusvahelistes piirkondades.

3/7 Neon pakub klientidele nii fĂĽĂĽsilisi kui ka virtuaalseid kaarte – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neon teeb oma klientidele kättesaadavaks nii fĂĽĂĽsilised kui ka virtuaalsed kaardid – Foto: Reproduction / Maria Dias

Virtuaalkaartide suur eelis on see, et need on veebis ostude sooritamiseks turvalisemad. Lisaks pole pangal füüsilist filiaali, mis säästab kasutajate aega nende kaardiga seotud pooleliolevate probleemide lahendamisel.

3. Kuidas digitaalsed kontod toimivad?

Digitaalsed kontod erinevad traditsioonilistest kontodest peamiselt praktilisuse tõttu. Oma nimel konto avamiseks saab kasutaja jätkata Interneti kaudu – Neoni puhul on digitaalset kontot võimalik taotleda ainult mobiilipanga rakenduse kaudu.

4 7-st Kasutaja saab rakenduses Neon lahendada kõik oma digitaalse kontoga seotud probleemid – Foto: Reproduction / Maria Dias

Kasutaja saab lahendada kõik oma digitaalse kontoga seotud probleemid rakenduses Neon – Photo: Reproduction / Maria Dias

Kuna need pole seotud fĂĽĂĽsilise agentuuriga, toovad ka digitaalsed kontod tarbijatele kokkuhoidu, kuna nad ei nõua aastatasusid ega hooldustasusid – nagu Nubanki puhul. Kaardi väljastamine ei maksa, sest digitaalsed kontod pakuvad objektide virtuaalseid versioone, mida saab kasutada veebipõhiste ostude ja tellimuste jaoks. Neo digitaalne konto pakub oma kasutajatele ka selliseid eeliseid nagu tasuta esimesed väljamaksed, ĂĽlekanded ja kuumaksed.

4. Kui palju Neo maksab ja võtab?

5/7 Neoni nõutavad tasud on suunatud pangaĂĽlekannetele, väljamaksetele ja muudele teenustele – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neoni nõutavad tasud on pangaĂĽlekannete, väljamaksete ja muude teenuste eest – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neonil ei ole aasta- ega kuutasusid, mis on seotud konto avamise, teistesse pankadesse ülekandmise, makselehtede või toodete, näiteks krediitkaartidega, väljastamisega. Selliste teenuste eest nagu Banco24Horase võrgu väljavõtmine võetakse teistkordsest kasutamisest kuu aja jooksul. Tasud on järgmised:

  • Banco24Horase võrgust väljavõtmise eest 6,90 R $.
  • 4% + IOF rahvusvaheliste ostude jaoks.

6. Kuidas lojaalsusprogramm töötab?

Neonil on lojaalsusprogramm Neon +, mis vabastab kasutajad tasudest vastavalt nende krediitkaardikulutustele. Selle aktiveerimiseks peate kasutama fĂĽĂĽsilist või virtuaalset kaarti kĂĽmne ostu jooksul 30 päeva jooksul. Pärast selle näitaja saavutamist saab kasutaja järgmise 30 päeva jooksul õiguse Banco24Horase võrgus veel kolmele väljavõtule – kuid alles pärast seda, kui rakendus on seda analĂĽĂĽsinud.

6/7 Neon + on lojaalsusprogramm, mis pakub kasutajatele soodushindu – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neon + on pĂĽsikliendiprogramm, mis pakub soodushinnaga kasutustasusid – Foto: Reproduction / Maria Dias

Neon + aktiveerimiseks sobivad ostud on järgmised: füüsilised kaardidebetkaardid, veebipõhised digitaalkaardid, voogedastustasud (näiteks Netflix ja Spotify), mobiilsideteenused (näiteks Uber ja 99) ja toidurakenduste tellimused (näiteks iFood, Rappi ja Uber Eats).

7. Kas Neonil on ootejärjekord?

Neile, kes soovivad Neonis digitaalset kontot avada, pole vaja ootejärjekorda sisestada, nagu see võib juhtuda teistes digipankades. Pank teeb aga katastrianalüüsi, mille konto avamine võib võtta kuni seitse päeva. Digitaalse krediitkaardi taotlemisel pikeneb see tähtaeg 30 päevani. Teenuse kasutamine sõltub täielikult katastrianalüüsi kinnitamisest.

8. Millised on Nubanki erinevused ja sarnasused?

Nii Neon kui ka Nubank on 100% digitaalsed pangad. Erinevalt traditsioonilistest pankadest, kes viisid oma teenused sellesse uude kategooriasse, sündisid mõlemad eeldusega pakkuda kasutajatele täielikult digitaalse konto avamise kogemust. Samuti ei võta kaks asutust oma kasutajatelt aastatasusid ega kuutasusid ning mõlemad võimaldavad virtuaalkaarti taotleda. Nii Neon kui ka Nubank pakuvad oma kasutajatele lojaalsusprogramme.

Suurim erinevus kahe panga vahel on see, kui lihtne on kliendiks saada: kui tavaliselt on Nubankil ootejärjekord, garanteerivad tema konkurendid tarbijatele töötlemise kuni seitsmeks päevaks. Kuigi Neon pakkus esialgu ainult deebetviisi ja Nubank hakkas tegutsema ainult krediidifunktsiooniga, tegutsevad mõlemad finantsasutused juba mõlemat tüüpi teenustega. Hiljuti kuulutas pank välja NuConta, mis võimaldab Nubanki kasutajatel oma kaardil deebetfunktsiooni kasutada.

7 7-st NuConta kliendist saavad raha välja võtta ja deebetiga maksta – Foto: Paulo Alves / TechTudo

NuConta kliendid saavad raha välja võtta ja maksta deebetiga – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Digitaalsed krediitkaardid on Brasiilias palavikus: kas need on väärt? Vaadake TechTudo foorumit.

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti