Kuidas Nubank raha teenib? Vaadake viit kurioosumit kaartide kohta

Nubank on lillade krediitkaartide eest vastutav ettevõte, mis on noorte seas oma hĂĽvede ja eeliste poolest kuulsust kogunud. Komisjoni ettepanek algus täielikult digitaalse teenusena olemine on ettevõtte andmetel kokku hoidnud miljon tonni paberit. See on võimalik fĂĽĂĽsilise agendi puudumise ja Androidi või iPhone’i (iOS) telefoni kasutamise tõttu, et kliendid saaksid oma arveid kontrollida ja muid teenusega seotud toiminguid teha. Digitaalse krediitkaardi segmendi pioneer, fintech (nagu nimetatakse asutusi, kes kasutavad tehnoloogiat finantssĂĽsteemide uuendamiseks) äratab tähelepanu ja tekitab tarbijates teatavat uudishimu, näiteks ettevõtte tuluallikat.

Kuna ta ei võta oma klientidelt tasusid, teenib see kasumit alternatiivsetel viisidel, näiteksvahetus“Uus toode firmalt algus, näiteks Nubank Rewards ja krediitkaardiga seotud deebetfunktsioonid, tekitasid ka oma tegevuse vastu huvi. Järgmisena vaadake Nubanki kaardi peamist uudishimu, mille loend on loetletud TechTudo.

Nubanki kaardi duplikaadi aktiveerimine

1. Kuidas Nubank raha teenib?

Ăśks 5-st Nubanki sissetulekust on ĂĽĂĽrnikele makstav kulu ja kliendi arvetelt saadud intressid – Foto: avalikustamine / Nubank

Nubanki sissetulek on ĂĽĂĽrnikelt nõutav tasu ja kliendi arvetelt makstavad intressid – Foto: Disclosure / Nubank

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Nubanki üks suurimaid atraktsioone avalikkusele on see, et finantsasutused ei võta teenust kasutada soovijatelt aastatasusid ega hooldustasusid. Ettevõtte peamist tuluallikat nimetataksevahetus“Kui klient teeb krediitkaarditasu, maksab kaupmees tehingu eest tasu, mis on umbes 5% ostusummast. See summa jaguneb kolmeks osaks: üks osa läheb masina taga olevale ettevõttele, teine ​​krediitkaardiribale ja viimane Nubankile.

Nubanki muud tulud on seotud intressidega, mida võetakse siis, kui klient viivitab või refinantseerib krediitkaardiarveid – ettevõtte ĂĽhe asutaja sõnul on see murdosa ettevõtte arvest algus. Samuti on tasulised kliendid, kes soovivad osaleda hĂĽvitiste programmis Nubank Rewards. See liikmelisus on siiski vabatahtlik ja makstud summa teisendatakse tarbijahĂĽvedeks.

2. Miks on Nubank Ladina-Ameerika üks uuenduslikumaid ettevõtteid?

Digitaalkeskkonnas pakutavad 2 viiest finantsteenusest on Nubanki peamised innovatsioonitegurid – Foto: avalikustamine / Nubank

Digitaalses keskkonnas pakutavad finantsteenused on Nubanki peamised innovatsioonitegurid – Foto: Disclosures / Nubank

Ajakiri American Fast Company valis Nubank 2018. aastal Ladina-Ameerika ĂĽheks kõige uuenduslikumaks ettevõtteks – ja kõige uuendusmeelsemaks Brasiilias. Põhjendus on see, et digipangad on krediidikaartide osas vastuolus teiste asutuste nõutavate kõrgete tasudega, kuna nad ei kĂĽsi oma klientidelt aastatasusid ega kuutasusid. Teenustele ligipääsetavus aitab ka auhindu võita, kuna fĂĽĂĽsilist agenti pole ja Nubanki teenuseid peab klient kasutama nutitelefonist (Android või iOS) – see funktsioon aitab ettevõtte veebisaidi andmetel kokku hoida 1 miljon tonni paberraha, mida kasutatakse bĂĽrokraatliku dokumentatsiooni jaoks. näiteks arved.

Seda tüüpi teenused on Brasiilias teerajajad ja toovad esile Nubanki erinevuse traditsiooniliste pankade osas. Ettevõtte andmetel on ettevõtte pakutavaid teenuseid rohkem kui 6 miljonit klienti.

3. Mis on Nubank Rewards?

3/5 Nubank Rewards on ainult operaatoritele mõeldud lojaalsusprogramm – Foto: Disclosures / Nubank

Nubank Rewards on ainult operaatoritele mõeldud lojaalsusprogramm – Foto: Disclosures / Nubank

Klient algus saab valida tasude maksmise ja osaleda Nubanki kaardiga seotud punktide programmis. Sellega saab iga R $ 1 kulutus punktideks, mida saab kasutada arve allahindlusena digitaalsete teenuste ostude eest, millel on partnerlus ettevõtete, näiteks Netflixi ja Uberiga. Klientide kogutud punktid ei aegu kunagi ja neid saab kasutada ka hotelliööde ja lennupiletite väärtuse arvetelt “pühkimiseks”.

Allahindluse tekkimiseks peab kliendil olema piisavalt punkte, et allahindleda kogu ostusumma, mitte ainult osa. Netflixi kuutasu nõuab näiteks arvelt 2600 punkti väljavõtmist – mis võrdub kaardiarve keskmise tasuga 217 R $. Sel põhjusel on programmi sisenemine kasulik ainult neile, kellel on kaardiga igakuised kulutused teatud summa ĂĽletamisel. Nubank Rewardsis osalemiseks peavad kasutajad tasuma tellimuse summas 19 R $ kuus või 190 R $ aastas.

4. Kuidas kasutada Nubanki deebetfunktsiooni?

Nubanki deebetfunktsiooni 4 viiest hakati testima 2018. aasta detsembris ja see on nĂĽĂĽd klientide nõudmisel saadaval – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Nubanki deebetfunktsiooni hakati testima 2018. aasta detsembris ja seda saavad kliendid nĂĽĂĽd taotleda – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Brasiilia turule sisenedes pakkus Nubank ühte toodet: digitaalset krediitkaarti. Edusammude ja populaarsusega fintech, teenus laienes ja alates 2018. aastast algus pakub ka tasuta digitaalset kontot NuConta, kuhu kasutajad saavad investeerida raha, et panna neid säästma.

NuConta eelised on sarnased digitaalsete krediitkaartidega pakutavatele: rakenduse kaudu on võimalik oma kulutusi kontrollida, teenuse ĂĽlalpidamise eest ei maksta aastatasusid ega hooldustasusid ning kasutajad saavad teha piiramatuid ĂĽlekandeid kõikidesse pankadesse tasuta. NuConta kaudu on võimalik taotleda ka debiteerimisfunktsiooni olemasolevale Nubanki kaardile. Uut funktsiooni testitakse ja see nõuab Nubanki kasutajatelt teenuse taotlemist ja järjekorra sisestamist. Pärast kutse vastuvõtmist peab ta avama Nubanki rakenduse funktsioonid, mis on saadaval Android-telefonidele ja iPhone’ile (iOS).

5. Kuidas pakub Nubank turvalist teenust?

5 viiest Nubanki teenusest on krĂĽpteeritud kõrgel tasemel, kuid kasutajad saavad vältida ka häid juurdepääsu tavasid puudutavaid probleeme – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Nubanki teenusel on kõrge krĂĽptimise tase, kuid kasutajad saavad vältida ka häid juurdepääsu tavasid puudutavaid probleeme – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Kuna tegemist on teenusega, mida kontrollitakse täielikult kliendi mobiiltelefonilt, võivad paljud kasutajad toote kasutamisel kahtlustada. Oluline on märkida, et kaardid järgivad Brasiilia keskpanga kehtestatud seadusi. Lisaks algus teabe privaatsuse tagamine on üks ettevõtte prioriteete, mis kasutab kliendi andmete ja tehingute kaitse tagamiseks kõrgetasemelist krüpteerimist.

Peavalude vältimiseks võib anda ka kasutajale teatud põhihoolduse: rakendusi tuleks alla laadida ainult ametlikest allikatest, näiteks NuBanki veebisaidilt või ametlikest poodidest, nagu Google Play pood ja App Store. Samuti ärge kunagi saatke andmeid SMS-i kaudu, vältige pangateenuste kasutamist avalikes WiFi-võrkudes ning värskendage oma seadet ja installitud viirusetõrjet.

Digitaalsed krediitkaardid on Brasiilias palavikus: kas need on väärt? Vaadake TechTudo foorumit.

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga